Organisasjonskart oppvekst

Oppvekstsjef: Kenneth Arntzen, tlf. 917 81 633, mail: kenneth.arntzen@steinkjer.kommune.no

Sektorleder barnehage: Anders Lindstrøm, tlf. 926 11 160, mailadresse: anders.lindstrom@steinkjer.kommune.no

Sektorleder skole: Gisle Kristian Almlid-Larsen, tlf. 902 06 874, mailadresse: gisle.kristian.almlid-larsen@steinkjer.kommune.no

Sektorleder forebygging: Ingeborg Laugsand, tlf. 918 22 134, mailadresse: ingeborg.laugsand@steinkjer.kommune.no

BARNEHAGENE

Enhetsleder

Telefon

Mailadresse

Byafossen barnehage

Grete Jegersen

943 11 198

grete.jegersen@steinkjer.kommune.no

Egge barnehage

Anne Stuevold

958 09 616

anne.stuevold@steinkjer.kommune.no

Malmen barnehage

Kari Britt Berntzen

452 60 388

kari.britt.berntzen@steinkjer.kommune.no

Steinkjersannan barnehage

Sissel Øye

908 96 104

sissel.oye@steinkjer.kommune.no

Søndre Egge barnehage

Ann Elisabeth Kjørås

404 62 385

ann.elisabeth.kjoras@steinkjer.kommune.no

Sørlia barnehage

Inger Lise Vang Aalberg

909 49 048

lise.vang.aalberg@steinkjer.kommune.no

Tufbakken barnehage

Elin Britt Staahl Hansen

909 93 064

elin.britt.staahl.hansen@steinkjer.kommune.no


SKOLENE

Enhetsleder Tlf. 
leder
Tlf.
skole

Mailadresse

Egge barneskole

Karin Tiltnes

48202846

 

karin.tiltnes@steinkjer.kommun.no

Steinkjer ungdomsskole

Thomas Herstad

911 56 566

74121800

thomas.herstad@steinkjer.kommune.no

Folla skole

Gunnhild Gaundal (konst.)

 

98253483

gunnhild.gaundal@steinkjer.kommune.no

Egge ungdomsskole

Bente Aalberg

93825081

47696340

bente.aalberg@steinkjer.kommune.no

Byafossen skole

Margrethe Kavli

99017256

74169340

margrethe.kavli@steinkjer.kommune.no

Mære skole

Marit Grøndal

92662459

40421150

marit.grondal@steinkjer.kommune.no

Lø skole

Gerd Thorshaug

95807107

47696970

gerd.thorshaug@steinkjer.kommune.no

Malm skole

Karin Widegren

98253473

98253474

karin.widegren@steinkjer.kommune.no

Kvam skole

Ann-Kristin Skjeflo Grande

99360617

47471812

ann-kristin.skjeflo.grande@steinkjer.kommune.no

Beitstad skole

Elisabeth Erle Borg

91737430

47471210

beitstad.skole@steinkjer.kommune.no

Steinkjer skole

Gunnhild Grønnesby
(konstituert)

47979980

74171050

gunnhild.heggstad.gronnesby@steinkjer.kommune.no


FOREBYGGING

Enhetsleder

Telefon

Mailadresse

Avlastning barn og unge

Marte Haugland

488 99 945

marte.haugland@steinkjer.kommune.no

Barn og familie

Marianne Vollen

941 72 219

marianne.vollen@steinkjer.kommune.no

Barnevern

Ann Tove Storholmen

989 01 715

ann.tove.storholmen@steinkjer.kommune.no

integrering

Johanne Rossebø

948 11 183

johanne.rossebo@steinkjer.kommune.no

PPT

Unn-Elisabeth Fjerstad

459 74 491

unn-elisabeth.fjerstad@steinkjer.kommune.no