Senterpartiet

Faste medlemmer 

 

Bjørn Arild Gram, Sp (perm så lenge han er statsråd)

 

 

1

Marthe Solnes Persgård, Sp

99694788

Marthe.Solnes.Persgard@steinkjer.kommune.no

2

Bjørn Ludvig Bergsmo, Sp

99252368

bjorn.ludvig.bergsmo@steinkjer.kommune.no

3

Anne Berit Lein, Sp

90621904

anne.berit.lein@steinkjer.kommune.no

4

Laila Ressem-Overrein, Sp

92039748

Laila.Johanne.Ressem.Overrein@steinkjer.kommune.no

5

Henry Skevik, Sp (settemedlem for Bjørn Arild Gram)

97067377

henry.skevik@steinkjer.kommune.no

Vararepresentanter i rekke for nr 1-5:

1

Lillian Hatling, Sp

48168275

lillian.hatling@steinkjer.kommune.no

2

Randi Holien Bartnes, Sp

95155539

randi.holien.bartnes@steinkjer.kommune.no

3

Lars Myhr Sandlund, Sp

98466902

lars.myhr.sandluns@steinkjer.kommune.no

4

Per Ola Bjerkan, Sp

90231389

per-ola.bjerkan@steinkjer.kommune.no

 

Håvard Haugan, Sp (permisjon til 30.06.2022)

90825539

havard.haugan@steinkjer.kommune.no

5

Arnhild Vesterdal, Sp

45619594

arnhild.vesterdal@steinkjer.kommune.no

6
Lars Petter Bartnes
90084576 Lars.Petter.Bartnes@steinkjer.kommune.no
7 Vidar Meldal

93433782

vidar.meldal@steinkjer.kommune.no

 

Høyre

Fast medlem                                                            

6

Øystein Bjørnes, uavhengig

97976089

oystein.bjornes@steinkjer.kommune.no

Varamedlemmer i rekke for nr 6:

1

Christine Agdestein, H

99638221

christine.agdestein@steinkjer.kommune.no  

2

Morten Resve, uavhengig

90047114

morten.resve@steinkjer.kommune.no

3

Grete Mari Sand, Sp

90516199

grete.mari.sand@steinkjer.kommune.no


Venstre

Fast medlem

7

Andre N. Skjelstad, V    

90891014

andre.skjelstad@steinkjer.kommune.no

Varamedlemmer i rekke for nr 7:                                                                                                             

1

Tore Kristiansen, FrP

93445040

tore.kristiansen@steinkjer.kommune.no

 

2

Mari Lisbet Hanem Finstad, Sp

41488099

mari.lisbet.finstad@steinkjer.kommune.no

3

Marianne Følling, Sp

91185345

marianne.folling@steinkjer.kommune.no

 
Arbeiderpartiet                                                                                                              

Faste medlemmer 

8

Stein Erik Aalberg, Ap

93012025

stein.erik.aalberg@steinkjer.kommune.no

9

Line Anita Hammer

90019663

line.hammer@steinkjer.kommune.no

10

Kristian Lunde Jensen, Ap

94826038

kristian.lunde.jenssen@steinkjer.kommune.no

Varamedlemmer i rekke for nr 8-10:

1

Gunnar Thorsen, Ap

95299260 gunnar.thorsen@steinkjer.kommune.no

2

Robert Ertsås, Ap

99726366

robert.ertsas@steinkjer.kommune.no

3

Natalia Lillegaard, Ap

47263951

natalia.lillegaard@steinkjer.kommune.no

4

Vebjørn Gorseth 41669779  vebjorn.gorseth@steinkjer.kommune.no

5

Mari Grønneng Bartnes, SV

94360929

mari.groneng.bartnes@steinkjer.kommune.no


Rødt                                                                                                                                                      

Fast medlem                                                                                                                                       

11

Camilla Bilstad, R

91884541

camilla.bilstad@steinkjer.kommune.no

Varamedlemmer i rekke for nr 11:

1

Ingemar Moen, MDG   

92444943

ingemar.moen@steinkjer.kommune.no

2

Gjertrud Holand, SV

95071640

 

gjertrud.holand@steinkjer.kommune.no

3

Finn Rossing, R

47480171

finn.rossing@steinkjer.kommune.no