Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden
Søk i ansatteliste



Ansatte
Navn Tittel Telefon Mobil
Assistent 969 46 845
Avd.Trudevang 909 67 406
Avd.Åsgard 909 33 550
Bassenget 74 16 88 13
Boffen 989 03 509
Boliger 969 46 842
Båtutleie 922 99 190
Bøla 989 03 512
Egge 951 22 179
Fagkonsulent 74 16 89 22
Fergeland 459 73 904
Hjelpemiddellager 950 56 649
Hjemmesykepleien 969 46 841
Hjemmetjenesten 74 16 07 00 907 51 488
Jordmorkontoret 74 16 90 62
Kjøkken
Kåret 969 46 843
Mottak 976 24 789
Nattvakt 969 46 846
Rønninggården 969 42 792
Trafikkbetjenter 74 16 93 61
Vaktrom Steinkjer sykehjem Furukroken 989 03 507
/fotpleie Frisør 74 16 94 09
1. klassetrinn Klassetrinnskontor 477 91 481
2 Vaktrom 74 16 89 23
2. etg Vaksinasjonskontoret 74 16 91 85
2. klassetrinn Klassetrinnskontor 477 91 482
2. klassetrinn Klasssetrinnskontor 477 91 482
3.klassetrinn Klassetrinnskontor 477 91 483
35 Slalåmsvingen 969 43 135
4.klassetrinn Klassetrinnskontor 477 91 484
5 etg. Møterom
5.klassetrinn Klassetrinnskontor 477 91 485
55 Slalåmsvingen 969 43 136
6.klassetrinn Klassetrinnskontor 477 91 486
7.klassetrinn Klassetrinnskontor 477 91 487
Aas Oddrun Marie Myrslo
Ane Smestad 55 55 33 33
Anita Gjærum 55 55 33 33
Anita Løfblad 55 55 33 33
Ann-Margareth Rendum Klæth 479 71 150
Anne Grete Storli 55 55 33 33
Anne Sem Frisli 55 55 33 33
Arvid Nilsen 55 55 33 33
Barnehage Bystranda (3-4 år) Steinkjersannan 909 40 699
Barnehage Holmen (3-4 år) Steinkjersannan 459 75 631
Barnehage Sørlia 909 23 112
Barnehage Sørlia 948 01 226
Barnehage Torget (4-5 år) Steinkjesannan 948 10 035
Barneskole Egge 74 16 89 60
Barneskole SFO Egge 477 91 488
Bente Lie 909 49 048
Bibliotek Ekspedisjon Steinkjer 74 16 93 60
Bjørn Arild Kvam 55 55 33 33
Bodil Fjeld 55 55 33 33
Bofellesskap Egge BO distrikt Vaktrom 489 56 688
Bofellesskap Skjeftejordet 474 77 163
Bosenter Hovedtelefon 1. etg. Guldbergaunet 989 00 870
Bosenter Hovedtelefon 2. etg. Guldbergaunet 989 00 869
Dagrehab Vakt 479 71 159
Dagsenter Aktivitør
Dagsenter Jæktsmedgata 474 68 483
Dagsenter Kjøkken 74 16 89 05
Distrikt Sparbu
Egge Barnehage Avd. Trudvang Søndre 909 67 406
Egge Barnehage Avd. Åsgard Søndre 909 33 550
Egge Dagrehab. 47 97 11 59
Egge Helsetun Avdelingstelefon 404 02 527
Egge Hj Tunet Bofellesskap Vakttelefon 456 12 405
Eldresenter Eldresenter Steinkjer 488 87 550
Eldresenter Kvam Kvam 474 73 200
Elena Lilleløkken 948 04 313
Elin Sem 989 03 503
Ellen Verstad 55 55 33 33
Else Heggli 55 55 33 33
Freya Both 55 55 33 33 452 28 643
Frøydis Ruud 55 55 33 33
Guzman Ariel Javier De 989 03 505
Hamrum Aktivitetavd. 74 17 11 13
Hanne Vandsvik
Hege Skei Bjerkan 55 55 33 33 953 05 775
Helga Amundsen
Helsestasjon Steinkjer 74 16 92 00
Helsetun Somatisk avd 1 Lilla Egge 404 02 519
Helsetun Somatisk avd 2 Orange Egge 404 02 523
Hjelp Arkiv Hjelp Arkiv 404 10 738
Ingeborg Sørensen 957 74 357
Inger Åse Leirset
Ingri Jekthammer 924 90 878
John Lado 55 55 33 33
Jorid Løe
Kari Wiseth
Koordinator Egge Døgnrehab 479 71 160
Kristin Aune 412 34 988
Kristin Sakshaug Kirknes 55 55 33 33
Labyrinten (4-5 år) Steinkjersannan 909 22 621
Laura 1 Studentbh, 948 07 709
Laura 2 Studentbh, 948 34 450
Line Christensen 55 55 33 33 464 30 228
Linn Aasnes 917 31 011
Lisbeth Melhus 74 13 54 50
Magnar Weie
Maje I.M Almli
Maria Efimenko
Martenshagen (2-3 år) Steinkjersannan 948 27 337
Merkantil Kontor 917 31 331
Mia Rise
Mobil 1 Kulturskolen 489 56 483
Mobil 2 Kulturskolen 489 56 473
Nina Torgersen 55 55 33 33 994 61 866
Oddrun Fiskum 55 55 33 33
Rakel Westrum Rein 459 71 686
Randi Merete Aas 46 42 67 87 464 26 787
Sannan Studentbarnehagen 910 01 147
Sentrum Hjemmesykepleien 951 22 216
Sentrum Nattpatruljen 476 95 929
Silvia Anfinnes 74 17 11 00
Simon Einar Folland 977 93 628
Sissel Gjermo 459 71 201
Skole Lø 74 16 91 30
Steinkjer Sykehjem Jakob 989 03 505
Stkj.sykeheim Kjøkken 989 03 499
Stod Kjøkken 989 03 508
Sør Hamrum Hjemmetjenesten 479 77 720
Toril Austli
Torill Fossum Stamnes 913 87 801
Torstein Vikan 909 68 924
Tranamarka Raubua 416 39 032
Ungdomsskole Egge 74 17 13 00
Vaktrom 1.etg. Gluggen 404 02 501
Vaktrom 2.etg Gluggen 404 02 504
Vaktrom Fredrikke 989 03 503
Vaktrom Kvennavika 989 03 501
Vaktrom Trana 989 03 506
Vaktrom Ølve 989 03 502
barnehage Furuskogen (1 år) Steinkjersannan 909 97 017
barnehage Kontor Egge 958 09 616
barnehage Rismelen (2-3 år) Steinkjersannan 909 98 804
barnehage Småbarnsavdeling Egge 909 83 181
barnehage storebarnsavd Egge 908 83 029
bofellesskap Egge BO distrikt Vaktrom 489 56 688
helsestasjon Legekontor 74 16 92 01
hjemmesykepleie Sentrum 951 22 217
kommunale barnehage Småbarn C Byafossen 404 28 839
kommunale barnehage Småbarn D Byafossen 404 33 670
kommunale barnehage Storbarn A Byafossen 404 44 730
kommunale barnehage Storbarn B Byafossen 404 17 524
lager,verksted Lisetrøa 74 16 91 39
natt Slalåmsvingen 35 + 55 Vakttlf. 474 64 473
og Frisør Fotpleie
personalbygg Lisetrøa 74 16 91 40
skole Byafossen 74 16 93 40
skole Mære 74 13 50 20
skole Ogndal 74 13 41 60
skole SFO Binde 474 73 791
skole SFO Kvam 74 16 90 98
skole SFO Mære 74 13 50 22
skole SFO Ogndal 74 13 41 63 468 19 412
skole Steinkjer 74 17 10 50
steinkjerbygg Vakttelefon 468 74 737
stu Ny 969 46 844
søndre egge Avlastningsbolien 488 99 946
søndre egge Avlastningsbolig 488 99 947
treffpunkt Granvold
ungdomsskole Steinkjer 74 12 18 00
vaktrom Steinkjer sykehjem Raudåsen 989 03 504
Aidah Al-Jubory Adjunkt
Amund Hagerup Johnsrud Adjunkt
Anikken Rygg Adjunkt 404 48 337
Anita Damås Moen Adjunkt 74 16 91 31
Anita Norum Adjunkt 74 16 91 30
Ann Cecilie Stokke Adjunkt 74 13 50 20
Ann Elin Haugseth Adjunkt
Ann Turid Gangstad Holmen Adjunkt 74 17 10 50
Anne Espeland Adjunkt 916 40 973
Anne Kathrine Bilstad Adjunkt 922 91 390
Anne Margrethe Arvidsson Adjunkt 477 91 480
Anne Mari Westrum Austad Adjunkt 941 45 469
Anne Torunn Lønseth Adjunkt 474 74 627
Anne-Brit Finanger Adjunkt 404 48 337
Anne-Siri Skjelvan Adjunkt 970 97 969
Anniken Rannem Adjunkt 477 91 480
Aslaug Soldal Adjunkt 74 17 10 50
Astri S. Hansen Adjunkt 988 15 402
Beate Hammer Adjunkt 74 17 10 50
Bente Brit Kvistad Adjunkt 476 39 878
Bente Droigk Adjunkt 902 14 336
Birgit Høin Schei Adjunkt 472 44 524
Bjørg Pedersen Adjunkt 920 44 132
Bjørn Oddvar Saursaunet Adjunkt 74 17 13 33
Bjørn Sørhøy Adjunkt 74 17 13 15
Brit Asbjørg Opsal Adjunkt 74 13 50 27 986 37 992
Cecilie Hågensen Adjunkt 74 13 41 60
Charlotte Gjerseth Adjunkt 477 91 480
Christina Akseth Adjunkt 477 91 480
Christina Hoseth Adjunkt 980 30 355
Eirik Rystad Adjunkt 74 17 13 33
Eivind Langfjord Adjunkt 74 13 50 20 412 24 422
Eldrid Holien Heggli Adjunkt 468 09 674
Eli Vatshaug Stene Adjunkt 934 48 654
Elisabeth Hustad Adjunkt 477 91 480
Ellen Schjei Wekre Adjunkt 74 17 13 00
Eskil Hoem Adjunkt 951 51 779
Eva Seim Okstad Adjunkt 934 33 307
Eva Solvik Adjunkt 74 17 13 21
Ewa Rosenlund Adjunkt
Finn Kvarving Adjunkt 74 13 41 60
Gerd-Mari Landsem Adjunkt 74 16 93 40 930 94 517
Grete Grubbmo Freland Adjunkt 477 91 480
Grete Okstad Adjunkt 477 91 480
Grete Øverkil Adjunkt 74 17 10 50
Gretha Kjenstadbakk Øksnes Adjunkt 74 17 13 17
Gunn Bjørnes Adjunkt 74 17 10 50
Hanne Line Teigen Adjunkt 74 17 10 50
Hege Kristin Jacobsen Adjunkt 911 44 243
Heidi Dahl Adjunkt 74 13 50 42 962 38 827
Heidi Gjerstad Haarstad Adjunkt
Heidi Klæbu Adjunkt
Henrik Pedersen Elden Adjunkt 980 45 206
Hilde Brevik Adjunkt 474 74 630
Hilde Kristin Aalberg Adjunkt 74 17 10 50
Hilde Mari Ness Adjunkt 74 13 50 20 916 03 602
Hilde Tuflått Adjunkt 74 13 50 41 952 42 479
Idun Waterloo Hovstein Adjunkt 74 17 13 16
Ina Flotten Sørensen Adjunkt 900 83 757
Ingeborg Røysing Adjunkt 468 89 741
Inger Holde Kjesbu Adjunkt 74 13 41 60
Inger Lise Kilen Adjunkt 953 34 949
Inger Lise Risholt Adjunkt 477 91 480
Ingunn Merete Vang Govasmark Adjunkt 952 93 376
Irene K. Dahl Adjunkt 74 17 10 50
Jan Erik Borg Adjunkt 911 58 669
Jan Markovinovic Adjunkt 74 16 13 33
Jan Ove Karlsen Adjunkt 478 13 120
Johan Martin Eriksen Adjunkt 980 45 742
Jorid Kjesbu Adjunkt 74 13 41 60
Judith Marie Moen Adjunkt 953 34 770
Kamilla Forås Adjunkt 74 17 13 00
Kamilla Sjømark Adjunkt 477 91 480
Kari Anita Bjørdal Adjunkt 74 17 10 50
Kari Anne Simonsen Adjunkt 74 17 13 00
Kari Grindberg Adjunkt 74 16 89 54 952 33 765
Kari Skar Adjunkt 934 98 439
Karianne Lund Adjunkt 911 38 468
Karin Langaunet Adjunkt 477 91 480
Karl Rayner Strømme Adjunkt 477 91 480
Katrine Storli Adjunkt 74 17 10 50
Ketil Grande Adjunkt 469 43 558
Kim Rune Holmvik Adjunkt 74 17 13 00
Kjellrun Bardal Adjunkt 477 91 480
Kjærsti Vekseth Sakshaug Adjunkt 74 17 13 00
Knut Ivar Aalberg Adjunkt 74 17 10 50
Knut Johan Monkan Adjunkt 74 17 10 50
Kristin Nortug Tveit Adjunkt
Kristine Storstad Adjunkt 74 13 50 20
Lars Asbjørn Holmvik Adjunkt 74 13 50 44 915 12 034
Lene Vibeke Jensen Adjunkt 477 91 480
Lina Overrein Adjunkt 920 25 328
Linda Haugdal Adjunkt 74 16 91 30
Line Borgedal Adjunkt 404 48 337
Line Bratland Adjunkt 74 16 89 53
Line Charlotte Grankvist Adjunkt 74 17 13 00
Line Evelyn Vestrheim Adjunkt
Line Fjellhaug Adjunkt 992 97 679
Line Melhus Hågensen Adjunkt 404 48 337
Linn Beate Hammer Adjunkt 74 13 50 20
Lisbet H Nygård Adjunkt 74 13 41 60
Lise Hustad Adjunkt 74 13 50 20 452 19 515
Liv Janne Toldnes Adjunkt 74 13 50 20
Liv Olaug Venås Adjunkt 477 91 480
Magne Erik Rotmo Adjunkt 412 79 500
Magnus Watland Delbekk Adjunkt 74 17 13 17
Mai Elisabeth Smolan Adjunkt
Maj-Brit Mandal Adjunkt 74 17 10 50
Malin Myrslo Adjunkt
Maren Johnsen Adjunkt 476 34 648
Margaret Aasan Thun Adjunkt 477 91 480
Margaret Langås Adjunkt 74 17 13 00
Margrete Hanssen Vang Adjunkt 979 62 468
Margrethe Foosnæs Adjunkt 477 91 480
Mari Ann Skogan Øksnes Adjunkt 474 74 629
Mari Lisbet Finstad Adjunkt 74 16 93 86
Mari Oksdøl Sørmeland Adjunkt 74 17 10 50
Maria Tømmerås Adjunkt 74 16 90 56 950 34 943
Marit Elisabeth Fladmark Adjunkt
Marit Karlsen Adjunkt 74 17 13 00
Marit Vist Adjunkt
Marius Fagervold Adjunkt 917 49 762
Marte Rønning Adjunkt 988 11 138
Marthe Barkhald Adjunkt 477 91 480
Marthe Maaø Adjunkt 930 82 291
Marthe Ramberg Adjunkt 74 13 50 20
Martin Henning Storli Adjunkt 917 31 331
May Hilde E. Hildrum Adjunkt 905 57 178
May-Liss Ryan Adjunkt 477 91 480
May-Sissel Svarte Adjunkt 74 16 89 51
Mona Helen Dragland Adjunkt 74 17 10 50
Nils Arnesen Adjunkt 74 17 10 50
Nina Austmo Wågan Adjunkt
Nina Hustad Håpnes Adjunkt 74 13 50 20
Oddlaug Holthe Olsen Adjunkt 74 16 89 53 953 05 044
Ole Kristian Husby Adjunkt 74 16 93 40 904 03 942
Paul Kvarving Adjunkt 952 33 585
Per Thomas Holtan Adjunkt 477 91 480
Pål Asp Adjunkt 477 91 480
Pål Johansen Adjunkt 986 98 622
Pål Kristian Rygg Adjunkt 469 04 571
Ragnhild Recht Adjunkt 911 92 207
Ragnhild Sakshaug Adjunkt 473 07 286
Ragnild Wæhre Adjunkt 948 03 978
Randi Hepsø Adjunkt 74 17 10 50
Rita Steinkjer Adjunkt 412 88 231
Roar Stornes Adjunkt 74 17 10 50
Robert Kristensen Adjunkt 74 17 10 50
Roger Olsen Adjunkt 913 22 585
Rolf Jonny Sundkøien Adjunkt 74 17 10 50
Rune Stene Adjunkt 74 16 93 40 469 20 592
Sigmund Holstad Adjunkt 74 17 13 00 970 89 333
Sigrid Ishol Adjunkt 74 17 10 50 474 74 634
Sigrid Ulvin Adjunkt 74 13 50 20
Sigrun Agnete Tidemann Adjunkt
Sigrun Witsø Adjunkt
Silje Lorentsen Adjunkt 74 13 50 20
Simon Kløvjan Adjunkt 928 16 607
Siv Anita Strugstad Adjunkt 74 16 89 54 953 34 797
Siv Astrid Stamnes Adjunkt 74 16 89 51
Siv Wærnes Adjunkt 915 31 681
Solgunn Viem Adjunkt
Stig Audun Garli Adjunkt 74 17 13 30
Svein Egil Hauge Adjunkt 74 17 13 22
Synnøve Alstad Adjunkt
Synnøve Merethe Kvitvang Adjunkt 74 16 89 52 953 34 993
Synøve Diez Adjunkt 405 52 895
Tone Bjørgvik Adjunkt 900 29 376
Tone Brørs Adjunkt 74 16 89 51 952 44 535
Tone Finsås Adjunkt
Tone Sormul Adjunkt 74 17 13 23
Tor Arne Grønnesby Adjunkt 993 92 741
Tora-Elisabeth Klausen Norbye Adjunkt 74 16 93 40
Tore Brustad Adjunkt 953 34 944
Torill Bjørbekk Adjunkt 472 53 024
Tove Kristin Aune Adjunkt 477 91 480
Tove Okkenhaug Adjunkt 74 16 91 30
Trine Rannem Adjunkt 975 64 717
Trude Brekstad Adjunkt 74 13 50 42 986 89 154
Trude L. Hallstrøm Adjunkt
Trude Modell Adjunkt 953 34 885
Trude Solberg Adjunkt 74 16 93 40 915 71 628
Truls Aalberg Adjunkt 913 59 439
Vidar Almlid Adjunkt 477 91 480
Vigdis Henning Adjunkt 990 17 293
Vigdis Stigum Adjunkt 74 17 13 14
Vivian Skjervø Grindberg Adjunkt 953 34 988
Wenche Beate Gjørv Adjunkt 74 13 41 60
Øyvind Løvsletten Troset Adjunkt 995 66 743
Åsfrid Lein Adjunkt 416 65 185
Aase Lillefjell Adjunkt m/tillegg 404 48 337
Astrid Feragen Adjunkt m/tillegg 74 16 91 30
Elisabeth Høy Adjunkt m/tillegg 404 48 337
Elisabeth Myre Adjunkt m/tillegg 74 16 91 30
Elisabeth Smistad Adjunkt m/tillegg 74 16 91 30
Frode Vang Adjunkt m/tillegg 74 16 91 30
Hilde Hallem Iversen Adjunkt m/tillegg 404 48 337
Ida Sand Gunnarsen Adjunkt m/tillegg 404 48 337
Iver Hildrum Adjunkt m/tillegg 74 16 91 30
Kirsten Finstad Adjunkt m/tillegg 404 48 337
Kirsti Marie Elden Adjunkt m/tillegg 74 16 91 30
Mari Ann Landsem Melhus Adjunkt m/tillegg 404 48 337
Marius Grøtan Adjunkt m/tillegg 74 16 91 30
Monika Pedersen Adjunkt m/tillegg 404 48 337
Tove Hallås Adjunkt m/tillegg 404 48 337
Åse Fagerholt Adjunkt m/tillegg 74 16 91 30
Bente Richardsen Adjunkt spes.ped. 74 16 91 30
Randi Skei Adjunkt spes.ped. 74 13 50 42 980 37 149
Bjørn Kalmar Aasland Adm.Dir. 901 65 225
Jørgen Schwencke Holm Advokatfullmektig 918 04 892
Anne Britt Myran Aktivitør 920 89 424
Gunn Høgholen Kvaal Aktivitør 74 17 12 84 459 77 395
May Britt Skogan Alstad Aktivitør 74 17 11 13 930 16 984
Mari Haugnes Skjetne Aktivitør/koordinator 74 16 07 07 414 10 016
Elisabeth Mathisen Aktivitør/miljøarbeider 459 71 852
Laila Farbu Tønne Arb.leder 918 35 605
Svein Ole Langlie Arb.leder 952 12 403
Thomas Langfjord Arb.leder 482 68 378
Hallvar Wahl Arbeidsleder 477 16 637
Antonios Bruheim Markakis Arealplanlegger 951 74 787
Arne Ivar Kvistad Arealplanlegger 918 97 329
Jon Birger Johnsen Arealplanlegger 995 34 661
Aase Mari Arnøy Assistent
Adrian Egge Assistent 459 73 904
Aina Halsen Svarva Assistent
Aleksander Engan Gartland Assistent 969 43 135
Alfhild Synnøve Sjøli Assistent
Anfinn Benan Assistent 459 73 904
Anja Sandsæter Assistent
Ann Helen Eek Assistent 909 98 018
Ann Kristin Grøtan Assistent 909 22 621
Ann Kristin Grøtan Assistent
Ann Kristin Saursaunet Assistent 74 16 91 10
Ann-Torill Skatland Assistent 404 44 730
Anne Bragstad Assistent 74 17 13 00
Anne Grete Skjerve Assistent 989 03 512
Anne Marie Aune Assistent
Anne Marie Lægran Assistent 74 16 93 06
Anne Rita Barstad Sandvik Assistent 74 16 91 10
Anne Røliaunet Assistent 74 17 14 50
Anne Storsve Lund Assistent 7
Anne-Lise Aurstad Assistent 909 98 018
Annettte Aunli Assistent
Arne Bjørkmann Assistent 969 43 135
Arne Frøysadal Assistent 958 22 363
Astrid Brandsegg Assistent
Atle Eilov Hallan Assistent 459 73 904
Aud Skotvold Aas Assistent 74 17 10 50
Audun Haugan Assistent 9584 O576
Babette Hagstrøm Assistent
Beate Haugmo Berg Assistent 74 17 13 00
Bente Jonstad Assistent
Bente Kjøraas Knoph Assistent 74 16 93 40
Bente Pallin Assistent
Bente Skotvold Assistent 969 43 135
Benthe Werstad Assistent
Berit Nøss Assistent 913 87 801
Berit Stamnes Assistent 74 16 07 00
Birgit Dalemark Schei Assistent 958 40 576
Bjarte Helgesen Assistent 74 16 93 06
Bjørn Solnes Assistent 459 73 904
Brit Fornes Assistent
Brit Westerhus Assistent 958 40 576
Brit Westerhus Assistent 474 68 483
Brita Asprem Jacobsen Assistent 909 49 048
Brith Eriksen Johansen Assistent 74 16 07 00
Camilla Hanssen Gravdahl Assistent
Chattie Roma Tangen Assistent
Dag Rune Aunan Assistent
Dagfrid Hegge Vassmo Assistent 969 43 135
Daniel Hustad Assistent
Dariusz kalicki Assistent
David Belsvik Assistent 474 68 483
Edel Skjetne Assistent 969 43 135
Edith Hjortskarmo Myhr Assistent 74 16 93 86
Eldrun Kjerkol Assistent 74 13 54 50
Eli Irene Hovd Assistent 908 83 029
Eli Thorsrud Assistent 994 38 072
Eli Toldnes Assistent 957 91 196
Elin Anita Otnæs Assistent
Elisabeth Hollås Assistent 74 17 12 80
Elisabeth Lundseng Assistent
Ellen Margrethe Aas Kne Assistent 74 13 41 60
Ellinor Mollan Assistent
Else Helene Hansen Assistent 74 16 07 00
Elsy Helene Svegård Assistent 412 24 399
Eva Brørs Assistent 74 16 07 00
Eva Solstad Assistent 74 17 12 80
Folstad Cherlys Isabel Santos De Assistent
Fredrik Karlsen Assistent 969 43 135
Frøydis Bjørum Assistent 74 16 07 00
Geir Stjerna Assistent
Grete Vengstad Assistent 74 16 91 30
Gunn Fornes Hammervold Assistent
Gunni Rygvik Assistent 404 28 839
Hak Seng Hoeun Assistent
Hanne Hagen Assistent
Hege Saur Finne Assistent 909 83 180
Heidi Aalberg Assistent 74 17 10 50
Helen Moum Assistent 74 16 89 54
Hilde Sakshaug Assistent 90 93 35 50 913 87 801
Ina Waagø Assistent 74 16 94 23
Inga Hegge Assistent 909 49 048
Inga Lill Håpnes Assistent 958 09 616
Ingar Håpnes Assistent 74 16 93 06
Inger Kvarving Assistent 913 87 801
Ingrun Kristin Vist Assistent 404 28 839
Ingunn Fornes Assistent 74 16 88 14
Ingvil Sem Assistent 969 43 135
Ingvill Sandvik Assistent
Iren Tanem Assistent 74 16 93 40
Jarl Solberg Assistent 74 13 54 50
Jens Espen Thorsø Assistent 74 16 93 06
Jon Christoffer Holm Sund Assistent 969 43 135
Jorunn Ertvåg Assistent 74 16 07 00
Jørgen Strømme Assistent 916 94 619
Karin Kristiansen Assistent 74 16 93 06
Kathrine Bjørk Assistent
Kim Tømmerås Assistent 74 13 50 20
Kirsten Røberg Assistent 74 16 93 06
Kitty Marie Tranås Assistent 477 91 480
Kristin Bragstad Assistent 909 83 181
Kristin Fjesme Sælleg Assistent 74 16 07 00
Kristina Aas Assistent
Kristine Johansen Assistent
Laila Dolmseth Brevik Assistent 969 43 135
Lene Jeanette Skivik Assistent 969 42 792
Lillian Kvernland Assistent
Liv Elinor Overrein Assistent 74 17 14 50
Liv Kvaløsæter Assistent
Magnus Aasen Assistent 459 73 904
Maj Liss Sagvik Assistent
Malin Gisvold Assistent 74 13 54 50
Maria Bardal Assistent
Marianne Aspen Assistent 958 09 616
Marika Martinson Assistent
Marit Olderen Assistent 74 16 91 30
Marlyn Løe Assistent
Merete Westerhus Assistent
Mette Hammer Assistent
Mette Slettedal Nilsen Assistent 477 91 480
Molly Eriksen Assistent 74 17 10 50
Mona Dahl Assistent 74 17 12 80
Monica Binde Assistent
Monika Staven Assistent 958 11 162
Morten Salberg Assistent 969 43 135
Nina M Kulsli Assistent 74 17 12 80
Nina Marie Garnvik Assistent
Nutnapha Thaweesap Assistent
Odd Bjørnar Bruheim Assistent 958 40 576
Per Åge Bjerkan Assistent
Pia Finnanger Assistent
Ragne Lea Haualand Assistent 74 13 54 50
Rahma Khodaiar Assistent 948 10 035
Randi Brustad Hallan Assistent
Rita Vanebo Assistent 74 16 12 80
Robert Florholmen Assistent 91 69 46 19 916 94 619
Sanna Sverkmo Assistent
Sara Johansen Skjevik Assistent 74 17 11 00
Sherzad Tamizkar Assistent
Sidsel Krogstad Assistent 74 17 12 80
Sigrid Aassve Assistent
Sigrid Storstad Assistent 969 43 135
Sima Asli Assistent
Siv Anita Finanger Assistent
Solbjørg Dragland Assistent 74 16 07 00
Solvor Laila Lillemark Assistent 958 10 290
Stine Alstad Assistent 969 43 135
Stine Sagmo Assistent 74 16 07 00
Sunniva Larsen Fornes Assistent
Synnøve Bjørnes Assistent 477 91 480
Synnøve Ryvang Assistent
Synøve Saursaunet Assistent 909 97 017
Terje Rødsjø Assistent 459 73 904
Terje Sund Assistent
Thomas Ivar Wigen Assistent
Tonje Klepp Assistent
Tor Erik Simensen Assistent 404 17 524
Tor Olav Berg Assistent 91 69 46 19 916 94 619
Tore Tangen Assistent 74 16 89 50
Torhild Aadde Assistent
Torhild Trapnes Assistent
Tove Damås Hammer Assistent
Tove Laugtug Assistent 74 13 54 50
Tove Slålie Assistent
Tove Westvik Hansen Assistent
Trine Furunes Assistent
Turid Stalvik Assistent 74 13 55 00
Unni Giskås Rønning Assistent 474 74 631
Unni Grøttum Assistent 909 98 804
Unni Kolstad Assistent 74 17 10 50
Vibeke Hansen Assistent 989 03 512
Vibeke Hansen Assistent 404 48 337
Vigdis Hanssen Assistent
Wenche Haugan Assistent 989 03 498
Wenche Rennan Assistent 958 10 290
Åshild Kvaløsæther Assistent 74 17 13 00
Skole SFO Steinkjer Assistent SFO 47 97 99 78 479 79 978
Snefrid Sæther Assistent øremerkede tiltak 908 96 104
Laila Tønne Assistent Åpen barnehage 909 29 662
Solveig Welde Assistent, Beitstad helsestasj 74 16 93 38
Hege Brenden Assistent, Egge helsestasjon 404 01 550
Svein Åge Trøbakk Assisterende Rådmann 900 24 312
Karl Kristian Aurstad Avd. ingeniør 906 88 955
Odd Villy Vengstad Avd. ingeniør 404 31 489
Rune Enlien Avd. ingeniør 416 00 699
Eva-Helen Grøtan Avd.arkitekt 404 14 961
Harald Nordberg Avdelingsing. 977 78 258
Lars Magnus Billdal Avdelingsing. 918 81 050
Martin Hanem Bartnes Avdelingsing. 453 97 528
Ketil Stavås Olsen Avdelingsleder drift 474 75 737
Olav Brauti Avdelingsleder plan 74 19 40 02 467 95 021
Johan Rodum Avdelingsleder stab 74 91 40 04 905 33 549
Anne Sofie Brekkvassmo Barne og Ungd.arb.
Marit Dybwad Barne og Ungd.arb.
Thor Helge Øye Barne og Ungd.arb.
Tone Grete Andersen Barne og Ungd.arb. 948 27 337
Marian Fossum Barne og ungd.arb. 909 40 699
Trude Mære Barne og ungd.arb. 909 49 048
Anne Synnøve Saur Barne og ungdomsarbeider 913 87 801
Beate Johansen Barne og ungdomsarbeider 913 87 801
Bente Storstad Barne og ungdomsarbeider 909 98 018
Elin Borgan Larsen Barne og ungdomsarbeider 916 85 496
Hanne Kari Vennes Barne og ungdomsarbeider 958 10 290
Heidi Annie Ranum Barne og ungdomsarbeider 913 87 801
Jens Even Tisløv Barne og ungdomsarbeider 404 44 730
June Therese Limstrand Wiseth Barne og ungdomsarbeider 957 91 196
Karin Klepp Dagsvik Barne og ungdomsarbeider 482 00 282
Kent R Gudmundsen Barne og ungdomsarbeider 74 16 92 40
Line Lundås Barne og ungdomsarbeider 969 42 792
Marit Kristin Inderdal Barne og ungdomsarbeider 908 83 029
Randi Cecilie Moen Barne og ungdomsarbeider 909 22 621
Tone Aalberg Barne og ungdomsarbeider 918 59 425
Tone Jørgensen Barne og ungdomsarbeider 913 87 801
Toril Oldren Barne og ungdomsarbeider 413 20 968
Toril Rønning Barne og ungdomsarbeider 909 98 018
Tove Ingjerd Barne og ungdomsarbeider 404 33 670
Wenche Marie Trana Barne og ungdomsarbeider
Bergstrøm Anne Marie Ulvin Barne og ungdomsmedarbeider 909 40 699
Evelyn Fjerstad Barne og ungdomsmedarbeider 74 17 10 50
Gunn Berit Berg Bostadløkken Barne og ungdomsmedarbeider 74 17 10 50
Marianne Lundereng Jiminez Barne og ungdomsmedarbeider 948 04 313
Anniken Elden Dahl Barnehagelærer 908 96 104
Ann Strandval Lillemark Barnepleier 913 87 801
Elisabeth Lundereng Barnepleier 948 27 337
Eva Berit Osen Barnepleier 909 49 048
Eva L. Jenssen Barnepleier
Nina Solstad Barnepleier 404 33 670
Monika Finstad Barnevernleder 952 88 324
Kenneth Manka Barnevernspedagog 913 87 801
Liv Bente Lønnum Barnevernspedagog 468 07 126
Kathinka B. Sørensen Barnevernvaktleder 488 98 668
Einar Sommerseth Bedriftseletriker 940 34 749
Aina Simenstad Bibliotekar 488 62 421
Gunn Bjelland Bibliotekar 74 16 93 74 488 62 422
Inger Marie Gran Bibliotekar 74 16 93 57 488 62 421
Kristin Haug Bibliotekar 74 16 93 76
Kristin Haug-Smith Bibliotekar 74 16 93 76 488 62 416
Trond Hallem Bibliotekar 74 16 93 56 488 62 417
Marianne Vanem Biblioteksjef 922 37 999
Jorun Myrenget Boligformidler 488 63 573
May Britt Carlson Bosettingsansvarlig 474 85 086
Jan Einar Lundereng Boveileder 489 59 427
Kristel Vaag Moe Bygartner 988 34 996
Ketil Lysheim Byggesaksbehandler 404 11 075
Reidar Strøm Byggesaksbehandler 404 31 930
Arnt Berge Bruem Catering 458 73 003
Joar Nyborg Daglig leder 990 05 570
Svein Olav Hansen Daglig leder 950 72 226
Silje Jonassen Dansepedagog 74 16 93 65 489 58 602
Gunn Nordgård Demenskoordinator 404 36 354
Roar Aalberg Driftsleder 901 54 122
Arne Frøysadahl Driftsoperatør 74 12 18 00 958 22 363
Arne Ivar Nessan Driftsoperatør 470 25 232
Bjørn Nesbak Driftsoperatør 924 53 985
Carl Martin Skjelstad Ulven Driftsoperatør 950 42 710
Dag Erlend Sæter Driftsoperatør 952 74 171
Frank-Ivar Rantvedt Driftsoperatør 477 90 583
Frode Haldorsen Driftsoperatør 928 33 457
Hans Borgan Driftsoperatør 413 21 793
Jan Olav Mæhlumsveen Driftsoperatør 900 86 057
Joakim Aurstad Driftsoperatør 993 08 737
Johny T Olsen Driftsoperatør 481 41 156
Kevin Jørgensen Driftsoperatør 993 08 484
Kurt Oldren Driftsoperatør 911 02 616
Lars Tørring Driftsoperatør 993 08 616
Mikal Kvamseng Driftsoperatør 943 77 277
Nils Vikeland Driftsoperatør 416 45 896
Ola Hatling Driftsoperatør 993 08 708
Pål Melgård Driftsoperatør 997 20 970
Robert Hervik Driftsoperatør 74 16 89 53 454 44 372
Roger Egil Røberg Driftsoperatør 905 58 021
Rune Morten Holmvik Driftsoperatør 74 10 01 70 458 73 671
Sigbjørn Elstad Driftsoperatør 932 13 133
Tor Even Skjemstad Driftsoperatør 928 40 278
Trond Atle Bulling Driftsoperatør 455 00 916
Wenche Mælhumsveen Driftsoperatør 907 61 546
Berit Derås Elevassistent 74 13 50 20
Berit Ertzgaard Elevassistent 74 13 50 20
Brit Irene Opheim Elevassistent 74 13 50 20
Ruth Birgit Saugestad Elevassistent 74 16 89 50
Unni Saursaunet Berg Elevassistent 74 13 50 20
Ann Elisabeth Kjørås Enhetsleder 404 62 385
Carl Anders Kvistad Enhetsleder 982 46 850
Johanne Karin Rossebø Enhetsleder 948 11 183
Unn-Elisabeth Fjerstad Enhetsleder 459 74 491
Eli Ringseth Ergoterapeut 74 16 88 57 479 71 155
Gunn Elisabeth Røkke Ergoterapeut 476 92 187
Haug Marthe Nagelhus Ergoterapeut 479 71 159
Ina Saursaunet Ergoterapeut 404 00 524
Kristin Werstad Blæstervold Ergoterapeut 47 97 11 59 404 00 524
Line Buøy Eriksen Ergoterapeut 479 71 157
Line Tønnesen Ergoterapeut 479 71 157
Marthe Nagelhus Haug Ergoterapeut 458 77 067
Lillian Høisæther Fagansv. Informasjon Service 907 33 171
Marita Nordmo Fagansv. Jæktsmedgata 474 68 483
Siri Ballo Fagansv. Rehab & kvalifisering 482 37 866
Bengt Wikestad Fagansvarlig 74 16 52 66 469 43 408
Jan Inge Røliaunet Fagansvarlig 993 08 870
Jon Terje Austli Fagansvarlig 994 41 165
Monika Tørring Fagansvarlig 416 39 032
Rita Andreassen Fagansvarlig Aktivitetsenteret 459 76 222
Grete Lise Fondal Fagansvarlig Leiret 916 47 162
May Britt Ramberg Fagansvarlig Miljøterapeut 74 16 91 10
Hanne Våg Fagansvarlig rus 464 29 442
Amir Rahmani Fagarbeider
Anja Vanebo Fagarbeider 958 40 576
Anne Lise Smolan Fagarbeider 74 17 13 00
Anne Natland Fagarbeider
Anne-Gunn Larsson Inderberg Fagarbeider 459 73 904
Arne Marius Tørring Fagarbeider 74 16 52 66 489 50 520
Asbjørn Tanem Fagarbeider 474 54 255
Astrid Beryl Saur-Bjørnes Fagarbeider
Atle Hovd Fagarbeider 74 16 52 66 489 54 589
Aud Aasegg Fagarbeider 74 17 13 29
Bjørn Roald Andersen Fagarbeider
Bjørn Styrkår Østvik Fagarbeider 952 12 640
Dagny Riis Bilstad Fagarbeider
Eliassen May-Liss Kvarme Fagarbeider 404 48 337
Emma Pauline Hanslien Fagarbeider 969 42 792
Espen Linmo Fagarbeider 957 43 246
Eva Oftedal Ulsund Fagarbeider 74 16 52 66
Ghahri Mojgan Fagarbeider
Hanne Bjugan Fagarbeider
Hans Lyngved Fagarbeider 941 81 350
Hilde Røset Fagarbeider 74 16 90 95
Ida Marie Rapp Fagarbeider 969 43 135
Ivar Pettersen Fagarbeider 74 16 52 66 489 50 874
Jan Erik Myhr Fagarbeider 74 16 91 30
Janne Aarseth Fagarbeider 969 43 135
Jarle Gausdal Fagarbeider 459 73 904
Jon Erik Ertsås Perez Fagarbeider 958 40 576
Jon Sverre Holstad Fagarbeider 74 16 52 66 468 24 590
Julie Eide Grove Fagarbeider 909 96 887
Kent Algott Bostad Fagarbeider 948 86 905
Kent Roger Gudmundsen Fagarbeider 909 22 621
Kristoffer Vikan Fagarbeider 459 73 904
Kudusan Teclezgh Kebedom Fagarbeider
Lars Eirik Oksås Fagarbeider 459 73 904
Leiv Arne Oksås Fagarbeider 74 16 52 66 990 84 279
Lene Borgan Fagarbeider 958 40 576
Linda C. Borgsø Fagarbeider 74 16 93 40
Lise Håvan Fagarbeider 74 16 52 66 489 42 672
Lise Rakel Frøysadal Fagarbeider 958 40 576
Mads Andreas Lindgren Fagarbeider 74 17 10 50
Maren Aas Haug Fagarbeider
Maria L Tellesbø Fagarbeider
Maria Tellesbø Fagarbeider
Marit Fordal Valøen Fagarbeider 989 03 512
Marita Lund Fagarbeider 459 73 904
Marthe Skagen Egge Fagarbeider
Mary Ann K. Amundsen Fagarbeider
May Iren Langlie Fagarbeider 96 94 27 92
Mojgan Ghahri Fagarbeider
Mona Aune Fagarbeider 459 73 904
Morten Hoseth Fagarbeider 909 71 940
Regine Sæther Fagarbeider 74 16 91 30
Robert Gausen Fagarbeider 459 73 904
Rune Morten Vanebo Fagarbeider
Shirazi Daroysh Shahvand Fagarbeider 74 17 13 27
Silje K Strandvik Fagarbeider
Sissel Valstad Fagarbeider 459 73 904
Tone Sæther Fagarbeider 477 91 480
Tore Hollås Fagarbeider 905 87 685
Tore Steien Fagarbeider 952 11 710
Unni Schei Fagarbeider 74 17 12 80
Widar Christian Jenssen Fagarbeider
Yngve Våg Fagarbeider 74 16 93 40
Øystein Røsvik Fagarbeider 74 16 52 66 489 42 544
Bjørn Joar Aalberg Fagkonsulent 996 33 080
Elin Jegersen Fagkonsulent 477 93 822
Elin Westrum Fagkonsulent 74 16 52 66
Heidi Engan Fagkonsulent 906 86 742
Judith Grønnesby Fagkonsulent 477 93 820
Knut Inge Aurstad Fagkonsulent
Kristin Hagen Fagkonsulent 456 38 638
Tore Johansen Fagkonsulent 404 11 012
Per Erik Stavrum Fagkonsulent landbruk 482 16 880
Anna Eggen Fagkonsulent og spesialpedagog 974 85 105
Hanne Skogvold Fagleder 404 13 573
Øystein Larsen Fagsjef økonomi 74 16 90 88 926 16 137
Anita Ingulfsvann Familieveileder 971 22 914
Berit Flaten Familieveileder 404 33 785
Eva Lovise Welde Familieveileder 489 55 033
Evita Kursite Familieveileder 982 53 407
Gollaug Belbo Ringseth Fastlege 74 16 24 00
Stine Strand Folkehelsekoordinator 459 75 088
Bente Bråthen Fritidskontakt 909 47 468
Lars Erik Revdal Fritidskontakt 74 16 92 40 920 96 519
Kristel Knutsdatter Frivillighetskoordinator 400 31 121
Erla Valdis Jonsdottir Fysioterapeut 479 71 159
Frøydis Reinen Echer Fysioterapeut 479 71 158
Gudrun Skjei Fysioterapeut 479 71 153
Hildegunn Ramberg Myhr Fysioterapeut 915 53 779
Ingeborg Aasvold Fysioterapeut 488 65 327
Kristina Holm Foosnæs Fysioterapeut 74 16 89 20 969 40 587
Lena Bjørnback Fysioterapeut 474 71 213
Marthe Krogstad Fysioterapeut 911 37 269
May Britt Asp Fysioterapeut 74 16 89 20 969 40 587
Maylen Carlson Fysioterapeut 479 71 153
Siri Hilde Ålmo Fysioterapeut 482 77 865
Susanne Frank Fysioterapeut 477 98 694
Tove Grut Sakshaug Fysioterapeut 479 75 086
Unn-Eiril Bjørnes Fysioterapeut 474 73 656
Veronica Bjørkamo Kleven Fysioterapeut 488 65 327
Vigdis Selven Fysioterapeut 479 71 152
Åse Græe Fysioterapeut 479 71 154
Oda Ulsund Fysioterapeut for barn og unge 915 53 779
Helene Davidsen Moa Fysioterapeut/turnuskandidat 47 97 11 59
Henrik Johnsen Fysioterapeut/turnuskandidat 479 71 159
Rolland Sigve Ness Fysioterapeut/turnuskandidat 479 71 151
Stian Pedersen Ryther Fysioterapeut/turnuskandidat 47 97 11 58
Tor Inge Indset Fysioterapeutstudent 47 97 11 59 479 71 159
Randi Modell Førskolelærer 915 71 628
Bente Myrslo Næss Førstesekretær 74 16 91 30
Laila Skjeldnes Førstesekretær 950 10 752
Lisbeth Høyem Førstesekretær 479 79 909
Lisbeth Skjelstad Førstesekretær 467 45 310
Lisbeth Skjelstad Førstesekretær 74 16 92 57
Tone Irene Rennemo Førstesekretær 915 92 514
Tonje Elisabeth Holberg-Johansen Gartner 974 24 188
Trude Ramberg Geriatrisk sykepleier
Tone Lønnum Gjeldsrådgiver 458 31 752
Anne Utgaard HMS-koordinator 940 10 282
Odd Martin Holmsberg Havnefogd 74 07 54 00
Ann-Kristin Sæther Haugberg Helsefagarbeider 958 40 576
Anne Grethe Pedersen Helsefagarbeider
Aud Elsa Olsen Helsefagarbeider
Baoxue Pan Helsefagarbeider
Bente Oksvold Svendsen Helsefagarbeider 74 13 54 50
Bjørn Ivar Gulstad Helsefagarbeider 969 43 135
Brita Stjern Helsefagarbeider
Camilla Haugan Helsefagarbeider
Claire Lorvik Helsefagarbeider
Elisabeth Kristiansen Helsefagarbeider
Ellen Nordseth Helsefagarbeider 74 16 94 20
Idil Hassan Helsefagarbeider 741 99 423
Karen Dyrstad Helsefagarbeider
Kari Elisabeth Følling Helsefagarbeider
Kari Øksnes Helsefagarbeider
Kine Karlsen Grindberg Helsefagarbeider 989 03 507
Lenza Rauf Hassan Helsefagarbeider
Linn Renate Buarø Helsefagarbeider 969 42 792
Mari-Anne Øksnes Helsefagarbeider
Maria Elizabeth Berg Helsefagarbeider
Maria Maglasang Mercedes Lynum Helsefagarbeider 989 03 504
Marita Berg Helsefagarbeider
Martha Gebre-Mariam Helsefagarbeider 74 16 94 23
Michel Ndikuriyo Helsefagarbeider
Monica Susegg Helsefagarbeider
Roger Skjeflo Helsefagarbeider
Silje Forsell Helsefagarbeider 989 03 502
Stig Bratli Helsefagarbeider 74 16 89 00
Tone Nordtug Helsefagarbeider
Tove Kristin Aassve Helsefagarbeider 74 13 54 50
Trine Bjørnes Heggli Helsefagarbeider
Veronika Sakshaug Helsefagarbeider
Yngvill Strand Walvåg Helsefagarbeider 989 03 503
Åse Elvebakk Helsefagarbeider 474 79 905
Merethe Roel Bosnes Helsefagarbeiderelev
Anita Prestmo Helsesøster 969 48 018
Anne Strugstad Helsesøster 900 14 563
Barneskole Helsesøster Egge Helsesøster 904 13 005
Bente Margrethe Vekseth Helsesøster 74 16 90 12 477 95 396
Elin Duvsete Helsesøster 480 83 952
Grete Kvam Helsesøster 969 46 194
Hilde Floberghagen Helsesøster 404 35 203
Ingeborg Tangvik Brønstad Helsesøster 974 85 381
Ingrid Mollan Helsesøster 74 16 92 96 488 97 097
Janne Bache Helsesøster 941 72 245
Johanne Emmerhoff Slåttelid Helsesøster 74 16 91 87 904 13 005
Kirsti Amdahl Helsesøster 456 05 984
Kjersti Solberg Helsesøster 74 16 92 96 901 59 811
Laila Valla Hustad Helsesøster 74 16 91 74 974 87 786
Lø skole Helsesøster Helsesøster Helsesøster 74 16 90 24
Marthe Gausen Helsesøster 969 48 642
Sigrid Grøtan Øksnes Helsesøster 941 72 420
Torunn Feragen Helsesøster 481 54 736
Vigdis Wibe Helsesøster 902 81 185
for ungdom Helsestasjon Helsesøster 74 16 93 22
Indersund Linn Helsesøster Student
Trude Viem Dahl Helsesøster, Fagkoordinator 482 18 846
Hilde Merete Innhaug Hjelpearbeider 74 16 93 06
Hans Erik Moe Hjelpemiddeltekniker 919 10 422
Aase Damås Hjelpepleier
Aase Rygg Hjelpepleier 74 17 11 00
Aina Aal Hjelpepleier 989 03 512
Aina Rønning Haraldsen Hjelpepleier 958 40 576
Andreja Revhaug Hjelpepleier
Anita Bjørk Hjelpepleier 989 03 512
Anja Beate Fossum Smestad Hjelpepleier
Ann Hege Holmvik Hjelpepleier 969 43 135
Ann Kristin Tronstad Hjelpepleier 990 12 475
Anne Bruem Hjelpepleier 74 16 93 06
Anne Peggy Ellerås Hjelpepleier 989 03 507
Anne Sofie Nygård Hjelpepleier
Anne-Lise Lundås Hjelpepleier 989 03 512
Aud Finanger Hjelpepleier
Aud Mary Inderberg Olsen Hjelpepleier 74 16 94 20
Bente Blekastad Skjevik Hjelpepleier 969 42 792
Bente Lydersen Hjelpepleier 969 43 135
Bente Strugstad Hjelpepleier 74 13 55 00
Bente Sundfær Hjelpepleier
Birgitte Opheim Hjelpepleier 74 17 11 00
Bjørg Aakre Hjelpepleier 74 16 07 00
Bjørg Strugstad Hjelpepleier 74 17 14 50
Bjørg Vikshåland Hjelpepleier 74 16 93 06
Bjørn Olsen Hjelpepleier 989 03 507
Bo Gjøran Gåsbakk Hjelpepleier 916 94 619
Bodil Bratberg Hjelpepleier 74 16 07 00
Brit M. Roel Hjelpepleier 989 03 507
Carlson Lena Hegge Hjelpepleier
Christine Sandseter Hjelpepleier
Doris Høgsnes Hjelpepleier 989 03 512
Duangporn Austheim Hjelpepleier
Eli Eiklid Hjelpepleier 464 26 787
Eli Okkenhaug Hjelpepleier 969 42 792
Elin Østerås Hjelpepleier 989 03 502
Elisabet Lysberg Hjelpepleier 969 43 135
Elisabeth Kne Hjelpepleier 74 16 94 18
Elisabeth Rennan Hjelpepleier 969 42 792
Ellen Bratberg Hjelpepleier 74 16 93 06
Ellen Katrine Sørheim Hjelpepleier 74 16 88 00
Ellinor Antonsen Hjelpepleier 74 16 94 23
Ellinor Bjørk Hjelpepleier 74 13 54 50
Else Irene Bjerkan Hjelpepleier
Eva Anette Saugestad Hjelpepleier 74 17 11 00
Eva Derås Hjelpepleier
GAlina Anshakova Hjelpepleier
Gerd Alice Thomassen Hjelpepleier
Gerd Løvås Hjelpepleier
Gerd Sund Hjelpepleier 74 17 12 80
Gina Ebarle Hjelpepleier 969 43 135
Grete Nonstad Hjelpepleier
Grethe Susegg Hjelpepleier
Gunn Marit Hammer Hjelpepleier 74 13 54 50
Gunn Sandvik Hjelpepleier
Gunvor Irene Skjerve Bjøru Hjelpepleier
Gunvor Skjerve Bjøru Hjelpepleier
Guri Aftret Elstad Hjelpepleier 74 17 14 50
Guri Toldnes Hjelpepleier
Guri Øksnes Hjelpepleier 911 38 691
Harly Kirknes Hjelpepleier 969 42 792
Hege Renathe Steinfjell Hjelpepleier 989 00 869
Heidi Kvalvik Hjelpepleier
Heidi Lindmo Hjelpepleier
Heidi Sakshaug Hjelpepleier 412 37 252
Herdis Bjørkmann Hjelpepleier 969 43 135
Hilde Bergmo Hjelpepleier
Hildgunn Granhus Moe Hjelpepleier 459 73 904
Hustad Hilde Aarsund Hjelpepleier 989 03 502
Ida Breivikaas Hjelpepleier
Igor J Zakharov Hjelpepleier
Inger Anne Kaj Hjelpepleier 989 03 512
Inger Elisabet Braseth Hjelpepleier 989 03 512
Inger Lise Ravlo Hjelpepleier 74 16 93 06
Ingrid Leithaug Moksnes Hjelpepleier 74 13 54 50
Ingrid Saursaunet Hjelpepleier 989 03 512
Ingunn Stabell Hjelpepleier
Irene Carlson Hjelpepleier
Irene Halvorsen Hjelpepleier 74 16 07 00
Janicke Benum Hjelpepleier
Janne Hammer Lie Hjelpepleier
Jenny Nilsen Hjelpepleier 74 16 94 23
Jiraporn Phuthamma Hjelpepleier 74 16 93 06
Jorun Aashaug Malmo Hjelpepleier
Jorunn Bratsve Hjelpepleier
Jorunn Knudtsen Hjelpepleier 74 17 14 50
Jørn Kverneng Hjelpepleier 969 43 135
Karen Astrid Wiseth Hjelpepleier 74 16 93 06
Kari Helene Bruun Hjelpepleier
Kari Opdal Kaldahl Hjelpepleier
Kari Rekstad Lervik Hjelpepleier 969 43 135
Karin Elisabeth Tapio Hjelpepleier 74 16 93 06
Karin Hammer Hjelpepleier 46 42 67 87
Karin Årbogen Hjelpepleier
Kine Merete Aastrøm Hjelpepleier
Kirsten Pettersen Hjelpepleier 989 03 507
Klungerbo Kristin Torp Hjelpepleier
Laila Jacobsen Hjelpepleier 989 03 503
Laila Meldal Guin Hjelpepleier 74 13 54 50
Lena Andersson Hjelpepleier
Lena Hognes Hjelpepleier 74 13 54 50
Lin Hilde Hansen Hjelpepleier 969 43 135
Linda Derås Hjelpepleier
Linda Therese Johnsen Hjelpepleier 74 16 93 06
Linda Tobiassen Hjelpepleier
Lise Lindmo Lyngstad Hjelpepleier 989 03 505
Liss Tustervatn Hjelpepleier
Liv Rennan Hjelpepleier 74 16 07 00
Liv Torill Stølan Hjelpepleier 74 16 93 06
Mari Guin Hjelpepleier 74 13 54 50
Mari Myhre Noem Hjelpepleier
Maria Kristin Grande Hjelpepleier 459 73 904
Marit Benonissen Hjelpepleier
Marit Forås Hjelpepleier 989 03 512
Marit Fossan Hjelpepleier
Marit Silåmo Hjelpepleier 989 03 512
Marte Kristiansen Stamnes Hjelpepleier 459 73 904
Mary Øksnes Hjelpepleier
May Britt Skei Hjelpepleier 74 17 14 50
Mona Rennan Hjelpepleier 74 16 93 06
Monica Bjørk Hjelpepleier 91 69 46 19 916 94 619
Monica Nordberg Hjelpepleier
Målfrid Jonstad Hjelpepleier 989 03 503
Nina Oksvold Hjelpepleier 989 03 503
Nora Solum Hjelpepleier 989 03 501
Olaug Skahjem Hjelpepleier
Pia Helen Arntsen Hjelpepleier 958 40 576
Randi Synnøve Rønning Hjelpepleier 74 16 88 43
Rita Trøan Hjelpepleier
Roaidah Al-Jubori Hjelpepleier 74 16 94 23
Ruth Kristin Tørring Hjelpepleier 74 16 70 00
Siv Anita Grøtan Hjelpepleier 969 43 135
Siv Madelen Kopperud Hjelpepleier 74 16 07 00
Siw Anette Sotkajærvi Hjelpepleier
Stine Selli Hjelpepleier 989 03 504
Svanhild Rygg Hjelpepleier 74 16 93 06
Sylvia Vikan Hjelpepleier 989 03 505
Tone Anita Skar Hjelpepleier 989 03 503
Tone Brønstad Hjelpepleier 989 03 512
Tone Hegge Hjelpepleier
Tone Lyngås Hjelpepleier 74 16 94 22
Tor Arild Hansen Hjelpepleier 958 40 576
Torgeir Skevik Hjelpepleier 74 13 55 70
Torunn Oddveig Strand Hjelpepleier 958 40 576
Tove A. Aasheim Hjelpepleier 989 03 512
Tove Granhus Hjelpepleier 459 73 904
Tove Sprauten Vanebo Hjelpepleier 989 03 507
Turid Hafstad Hjelpepleier 989 03 505
Unn Merethe Borg Hjelpepleier
Vigdis Haugan Hjelpepleier
Vigdis Nilsen Hjelpepleier
Wenche Pettersen Hjelpepleier 989 03 505
Åsta Hellen Polle Hjelpepleier
Monica Vestby Hjelpepleier 1 459 73 904
Ivanka Austli Hjelpepleier Fredrikke 989 03 503
Mona Walmsley Hovedvernombud 468 03 574
Vidar Holm IKT leder 913 11 383
Pål Baustad IKT-Veileder 414 26 142
Lars Petter Svarte IKT-koordinator 948 04 038
Bjørn Ove Elvestad IKT-veileder, Adjunkt
Nina Otterbekk Informasjonskonsulent 459 71 200
Anne-Grethe Holm Ingeniør 477 94 163
Bjørnar Valøen Ingeniør 477 93 436
Kenneth Olsen Ingeniør 74 16 90 68 982 44 090
Knut Morten Husby Ingeniør 952 24 139
Martin Stakset Ingeniør 969 49 330
Mats Wilhelm Torfjell Ingeniør 456 38 137
Mette Kne Ingeniør 488 97 718
Per Stølan Ingeniør 400 22 207
Robin Buvarp Ingeniør 952 83 588
Sigrid Belbo Ingeniør 911 22 852
Stina Musum Ingeniør 993 09 388
Torger Wisth Ingeniør 468 97 845
Åsmund Harald Melgård Ingeniør 974 00 874
Simen Nygaard Ingeniør oppmåling 404 04 289
Hilde Børstad Melhus Innkjøpsleder 454 62 609
Anne Mørkved Inspektør 414 29 252
Anton Fagerholt Inspektør 938 53 169
Bente Stavrum Inspektør 992 43 487
Eline Stavrum Eggen Inspektør 920 22 785
Grim Vaadal Inspektør 470 27 137
Gunnhild Grønnesby Inspektør 479 79 981
Kjell Olav Vikan Inspektør 481 26 090
Rune Thodesen Inspektør 74 17 13 37 412 57 293
Torgunn Brandtzæg Inspektør 74 16 93 40 469 59 235
Kathrine Haugseth Jordmor 982 53 472
Louise Vekseth-Hahn Jordmor 404 08 434
Ingrunn Røyseng KS-ansvarlig 482 05 259
Janne Abrahamsen Kantineansvarlig 969 49 744
Gunnar Lorås Kinomaskinist
Gustav Viem Kinomaskinist
Terje Østerås Kinomaskinist
Brit Dyrstad Kjøkkenassistent 908 43 609
Kari-Ann Wåde Kjøkkenassistent 74 16 94 15
Tove Hollås Kjøkkenassistent 74 16 94 15
Bodil Ørstrand Kokk
Grete Sørgjerd Kokk 74 16 94 15
Heidi Aspdal Venæs Kokk 404 03 038
Irene Helden Kokk 940 11 343
Karin Myrslo Kokk 74 16 88 14
Karin Myrslo Kokk
Kitty Hansen Kokk 404 03 038
Laila Sakshaug Kokk 404 03038
Liv Kjelås Kokk 404 03 038
Merete Meldal Kokk 989 03 512
Terje Arntzen Kokk 404 03 038
Turid Røsegg Kokk 74 17 14 50
Åse Sakshaug Kokk 404 03 038
Harald Magelssen Kløvjan Kommuneadvokat 74 60 51 03
Robert Øfsti Kommuneantikvar 404 16 115
Jorunn Gilberg Kommuneergoterapeut rehab. 458 77 067
Liv Inger Masdal Næss Kommunehelsekoordinator 906 70 904
Sunniva Rognerud Kommuneoverlege 74 16 91 83
Trude Hoff Kommunepsykolog 415 21 900
Vigdis Devik Kommunikasjonsrådgiver 952 07 391
Anette Orti Konsulent 919 10 447
Anne Lise M. Bratberg Konsulent
Arild Høyem Konsulent 74 16 92 40 906 42 381
Astrid Helene Sjøli Konsulent 474 59 675
Audun Børresen Konsulent 474 67 247
Birgit Bjerkan Konsulent 74 16 90 83 404 12 494
Bjørn Gunnar Ericson Konsulent 917 42 460
Ellen Holder Sakshaug Konsulent 969 45 034
Ellen Holder Sakshaug Konsulent 969 45 034
Eva Bruheim Konsulent 917 31 331
Gry Lillevestre Konsulent 938 49 328
Hilde Kristin Aunan Konsulent 74 16 93 40
Inger Elin Moen Konsulent 74 16 91 93
Ingrid Engstrøm Konsulent 474 57 406
Iren Myklebust Konsulent 977 01 619
John Egil Aune Konsulent 405 37 578
Jorid Bakkan Johansen Konsulent 474 77 439
Kari Lorås Konsulent
Kirsten Lene Madsen Konsulent 74 16 93 16
Lena Renate Aune Konsulent 408 57 891
Lisa Christiansen Konsulent 934 38 766
Liv Wekre Kvistad Konsulent
Mathias Svarte Konsulent 930 61 997
Nina Elisabeth Nilsen Konsulent 74 16 90 83 951 73 484
Odd Erik Kvamseng Konsulent 906 11 791
Toril Våset Konsulent 74 91 40 00 908 70 243
Tove Tanberg Hansen Konsulent 404 01 295
Tove Tanberg Hansen Konsulent 404 01 295
Vigdis Rennan Konsulent 917 31 331
bruker] [Tom Konsulent
Hilde Rones Jensen Konsulent Stab Helse og MVH 400 21 925
Håkon Overholt Konsulent helse-IKT 918 71 469
Anette Olsen Kontaktperson 474 54 871
Bjørn Johan Skjerve Kontaktperson 458 77 902
Elin Nilsen Oksvold Kontaktperson 913 04 527
Frøydis Landsem Myhr Kontaktperson 482 97 743
Hege Almlid-Larsen Kontaktperson 456 19 942
Hilde Gangstad Elli Kontaktperson 992 28 351
Janne Siri Brandtzæg Kontaktperson 468 07 501
Johanne Skjevelnes Kontaktperson 400 21 801
Jorid Lande Svebakk Kontaktperson 982 53 409
Kari Johanne Skjellegrind Kontaktperson 479 77 258
Karin Selli Kontaktperson 476 90 907
Karin Vinje Kontaktperson 982 53 416
Lisbeth Brandtzæg Hofsmarken Kontaktperson 456 10 524
Lise Hansen Fagerli Kontaktperson 459 75 381
Monica Forooghi Kontaktperson 489 47 946
Nathalie Høstland Lindseth Kontaktperson 488 90 142
Ragnhild Bartnes Kontaktperson 474 52 341
Rita Witbro Kontaktperson 479 77 259
Rune Trapnes Mølnvik Kontaktperson 414 79 838
Silje Granhus Kontaktperson 400 35 561
Silje Iren Stensland Kontaktperson 969 48 744
Silje Lægran Jenssen Kontaktperson 468 07 617
Siv Gjertrud Skjerve Bjøru Kontaktperson 488 62 248
Tomas Rehaug Kontaktperson 477 96 756
Grete Vist Kontorassistent 915 78 411
Madelen Dolmset Kontorfagarbeider 474 62 143
Turid Bragstad Robertsen Kontormedarbeider 74 17 14 50
Kari Aarnes Kontorsjef 952 63 778
Terje Haugseth Kontrorfaglig 468 07 517
Per Jonny Skjerve Korpsdirigent 489 56 483
Inn-Trøndelag Kreftkoordinator Kreftkoordinator Inn-Trøndelag 969 40 587
Guri Johanne Suseg Sund Kreftsykepleier 74 16 91 57 489 44 504
Siv Anita Larsen Kreftsykepleier 74 16 89 20 969 40 587
Tone Fossan Ertsås Kulturkonsulent 488 65 338
Hallgeir Modell Kulturmedarbeider 74 16 93 72 913 29 171
Karl Henrik Sprauten Kulturmedarbeider 74 16 93 73
Leif Terje Nilsen Kultursjef 906 91 923
Bjørn Håvard Bakken Kulturskolelærer
Sanna Marit Revdal Kulturskolelærer 74 16 93 65
Hanne Skarsem Aasan Kulturskolen 489 58 617
Pål-Krister Langlid Landbrukssjef 907 79 184
Terje Marvin Tangstad Landmåler 404 12 594
Elin Britt Staahl Hansen Leder 909 98 018
Per Helge Fossan Leder 992 92 504
Erling Overrein Leder utbygging/vann og avløp 926 06 491
Anita Fosshaug Lege 74 14 12 50
Arnulf Langhammer Lege 74 14 12 50
Christine Agdestein Lege 74 16 33 80
Dagfinn Thorsvik Lege
Dragan Zerajic Lege 75 16 24 00
Eivind Steen Lege 74 16 24 00
Eivind Steen Lege 74 16 89 20
Elisabeth Hallem Lege
Ingrid Korssjøen Lege 73 60 42 60
Jadwiga Kulakowski Lege 74 17 09 90
Jan Kulakowski Lege 74 17 09 90
Jan Oddvar Setten Lege 73 60 42 60
Julia Alexandersen Lege 73 60 42 60
Jørund Skjei Lege 73 60 42 60
Knut Gystad Lege
Kristin Gisvold Stokke Lege 74 17 12 10
Kåre Fossvik Lege 74 16 89 20
Louise Birch Andersen Lege
Mustafa Sattar Lege 74 14 12 50
Odd Erik Karlsen Lege 74 17 12 10
Ove Asgeir Aune Lege 74 17 12 10
Ove Aune Lege
Roman Fedorov Lege 74 16 33 80
Sjur Agdestein Lege 74 16 33 80
Steen Eivind Lege 74 16 89 20
Steffen Krogh Vadseth Lege 74 14 12 10
Arne Marius Haugen Lektor 74 17 13 00
Einar Nilsen Lektor
Geir Haagensen Lektor 412 00 323
Karl Meinert Buchholdt Lektor 416 75 979
Kjellrun Vist Moen Lektor 474 74 628
Martin Stokke Lektor 477 91 480
Stine Solberg Røvik Lektor 74 16 91 30
Thomas Olufsen Moe Lektor 473 56 974
Trude Nordengen-Røli Lektor 74 17 13 00
Gro Eva Gangstad Lektor m/tillegg 74 16 91 30
Anne Kjeldset Logoped 476 90 375
Ingeborg Almås Sørhøy Logoped 974 80 376
Ingeborg Almås Sørhøy Logoped 974 80 376
Lena Jønvik Holmen Logoped 458 76 330
Beata Selnes Lærer 74 16 93 65
Beate Reselli Lærer 74 16 90 95
Bjørn Martin Saur Lærer 74 17 10 50
Bjørnar Følstad Lærer 74 16 93 65
Eirin Benum Luong Lærer 74 13 50 20 906 01 837
Eivind Ludvigsen-Overrein Lærer 1300
Eli Fjæran Mostervik Lærer 474 74 626
Eli Kristin Rognan Lærer 74 17 10 50
Eresso Tewabech Geleta Lærer
Frode Arnestad Lærer 74 17 13 10
Gert Ove Grande Lærer 74 16 93 65
Gert Ove Grande Lærer 990 17 293
Hanne Langli Lærer 74 16 90 95
Ina Johansen Wannebo Lærer 74 16 90 95
Jeanette Hoseth Lærer 74 16 93 65
Julie Skjelbred Ulvin Lærer 74 16 93 65
Kari Else Dale Aal Lærer 477 91 480
Kristin Melgård Lærer 74 16 93 65
Kristin Rannem Lærer 74 16 90 95
Kristine Magdalene Ystad Lærer 74 16 93 40
Lars Anders Vannebo Lærer 926 03 663
Linn Siri Hermann Lærer 74 16 90 95 474 73 098
Linn-Hege Hagerup Nilssen Lærer 74 17 10 50
Lisbeth Salberg Lærer 74 13 50 41 980 56 709
Lise Storstad Aas Lærer
Mari Kjøsnes Arnesen Lærer 74 16 93 40
Marius Fagervold Lærer 74 16 93 65
Marte Alstad Lærer
May Britt Letnes Lærer 74 17 10 50
Mette Jermstad Lærer 74 16 90 95
Morten Vannebo Lærer 477 91 480
Nina Lauritzen Lærer 74 16 90 95 474 73 106
Sadiq Abdullah Mohammad Lærer 941 59 673
Stig Mauseth Lærer 74 16 93 65
Styrkar Settemsdal Lærer 74 17 10 50
Synnøve Pedersen Lærer 74 16 90 95
Terje Stene Lærer 74 16 93 65
Tina Bøgseth Lærer 74 16 91 30
Tor Arne Garnvik Lærer 74 17 13 00
Trine Yvonne Dahle Lærer 74 13 50 20
Trude Rønning Lærer 74 16 90 95
Vanja Johannessen Lærer 74 17 13 17
Eva Anita Drager Lærer-/SFO leder`kontor 992 65 646
Ane Marie Nikolaissen Lærling 74 16 89 00
Håvard Valstad Lærling 74 13 50 20
Judith Basima Lærling 909 49 048
Nina Kjærem Lærling 74 13 50 42
Pranpreeya Khaowimon Lærling 74 16 89 00
Siri Fisknes Lærling
Bjørge Brandsegg Maskinfører 952 11 890
Anne Lise Fornes Myrslo Merkantil 989 03 497
Synnøve Nordgård Berg Merkantil 404 02 508
Anette Knutsen Miljøarbeider
Birgitte Karlsen Østgård Miljøarbeider
Elisabeth Hallås Miljøarbeider
Erik Karlsen Miljøarbeider 459 73 904
Hanne Gomo Selbo Miljøarbeider 474 89 964
Ilse Sørvik Lundsaunet Miljøarbeider 916 47 162
Ina Beate Derås Miljøarbeider
Kaja Binde Miljøarbeider 74 16 91 10
Monica Farbu Skjei Miljøarbeider 404 12 079
Stine Alstad Miljøarbeider
Tanja Anita Sommerseth Miljøarbeider 74 16 91 10
Torill Oldren Miljøarbeider 74 16 91 10
Unni Matberg Hagen Miljøarbeider
Wenche Solberg Klepp Miljøarbeider 404 12 079
Mahdi Ziayi Miljøarbeider/Vaktmester 459 71 190
Monica Rafelsen Miljøarbeider/merkantil 474 68 483
Aina Røvik Miljøterapeut 74 16 93 06
Anette Overrein Miljøterapeut 95 84 05 76
Anne Kirsti Sprauten Miljøterapeut 969 43 135
Annette Hermann Miljøterapeut 479 74 281
Arild Aunan Miljøterapeut 459 73 904
Bente Storli Miljøterapeut 74 17 10 50
Camilla Hagstrøm-Sjaastad Miljøterapeut 468 04 158
Eli Gotvassli Miljøterapeut 404 09 739
Elisabeth Toldnes Miljøterapeut 74 17 13 29
Ellrun Ystad Miljøterapeut 930 91 579
Else Britt Larsen Miljøterapeut 74 13 50 40 480 35 103
Else Mari Høydal Miljøterapeut 958 40 576
Enok Askil Moe Miljøterapeut 969 42 792
Grethe Iren Hansen Aarsund Miljøterapeut 474 68 483
Hege Jørum Miljøterapeut 74 16 91 10
Håvard Krogstad-Wiborg Miljøterapeut 958 40 576
Joran Synstelien Juul Miljøterapeut 74 16 91 10
Kristin Inderberg Miljøterapeut 9110
Kristine Fisknes Miljøterapeut
Lene Berg Miljøterapeut 459 73 904
Liv Kristin Ertsås Miljøterapeut
Marit Hansen-Svendsen Miljøterapeut 74 17 13 00
Marit Vassmo Miljøterapeut 74 16 91 30
Marita Buan Miljøterapeut 74 16 91 10
Marte Elnan Miljøterapeut
Marthe Fostervold Miljøterapeut 969 43 135
Monica Hansen Miljøterapeut 459 73 904
Nina Catrin Guin Miljøterapeut 474 68 483
Nina Jahr Miljøterapeut 459 73 904
Nina Kristin Berg Miljøterapeut 404 12 079
Rakel Aarlott Miljøterapeut 477 91 480
Siri Wagnhild Miljøterapeut 74 16 93 06
Siv Drogset Miljøterapeut 74 16 93 06
Siw Anita Kokås Miljøterapeut 958 40 576
Stian Bakken Miljøterapeut 957 38 763
Stig Terje Waagbø Miljøterapeut 74 17 13 29
Susanne Reitan Miljøterapeut 969 42 792
Svein Aarsund Miljøterapeut 969 43 135
Thor Morten Grøtan Miljøterapeut 459 73 904
Tine Kristiansen Tessem Miljøterapeut 474 71 508
Tone Sandseter Miljøterapeut 479 74 349
Trine Gulli Rones Miljøterapeut 74 17 10 50
Wenche Ølstøren Miljøterapeut 991 18 808
Ewelina Bernat Mottaksleder 459 71 186
Hwasue Warberg Musikk og kulturskolelærer 74 16 93 65
Kristin Myrmel Musikk og kulturskolelærer 74 16 93 65
Svein Tore Werstad Musikk og kulturskolelærer 74 16 93 65
Hanne Selnes Klæth Off.godkjent Sykepleier 989 03 501
Rita Elin Kleven Off.godkjent Sykepleier 74 17 11 00
Rita Hognes Off.godkjent Sykepleier 74 17 11 00
Tanja Røstum Off.godkjent Sykepleier 74 17 11 00
Anita Aslaksen Omsorgsarbeider
Bente Austeng Omsorgsarbeider 74 17 11 00
Birgit Reistad Omsorgsarbeider
Eva Brovold Omsorgsarbeider
Freidis Dalemark Omsorgsarbeider 989 03 502
Hilde Rennan Omsorgsarbeider
Joar Nilsen Omsorgsarbeider 74 17 11 00
Kine Dybsland Omsorgsarbeider
Lena L. Jenssen Omsorgsarbeider
Linda Skjæran Omsorgsarbeider 74 17 12 80
Solfrid Røliaunet Omsorgsarbeider 74 17 14 50
Synnøve Anita Kvitvang Omsorgsarbeider 989 03 507
Tone Ressem Omsorgsarbeider
Tove Binde Omsorgsarbeider
Alf Trana Oppsynsmann 905 34 367
Steinar Aurstad Oppsynsmann 916 76 088
Kenneth Arntzen Oppvekstsjef 917 81 633
Bjørn Arild Gram Ordfører 913 67 916
Einar Nøvik Overing. 922 94 937
Ingrid Opheim Bardal Ped./psykologisk rådgiver 474 86 883
Jeanette Pedersen Ped.leder 909 49 048
Kristin Ryan Ped.leder 957 91 196
Ann Helen Holmli Ped.psyk. rådgiver 974 76 452
Aud Tove Nilsen Ped.psyk. rådgiver 917 81 669
Elin Andersen Vangstad Ped.psyk. rådgiver 414 64 499
Elisabeth Hammer Ped.psyk. rådgiver 74 12 42 64 969 45 031
Linda Hojem Ped.psyk. rådgiver 476 92 474
Therese Sjaastad Ped.psyk. rådgiver 969 40 309
Marlin Lundereng Ped.psyk.rådg. 941 72 437
Liv Paula Fossdal Iversen Ped.psyk.rådgiver / Logoped 74 12 42 62 969 45 028
Torunn Nørstegård Pedagog 969 48 093
Anne Britt Følstad Pedagogisk leder 909 98 018
Cathrine Bosnes Brønstad Pedagogisk leder 957 91 196
Eli Saxegaard Pedagogisk leder 404 17 524
Eva Kristin Borg Pedagogisk leder 909 40 699
Heidi Alstad Pedagogisk leder 91 38 78 01 913 87 801
Inger Holmvik Pedagogisk leder 909 98 018
Ingrid Tangstad Pedagogisk leder 913 87 801
Ivar Birkebekk Pedagogisk leder 404 17 524
Karin Brandtzæg Pedagogisk leder 958 10 290
Kristine Pedersen Pedagogisk leder 948 01 226
Lena Mari Dahl Pedagogisk leder
Marita Aunan Pedagogisk leder 909 97 017
Marte Ferstad Trana Pedagogisk leder 909 98 018
Marte Staven Pedagogisk leder 909 98 804
Nina Saursaunet Pedagogisk leder 948 04 313
Norlaug Irene Evensen Pedagogisk leder 404 33 670
Ola Peter Owrenn Owrenn Pedagogisk leder 913 87 801
Solrun Vatn Pedagogisk leder 909 49 048
Tone Børstad Pedagogisk leder 948 27 337
Toril Hansen Pedagogisk leder 404 28 839
Trine Aalberg Pedagogisk leder 404 44 730
Trine Hennøen Pedagogisk leder 908 83 029
Vigdis Dambo Pedagogisk leder 948 10 035
Øyvind Nilsen Oksvold Pedagogisk leder 913 87 801
Astrid Lillemark Pedagogisk leder SFO 913 70 489
Marit Hjøllo Personalkonsulent 477 98 289
Ann-Karin Vang Personalsjef 924 91 968
Per Morten Bjørgum Plansjef 470 28 400
Even Willhemsen Pleiemedarb/lærling
Samuel Sereke Pleiemedarb/lærling 74 16 89 00
Andrea Skarstad Sørensen Pleiemedarbeider 74 16 89 00
Ann kathrine Ø Berg Pleiemedarbeider
Anne Lise Aunan Pleiemedarbeider
Anne-Gunn Larsson Pleiemedarbeider 459 73 904
Bjarte Lindbak Guttormsen Pleiemedarbeider 459 73 904
Brit Anny Vollan Pleiemedarbeider 74 16 93 06
Eldnes Mette Berg Pleiemedarbeider
Eskil Jegersen Hollås Pleiemedarbeider 459 73 904
Franz Einar Andre Lindgren Pleiemedarbeider 74 16 93 06
Fredrik Persgård Pleiemedarbeider 958 40 576
Gøran Bylund Pleiemedarbeider 459 73 904
Håvard Høgsnes Pleiemedarbeider 958 40 576
Ingrid Bøe Sletten Pleiemedarbeider 74 16 93 06
Ingvild Sakshaug Pleiemedarbeider
Jim Aasegg Pleiemedarbeider 958 40 576
Jonas Aunvold Pleiemedarbeider 459 73 904
Julie Skatland Pleiemedarbeider
Karina Pettersen Pleiemedarbeider 74 16 89 00
Kristin Hagen Pleiemedarbeider 74 16 89 00
Lisa Kverneng Pleiemedarbeider 74 16 93 06
Marte Aasen Pleiemedarbeider 969 43 135
Martin Natvik Pleiemedarbeider 74 16 93 06
Petter VBesterdal Pleiemedarbeider 74 16 93 06
Sara Lervik Pleiemedarbeider 969 42 792
Sarah Persgård Pleiemedarbeider 969 43 135
Sewit Esthifanos Pleiemedarbeider 74 16 89 00
Siri Hagnes Røsægg Pleiemedarbeider 74 16 89 00
Therese Tronstad Pleiemedarbeider 969 42 792
Tone Selbo Pleiemedarbeider
Tone Tangen Pleiemedarbeider 459 73 904
Tord Bruvoll Pleiemedarbeider 969 42 792
Trine Bakken Pleiemedarbeider 479 71 159
Torbjørn Valle Praksiskoordinator/programrådg 474 87 892
Hege Lundås Produksjonsleder 404 03 038
Else Landsem Programrådgiver 951 40 792
Grethe Norøm Spolén Programrådgiver 474 89 795
Inger Lise Vist Programrådgiver 489 42 644
Liv Aarstad Haugan Programrådgiver 474 89 923
Morten Westvik Prosj.leder rask psyk. helsehj 474 71 532
Liv Stornes Prosjekt 948 35 709
Anita Nordgård Forr Prosjektarbeider 482 19 162
Anita Staberg Tessem Prosjektleder 480 08 486
Asgeir Feragen Prosjektleder 907 43 326
Eirin Hermansen Prosjektleder
Pål Christian Berg Prosjektleder 984 38 232
Turid Marie Eian Prosjektleder 74 16 92 43 977 47 065
Espen Dahl Prosjektleder OAT 452 62 812
Ahmed Beshara Abdulla Mohammed Prosjektmedarbeider
Anne Kari Røstad Prosjektmedarbeider 477 99 506
Elisabeth ran Bragstad Prosjektmedarbeider 477 99 245
Ingunn Lillemark Susegg Prosjektmedarbeider 477 90 396
Lene Eun Kjesbu Munkeby Prosjektmedarbeider
Hilde Berg Psykiatrisk Hjelpepleier 969 42 792
Kirsten Sivertsen Psykiatrisk Hjelpepleier 969 42 792
Mona Lise Walmsley Psykiatrisk Hjelpepleier 74 17 12 80 468 03 574
Anne Elise Berg Psykiatrisk Sykepleier 476 95 829
Ellin Rennan Psykiatrisk Sykepleier 464 30 150
Magnhild Stokke Psykiatrisk Sykepleier 958 27 895
Ellen Benedicte Jørem Psykolog 479 71 570
Eva Heggstad Aas Rehab.konsulent 989 01 275
Anna Almli Rekrutteringsstilling 74 16 91 10
Iselin Løver Grønneberg Rekrutteringsstilling
Siv Rakel Bratsve Rekrutteringsstilling
Emilie Våg Kvarving Rekruttstill. sykepleiestudent
Ann-Iren Skage Rektor 990 36 784
Bente Aalberg Rektor 74 17 13 02 938 25 081
Berit Solheim Kvernmo Rektor 74 13 41 60 454 29 830
Elisabeth Erle Borg Rektor 74 16 89 57 917 37 430
Gerd Thorshaug Rektor 74 16 91 31 958 07 107
Karin Tiltnes Rektor 482 02 846
Liv Welde Vikan Rektor 47 97 99 80 950 73 371
Margrethe Hestad Kavli Rektor 469 57 117
Marit Grøndal Rektor 74 13 50 20 926 62 459
Monica Rakvåg Rektor 74 16 90 95 997 88 161
Olaug Pettersen Rektor 74 16 90 98 915 85 319
Svein Kåre Haugen Rektor 911 57 964
Thomas Herstad Rektor 911 56 566
Agnieszka Szewczyk Renholder
Ann Kristin Brandtsegg Renholder 74 13 41 60
Anne Lise Aunan Renholder
Arna Sprauten Renholder
Bente Knutsen Renholder 938 82 838
Bente Naels Renholder
Carita Berg Renholder 454 65 566
Chinyere Womuru Renholder
Dashi Mona Rezai Renholder
Dimitra Dimitriou Renholder
Donatus Okoro Renholder
Eldbjørg Kvistad Borgan Renholder
Elsa Misghina Renholder
Galaya Voll Renholder
Gerd Ødegård Renholder
Gunn Landsem Renholder
Inger Malmo Renholder 942 49 934
Jeanette Wigen Renholder 980 68 765
Jolanta Gizycki Renholder
Karoline Asp Nielsen Renholder
Katarzyna Zajac Renholder
Kirsti Klefstad Renholder
Kjerstin Vagnild Renholder
Knut Martinsen Renholder 74 16 89 03
Kristin Sellæg Renholder
Kristin Sem Renholder
Lena Holm Aanes Renholder
Lindstrøm Catharina Grande Renholder
Lise Beate Aunan Renholder 404 48 337
Liv Jorunn Mortensen Renholder
Marit Mittet Renholder 950 69 559
Netnatha Skjemstad Renholder
Niparrat Wantha Renholder
Oddny Finstad Renholder 975 04 277
Riamajai Jønnum Renholder
Silje Holum Renholder
Siv-Anita Aas Renholder
Solbjørg Storrø Renholder 416 90 531
Sonja Johansen Renholder 74 13 50 20
Tina Eidsmo Renholder
Tonje Nilsen Renholder
Toril Grønnesby Renholder
Turid Aas Renholder 412 70 292
Wenche Ertsås Aalberg Renholder 74 17 11 00
Zuzanna Gajewska Renholder
Åse Nordgård Renholder
Målfrid Sem Renholdsleder 919 11 980
Birgit Samstad Flaten Renholdsoperatør 468 46 105
Elisabeth Asp Renholdsoperatør
Gro Anita Ring Renholdsoperatør 992 35 688
Hilde Kristin Hovde Renholdsoperatør 489 96 669
Jorunn Klemetsen Renholdsoperatør
Laila Susegg Renholdsoperatør 986 64 959
Rita Edvardsen Renholdsoperatør
Silviya Todorova Renholdsoperatør 452 92 610
Siv Ertsås Renholdsoperatør
Sylvi Kvamseng Renholdsoperatør
Thatsanee Gjerseth Renholdsoperatør
Tove Langås Renholdsoperatør 74 16 91 30
Tove Lindseth Renholdsoperatør 990 46 726
Unni Okstad Renholdsoperatør 74 16 76 58
Anders Haraldsen Rådgiver 410 02 121
Astrid Selset Rådgiver 952 58 252
Aud Gran Rådgiver 922 92 628
Brit Eli Nordal Rådgiver 977 47 050
Geir Sørhøy Rådgiver 95 87 81 02 958 78 102
Grete Waaseth Rådgiver 74 16 92 25 950 70 221
Kari Elisabeth Nordgård Rådgiver 404 10 854
Livard Eklo Rådgiver 454 75 734
Maria Myhr Haugnes Rådgiver 414 59 886
Randi Johanne Rodum Rådgiver 918 65 729
Steinar Krogh Rådgiver 469 09 724
Susanne Bratli Rådgiver 916 24 470
Renate Nilsen Rådgiver Digitalisering 992 24 171
Heidi Ruth Gray Alstad Rådgiver Oppvekst 990 36 748
Trude Austheim Rådgiver barnehage 969 40 234
Egil Solstad Rådgiver landbruk 959 06 702
Adrian Lyng Malmo Rådgiver skole 74 17 13 00
Kurt Moen Rådgiver økonomi 412 36 876
Torunn Austheim Rådmann 482 02 513
Bjørg Pedersen Landsem SFO - leder 74 16 89 82 952 30 563
Iris Hellem SFO - leder 404 48 337
Marit Haugseth SFO - leder 74 16 91 30
Merete Bergstrand SFO - leder 468 19 412
Tone Stein SFO - leder 477 91 480
Vigdis Rannem Rostad SFO-leder/assistent 479 79 978
Gisle Aarlott SLT-koordinator 989 00 683
Aashild Ramberg Saksbehandler 488 63 572
Anita Borgan Aurstad Saksbehandler 976 50 643
Gerd Hammer Saksbehandler 474 57 593
Grete Småvollan Saksbehandler 474 58 071
Gunn Kampen Dalbu Saksbehandler 477 98 288
Oddveig Wibe Grut Saksbehandler 488 63 569
Renate Aunli Saksbehandler 488 63 571
Sissel Grande Saksbehandler 976 49 287
Jonas Sjømæling Samhandlingskoordinator 936 51 447
Anne Berit Pedersen Sekretær 412 41 864
Anne Hulbækdal Sekretær 74 16 93 75 488 62 423
Bente Solnes Sekretær 989 05 294
Bodil Ovesen Sekretær 474 59 522
Britt Kristiansen Sekretær 74 13 50 20
Eli Myrvang Sekretær 474 66 328
Kari Lunnan Hofstad Sekretær 474 65 106
Laila Eriksen Sekretær 45 63 19 93 474 73 098
Laila Eriksen Sekretær 404 48 337
Marianne Kvam Sekretær 477 91 480
Olaug Johansen Sekretær 74 16 93 58 488 62 418
Siv Astrid Stamnes Sekretær 74 17 13 00
Toril Benum Sekretær 412 42 872
Torild Dyrstad Sekretær 74 16 93 75 488 62 423
Trine Eilertsen Sekretær
Unni Sundfær Sekretær 74 17 10 50 479 79 970
Wenche Kristiansen Sekretær 74 17 13 10
Eva Røsandhaug Sekreær 489 99 330
Ann Irene Baardvik Seksjonsleder 989 03 513
Anne Britt Myhr Seksjonsleder 400 21 894
Anne Grete Høy Seksjonsleder 404 02 498
Anne-Beth Hallstrøm Seksjonsleder 400 33 145
Bente Elisabeth Hammer Seksjonsleder 969 42 791
Bente Westvik Volden Seksjonsleder 989 03 494
Bjarne Søraa Ellingsen Seksjonsleder 990 94 631
Bjørg Sissel Benan Seksjonsleder 404 37 318
Brit Marie Werstad Seksjonsleder 989 03 495
Ellen Følstad Seksjonsleder 404 08 754
Hege Grande Seksjonsleder 989 00 871
Jorid Skavhaug Pedersen Seksjonsleder 416 56 715
Marianne Haugseth Seksjonsleder 969 42 791
Mona Alstad Seksjonsleder 400 29 280
Oddveig A. Kjeldseth Seksjonsleder 477 93 722
Pål Nonstad Seksjonsleder 459 74 451
Randi Astrid Wæhre Seksjonsleder
Unn Mari Olsen Seksjonsleder 74 16 07 00
Ørjan Nicolaysen Seksjonsleder 415 01 857
Inger Grete Nordseth Seksjonsleder Tunet/Teigen 477 93 677
Ingeborg Laugsand Sektorleder forebygging 918 22 134
Iren Hovstein Haugen Seniorrådgiver 924 90 891
Andreas Sletbakk Servicemedarbeider
Ann Marie Glans Servicemedarbeider
Hilde Berg Servicemedarbeider
Knut Harald Svane Servicemedarbeider
Birger Sakshaug Sjåfør 400 37 971
Bjørn Tønne Sjåfør 990 96 335
Fred Ivar Johnsen Sjåfør 952 48 483
Kine Meldal Sjåfør 952 11 802
Pål Malmo Skogsjef 74 16 90 57 950 29 501
Ann Kristin Mellan Soneleder 926 45 171
Elisabeth Hansen Soneleder 482 51 686
Tove Mollan Høy Spe.hjelpepleier
Gerd Bragstad Svarthe Spes. Hjelpepleier 74 13 54 50
Hilde Kristin Krogstad Spes. Hjelpepleier
Lill Ann Hegge Guin Spes. Hjelpepleier 989 03 512
Magni Rømo Meldal Spes. Hjelpepleier 74 13 54 50
May Brit Riisøen Spes. Hjelpepleier 91 69 46 19 916 94 619
Britt Laila Brimi Spes. hj.pl.
Heidi Skaufel Kilskar Spes.Ped.førskolelærer 74 16 97 78
Monica Brandsegg Spes.Ped.førskolelærer 74 14 07 50
Turid Austmo Spes.Ped.førskolelærer 910 01 147
Hillfrid Gustad Spes.hjelpepleier
Olaug Skajem Flåm Spes.hjelpepleier
Siv Kristin Skjelvåg Spes.ped koordinator 924 57 918
Susanne Bois Spes.ped koordinator 477 91 480
Astrid Albertsen Spesialhjelpepleier
Irene Richstad Spesialhjelpepleier 989 03 502
Janne Holtan Ramberg Spesialhjelpepleier
Kristin Lillemark Spesialhjelpepleier 989 03 505
Vigdis Lillemark Spesialhjelpepleier 74 16 07 00
Brit Wåde Nilsen Spesialhjelpleier
Gunn Johanne Waterloo Høstland Spesialpedagog 930 85 448
Kari Solhaug Spesialpedagog 74 16 91 99 941 65 944
Maja Freland Spesialpedagog 95 80 96 16
Mona Bonaunet Toldnes Spesialpedagog 958 09 616
Mona Elli Spesialpedagog
Nina Buan Hammer Spesialpedagog 958 09 616
Randi Staven Revhaug Spesialpedagog 958 09 616
Tone Berit Gulstad Spesialpedagog 404 44 730
Åse Myhr Andersen Spesialpedagog
Berit Følstad Spesialsykepleier 916 94 619
Gunn Bratt Spesialsykepleier 74 16 89 20
Inger Lise Kjelvik Spesialsykepleier 74 16 89 20
Karen Hammer Tyldum Spesialsykepleier 74 16 89 20
Kristin Nilsen Spesialsykepleier 74 16 89 20
Merethe Kotte Vekseth Spesialsykepleier 74 16 89 20
Oddrun Strand Spesialsykepleier 989 03 512
Sissel Lindahl Spesialsykepleier
Tove Engelsen Andersen Spesialsykepleier 989 03 507
Turid Austheim Spesialsykepleier 989 03 507
- barnevern Student Student 474 54 871
Sissel Margrethe Øye Styrer 908 96 104
Elisabeth Kvelstad Hallem Sykehjemslege 915 34 627
Aage Thomas Smith Sykepleier
Aina Therese Ystmark Sykepleier
Andersson Walter Sykepleier 958 40 576
Anita Susegg Sykepleier 989 03 512
Ann Magret Wist Sykepleier
Ann-Kristin Alfsen Sykepleier 74 16 07 00
Anne Katrine Hatling Sykepleier 116117
Anne-Brit Redving Sykepleier 116117
Annikken Nordseth Sykepleier 74 16 07 00
Anton Basima Sykepleier 741 69 306
Aud Gulstad Husa Sykepleier 969 43 135
Beate Forås Sykepleier 74 16 89 20
Beate Larsen Iversen Sykepleier
Beathe Kristin Besholm Sykepleier
Bente Hoveslen Sykepleier
Bente Myhre Sykepleier 74 16 89 20
Bente Wågan Sykepleier 989 03 507
Bentzen Elisabeth Øksnes Sykepleier 74 16 89 20
Berit Hegdahl Sykepleier 116117
Brit Berg Sykepleier 989 03 503
Brit Moum Skjerve Sykepleier
Camilla Larsen Sykepleier 989 03 507
Camilla Lillefuhr Haugan Sykepleier
Catrine Walde Sykepleier 989 03 507
Dina H Brovold Sykepleier
Dolly Johansen Sykepleier 989 03 507
Eli Arnhild Moen Haggren Sykepleier
Elisabet Bratberg Sykepleier 74 16 89 20
Else Karin Pedersen Sykepleier 459 73 904
Emma Fe Fjesme Sykepleier
Gunhild Christiansen Sykepleier
Gunnveig Vikan Sykepleier
Guri Buan Myrslo Sykepleier 74 17 14 50
Hanne Sellie Eriksen Sykepleier 116117
Hege Anita Andersen Sykepleier 74 17 11 00
Hege Dahler Sykepleier 74 16 89 20
Heidi Bakken Hoseth Sykepleier 74 16 07 00
Heidi Dybvad Sykepleier 74 16 94 22
Heidi Solhaug Sykepleier
Heidi Sprauten Sykepleier 116117
Helene Omli Sykepleier
Helle Gynnhild Nordvik Sykepleier 74 16 89 20
Hilde Brøndbo Haugseth Sykepleier 74 16 89 20
Hilde Margrete Berg Sykepleier 116117
Hilde Nilsen Sykepleier
Hilde Ramberg Sykepleier 91 69 46 19 916 94 619
Hilde Revhaug Pettersen Sykepleier
Hilde Strøm Sykepleier 74 16 07 00
Hunnestad Marthe Utvik Sykepleier 989 03 505
Inger Følstad Sykepleier 74 16 89 20
Inger Kristin Haugdal Sykepleier
Inger Marie Bjerkan Guin Sykepleier 74 13 54 50
Ingrid Vaggen Sykepleier
Ingvild Vada Sykepleier 116117
Irene Ulvin Sykepleier 989 03 504
Janne Overvik Sykepleier 74 16 89 20
Janne Tessem Sykepleier 989 03 503
Julie Opheim-Hirkjølen Sykepleier
Karin Berget Sykepleier
Karin Halseth Sykepleier 989 03 503
Kathrine Bratberg Sykepleier 74 16 07 00
Kathrine Bratberg Sykepleier 74 16 89 20
Katrine Kveli Sykepleier 989 03 505
Kerstin Enger Sykepleier 400 39 214
Kirsten Rønning Sykepleier
Kjersti Alexandersen Sykepleier 74 16 89 20
Kåre Olav Toldnes Sykepleier 74 16 89 03
Laila B Braset Sykepleier
Lene Sende Sykepleier 74 16 89 20
Lene Sivertsen Sykepleier
Lina Geceviciute Sykepleier
Line M. Bragstad Svarthe Sykepleier 74 13 54 50
Lise Skjevik Sykepleier 46 42 67 87
Liv Tove Bakkan Sykepleier
Ludmila Sørli Sykepleier 989 03 504
Maja Rosenvinge Sykepleier
Maren Mostervik Sykepleier 91 69 46 19 916 94 619
Mari Søraa Ellingsen Sykepleier 459 73 904
Maria Steinmo Sykepleier 74 16 89 20
Marie Nordbach Sykepleier
Marit Buhaug Sykepleier
Marit Johanne Hov Sykepleier
Marit Opdal Kvernland Sykepleier
Marita Rokne Sykepleier 74 16 94 25
Marita Røsandhaug Jensen Sykepleier 989 03 512
Marita Valle Strømhaug Sykepleier 74 16 89 20
Marthe Gåsvær Sykepleier 74 16 94 23
Marthe Husby Sykepleier 74 16 89 20
Marthe Høgden Kvitvang Sykepleier 74 17 14 50
Marthe Kjerkreit Sykepleier 74 16 89 20
Mathisen Lena Bjørkås Sykepleier 74 13 54 50
May Arntsen Sykepleier 46 42 67 87 464 26 787
May Gunn Engan Sykepleier
May Liss Røyseng Sykepleier
May-Britt Nyborg Sykepleier 74 13 55 70
Merethe Knudtsen Sykepleier
Mette Leirbekk Pettersen Sykepleier 989 03 505
Mona Haugen Sykepleier
Mona Helge Sykepleier
Monica Klungerbo Rennan Sykepleier 74 16 89 20
Monica Nyberg Sykepleier
Møyfrid Sæther Sykepleier 74 13 54 50
Nina Barstad Sund Sykepleier 74 16 89 20
Nina Darbakk Vang Sykepleier
Nina Næstby Austli Sykepleier 116117
Norunn Aunan Fossum Sykepleier
Oddfrid Rapp Stavrum Sykepleier
Oddrun Finsås Håpnes Sykepleier 116117
Olaug Skjelstad Bruem Sykepleier
Per Øistein Øien Sykepleier 969 42 792
Rakel Blindheim Landsem Sykepleier 74 16 89 20
Randi Elisabeth Gaarde Sykepleier 989 03 504
Randi Sofie Eek Sykepleier 459 73 904
Rut Åshild Utsi Sandstad Sykepleier 969 43 135
Silje Svepstad Sykepleier 74 13 55 00
Sissel Kalvik Sykepleier 116117
Siv Anette Braseth Sykepleier
Solveig Rasch Nordnes Sykepleier 476 95 850
Stig Morten Johnsen Sykepleier
Stine Marita Nordgård Sykepleier 74 16 89 20
Svein Anders Melhus Sykepleier 459 73 904
Tone Lill Dahling Sykepleier 74 16 89 20
Tore Paulsrud Sykepleier
Torill Forbord Sykepleier
Tove Karin Nilsen Sykepleier 74 16 07 00
Trude Ringseth Sykepleier 464 29 869
Trude Solum Sykepleier
Turid Billdal Sykepleier
Turid Hundseth Rognli Sykepleier 74 16 89 20
Veronica Vik Olsen Sykepleier
Åse Sklett Sykepleier 116117
Åshild Monica Ovesen Sykepleier 116117
Eva Røstadsand Sykepleier / Merkantil 74 17 11 00
Ann Cathrine Sverkmo Sykepleier, vikar
Gro Anita Aufles Sykepleier, vikar 74 16 89 20
Camilla Jule Haugdahl Sykepleiestud. rekruttstill.
Sara Johansen Skjevik Sykepleiestud. rekruttstill. 479 71 160
Andrea Nilsen Klæth Sykepleiestudent 74 16 89 20
Arild Hepsø Sykepleiestudent
Christian Welde Sykepleiestudent
Fredrik Bjørkamo Vist Sykepleiestudent 74 16 89 20
Ingrid Wæhre Sykepleiestudent 74 13 54 50
Ingrid-Elise Vangstad Sykepleiestudent
Jorunn Fjellheim Sykepleiestudent
Kristine Sakshaug Sykepleiestudent
Maren Oline Næss Sykepleiestudent 74 16 89 20
Marina Wiggen Sykepleiestudent
Mathilde Johansen Sykepleiestudent
Sigrid Frøysadal Sykepleiestudent
Tine Bianca Løkthaug Sykepleiestudent 74 17 14 50
Åse Østbø Sykepleiestudent
Elise Holmvik Sykepleiestudent, vikar
Miranda Johansen Sykepleiestudent, vikar 74 16 07 00
Berit Gotvasli Teamleder 488 93 250
Inger Mari Helbostad Teamleder 468 06 811
Jon Eirik Brandtsegg Teamleder 954 70 808
Kai Sivertsen Teamleder 915 38 277
Lene Maria Lønnum Teamleder 482 24 197
Roger Heggli Teamleder 924 50 270
Ronny Pettersen Teamleder 992 42 667
Annette Høin Tj.enh.led. NAV, Velfeferdavd. 55 55 33 33 926 67 662
Anne Stuevold Tjenesteenhetsleder 958 09 616
Freddy Nessan Østborg Tjenesteenhetsleder 984 66 888
Inger Lise Vang Aalberg Tjenesteenhetsleder 909 49 048
Inger Risan Tjenesteenhetsleder 74 16 89 21 924 00 059
Karin Randi Grøttum Tjenesteenhetsleder 74 16 93 83 928 39 575
Ketil Tronstad Tjenesteenhetsleder 74 16 92 10 995 43 720
Marianne Vollen Tjenesteenhetsleder 74 16 92 86 941 72 219
Marit Strugstad Tjenesteenhetsleder 906 91 038
Marte Haugland Tjenesteenhetsleder 488 99 945
Marthe Solnes Persgård Tjenesteenhetsleder 996 94 788
Solveig Kleven Tjenesteenhetsleder 934 35 261
Torill Audrey Strugstad Tjenesteenhetsleder 74 16 94 46 959 85 894
Bjørn Atle Blengsli Tjenesteenhetssleder 924 52 378
Elin Vinje Tjenesteenhetssleder 934 26 968
Geir Gilde Tjenesteenhetssleder 913 26 184
Grete Jegersen Tjenesteenhetssleder 404 37 534
Laila Steinmo Tjenesteenhetssleder 905 70 264
Per-Ole Austmo Tjenesteenhetssleder 414 72 835
May Beate Haugan Tjenesteområdeleder 74 73 24 08 472 91 157
Anne Forsland Trafikkbetjent 74 16 90 00 906 99 124
Håkon Stenseth Trafikkbetjent 918 52 370
May Britt Carlson Trafikkbetjent 969 44 365
Henriette Prøsch Hage Turnusfysioterapeut 479 71 156
Turnuskandidat Turnuskandidat 479 71 158
Mira Tilseth Turnuslege 74 16 92 00
dagtilbud Tyristua Tyristua 74 16 94 11 456 12 950
Terje Kjøsnes Undervisningsinspektør
Jonny Meier Utmarksansvarlig 950 29 500
Gunvor Aursjø Utviklingssjef 482 49 142
Eldar Asp Vaktmester 918 30 284
Tor Hagen Vaktmester 900 46 940
Hjemmesykepleie Vakttelefon Egge Vakttelefon 951 22 179
Mottak Vakttelefon Vakttelefon 459 71 187
Vann og avløp Vakttelefon Vakttelefon 905 85 352
eldresenter Vakttelefon Kvam Vakttelefon 489 57 324
hj.tj sentrum Nord Vakttelefon Vakttelefon Nord 951 22 217
hj.tj sentrum Sør Vakttelefon Vakttelefon Sør 951 22 216
Ida Bruheim Derås Varaordfører 911 88 622
Øystein Bjørnes Varaordfører 979 76 089
Anja Vatne Veileder 55 55 33 33
Anne Margrethe Johnsen Veileder 55 55 33 33
Hanne Winnberg Veileder 55 55 33 33
Ingvild Larssen Veileder 464 29 072
Normann Storli Veileder 55 55 33 33 401 05 892
Roar Ystad Veileder