Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden
error_outline
30. november kl. 15:23

KORONA - NASJONALE OG LOKALE TILTAK

Les mer... clear
Søk i ansatteliste

Sigrid Røsæg

Sykepleier

Mobil: 989 03 506

Steinkjer Sykehjem 1.etg.



Ansatte
Navn Tittel Telefon Mobil

Avdeling for Helse - Stab

Hilde Rones Jensen Konsulent Stab Helse og MVH 400 21 925
Liv Inger Masdal Næss Kommunehelsekoordinator 906 70 904

Avdeling for oppvekst - Stab

Anders Lindstrøm Sektorleder barnehage 926 11 160
Astrid Selset Rådgiver 952 58 252
Gisle Almlid-Larsen Sektorleder skole 902 06 874
Heidi Ruth Alstad Konsulent Sektor barnehage 969 40 234
Kenneth Arntzen Oppvekstsjef 917 81 633
Lars Petter Svarte IKT-koordinator 948 04 038
Livard Eklo Rådgiver 454 75 734

Avlastning barn og unge

Anita Weie Rekrutteringsstilling 488 99 946
Ann Kristin Saursaunet Assistent 488 99 946
Anne Rita Barstad Sandvik Assistent 488 99 946
Diana Willassen Rekrutteringsstilling 488 99 946
Eline Kippe Rekrutteringsstilling 488 99 946
Elisabeth Hallås Miljøarbeider 488 99 946
Hanne Kaspara Aas Malm 474 72 756
Hege Jørum Førskolelærer 488 99 946
Ina Beate Derås Miljøarbeider 488 99 946
Inger Elin Moen Førskolelærer / konsulent 48 89 99 46 969 42 387
Ingrid Nathalie Storjord Berg Fagarbeider, vikar 488 99 946
Janne Bækvold Hjelpepleier Malm 474 72 756
Joran Synstelien Juul Vernepleier 488 99 946
Kaja Binde Fagarbeider 488 99 946
Kristin Inderberg Førskolelærer 488 99 946
Maja Næss Vernepleier student 488 99 946
Maria Christina Larsen Malm 474 72 756
Marita Buan Miljøterapeut 488 99 946
Marte Guin Fagarbeider 488 99 946
Marte Haugland Enhetsleder 488 99 945
Marthe Landsem Hjelpepleier Malm 474 72 756
May Britt Ramberg Fagansvarlig Miljøterapeut 48 89 99 46 969 42 387
Mona Charlotte Ørsjødal Vernepleier student 488 99 946
Monica Vikan Fagarbeider Malm 474 72 756
Nina E. Bratting Hjelpepleier Malm 474 72 756
Nina Nilsen Konsulent Støttekontakttjenest 951 73 484
Rommy Fischer Assistent Malm 474 72 756
Siv Anita Indgul Barnevernspedagog 488 99 946
Susann Tangen Assistent 488 99 946
Susann-Evelyn Leinslie Malm 474 72 756
Tanja Anita Sommerseth Miljøarbeider 488 99 946
Tone Aalberg Fagarbeider 488 99 946
Torill Oldren Fagarbeider 488 99 946
Unni Matberg Hagen Fagarbeider 488 99 946
barn og unge Malm Avlastningsbolig 474 72 756
søndre egge Avlastningsbolien 488 99 946
søndre egge Avlastningsbolig 488 99 947

Barn og familie

Aldis Reinaas Helsesykepleier 982 53 471
Anita Prestmo Helsesykepleier, Fagkonsulent 969 48 018
Anna Eggen Spesialpedagog, Fagkonsulent 974 85 105
Anne Hauge Helsesykepleier 982 44 058
Anne Lise Fornes Myrslo Merkantil
Anne Strugstad Helsesykepleier 900 14 563
Astrid Selset Familieterapeut 474 76 660
Grete Kvam Helsesykepleier 969 46 194
Gunn Martinsen Welde Helsesykepleier 480 83 952
Hege Brenden Assistent 404 01 550
Helsestasjon Steinkjer 476 96 930
Hilde Floberghagen Helsesykepleier 404 35 203
Hildegunn Ramberg Myhr Fysioterapeut 915 53 779
Ina Saursaunet Ergoterapeut 404 00 524
Ingeborg Tangvik Brønstad Helsesykepleier 974 85 381
Ingrid Mollan Helsesykepleier 488 97 097
Janne Bache Helsesykepleier 941 72 245
Johanne Emmerhoff Slåttelid Helsesykepleier 904 13 005
Julie Rennan Fysioterapeut 477 98 694
Kathrine Haugseth Jordmor 982 53 472
Kerstin Enger Sykepleier 400 39 214
Kirsti Amdahl Helsesykepleier 456 05 984
Kjersti Solberg Helsesykepleier 901 59 811
Laila Tønne Assistent 909 29 662
Laila Valla Hustad Helsesykepleier 974 87 786
Lillian Kvernland Assistent
Louise Andersen Lege 476 99 389
Louise Vekseth-Hahn Jordmor 404 08 434
Marianne Vollen Enhetsleder 941 72 219
Marthe Gausen Helsesykepleier 969 48 642
Marthe Krogstad Fysioterapeut 911 37 269
Sigrid Grøtan Øksnes Helsesykepleier 941 72 420
Siri Hilde Ålmo Fysioterapeut 482 77 865
Solveig Welde Assistent
Tanja Sagen Jordmor 476 99 404
Toril Austli Pedagog
Torunn Feragen Helsesykepleier 481 54 736
Tove Grut Sakshaug Fysioterapeut 479 75 086
Trude Hoff Kommunepsykolog 415 21 900
Trude Viem Dahl Helsesykepleier 482 18 846
Unn-Eiril Bjørnes Fysioterapeut 474 73 656
Veronica Bjørkamo Kleven Fysioterapeut 488 65 327
Vigdis Wibe Helsesykepleier, Fagkonsulent 902 81 185

Barnevern

Mottak 976 24 789
- barnevern Student Student 474 54 871
Anette Olsen Kontaktperson
Anita Ingulfsvann Familieveileder 971 22 914
Ann Helen Bjerkan Konsulent 913 04 527
Ann Tove Storholmen Enhetsleder 989 01 715
Anne Kari Røstad Prosjektmedarbeider 477 99 506
Bente Merete Stokke
Berit Flaten Familieveileder 404 33 785
Berit Gotvasli Teamleder 488 93 250
Bjørn Johan Skjerve Kontaktperson 458 77 902
Elin Nilsen Oksvold Kontaktperson
Elisabeth Bach Kontaktperson 959 13 739
Eva Lovise Welde Familieveileder 489 55 033
Evita Kursite Familieveileder 982 53 407
Frøydis Landsem Myhr Kontaktperson 482 97 743
Hanne Merethe Aune Borgan Konsulent 468 07 517
Hege Almlid-Larsen Kontaktperson 456 19 942
Hilde Gangstad Elli Kontaktperson 992 28 351
Inger Mari Helbostad Teamleder 468 06 811
Ingrid Kristine Årmo Kontaktperson 958 97 167
Ingunn Lillemark Susegg Prosjektmedarbeider 477 90 396
Janne Siri Brandtzæg Kontaktperson 468 07 501
Jannike Bardal Teamleder 908 37 243
Johanne Skjevelnes Kontaktperson 400 21 801
Jorid Lande Svebakk Kontaktperson 982 53 409
Kari Johanne Skjellegrind Kontaktperson 479 77 258
Karin Vinje Kontaktperson 982 53 416
Kathinka B. Sørensen Barnevernvaktleder 488 98 668
Lene Eun Kjesbu Munkeby Prosjektmedarbeider 900 50 769
Lene Maria Lønnum Teamleder 482 24 197
Line Marie Rosvold Fjeldahl Kontaktperson 477 80 543
Linn Therese Vennes Konsulent
Lisbeth Brandtzæg Hofsmarken Kontaktperson, familieveileder 456 10 524
Lise Hansen Fagerli Kontaktperson 459 75 381
Lise Marlene Strømmen Kontaktperson 976 42 797
Liv Bente Lønnum Barnevernspedagog 468 07 126
Margrete Aspli Kontaktperson 476 96 320
Maria Syrstad Dalheim Kontaktperson 940 10 016
Monica Forooghi Kontaktperson 489 47 946
Monika Finstad Nestleder 952 88 324
Nathalie Høstland Lindseth Kontaktperson 488 90 142
Nina Sørensen Østgård Konsulent 474 54 871
Ragnhild Bartnes Kontaktperson 474 52 341
Rita Witbro Kontaktperson 479 77 259
Rune Trapnes Mølnvik Kontaktperson 414 79 838
Silje Granhus Kontaktperson 400 35 561
Silje Iren Stensland Kontaktperson 969 48 744
Silje Lægran Jenssen Kontaktperson 468 07 617
Siv Gjertrud Skjerve Bjøru Kontaktperson 488 62 248
Terje Haugseth Kontorfaglig
Tomas Rehaug Kontaktperson 477 96 756

Beitstad bosenter - Hjemmetjenesten

Hjemmetjenesten 74 16 07 00 907 51 488
Aina Wågan Hjelpepleier 74 16 07 00
Annikken Nordseth Sykepleier 74 16 07 00
Berit Stamnes Assistent 74 16 07 00
Daisy Mulstad Assistent 74 16 07 00
Else Helene Hansen Assistent 74 16 07 00
Frøydis Bjørum Assistent 74 16 07 00
Heidi Bakken Hoseth Sykepleier 74 16 07 00
Hilde Strøm Sykepleier 74 16 07 00
Ingrid Wæhre Enhetsleder 74 16 07 00 476 96 715
Irene Halvorsen Hjelpepleier 74 16 07 00
Kari Øksnes Helsefagarbeider 74 16 07 00
Karin Årbogen Hjelpepleier 74 16 07 00
Linn Cecilie Berg Omsorgsarbeider 74 16 07 00
Liv Rennan Hjelpepleier 74 16 07 00
Maryla Fraczek Sykepleier 74 16 07 00
Randi Meier Hjelpepleier 74 16 07 00
Rikke Sveinhaug Sykepleier 74 16 07 00
Ruth Kristin Tørring Hjelpepleier 74 16 70 00
Siv Madelen Kopperud Hjelpepleier 74 16 07 00
Solbjørg Dragland Assistent 74 16 07 00
Tone Sandsæter Assistent 74 16 07 00
Tove Karin Nilsen Fagkoordinator 74 16 07 00
Vigdis Lillemark Spesialhjelpepleier 74 16 07 00

Beitstad skole

Dag Rune Aunan Assistent
Dariusz kalicki Assistent
Eline Stavrum Eggen Inspektør 920 22 785
Elisabeth Erle Borg Rektor 917 37 430
Eskil Hoem Adjunkt 951 51 779
Helen Moum Assistent
Inger Lise Kilen Adjunkt 953 34 949
Ingunn Merete Vang Govasmark Adjunkt 952 93 376
Judith Marie Moen Adjunkt 953 34 770
Julie Opheim-Hirkjølen Arbeidsleder 990 17 300
Kari Grindberg Adjunkt 952 33 765
Line Bratland Adjunkt
Lisbeth Skjelstad Førstesekretær 467 45 310
Lise Storstad Aas Lærer
Oddlaug Holthe Olsen Adjunkt 953 05 044
Siv Anita Strugstad Adjunkt 953 34 797
Synnøve Merethe Kvitvang Adjunkt 953 34 993
Tone Brørs Adjunkt 952 44 535
Tore Brustad Adjunkt 953 34 944
Tore Tangen Assistent
Trude Modell Adjunkt 953 34 885

Bibliotek

Aina Simenstad Bibliotekar 488 62 421
Anne Hulbækdal Konsulent 488 62 423
Bibliotek Ekspedisjon Steinkjer Ekspedisjon 404 02 330
Dalia Brønstad Bibliotekar Malm 982 44 009
Hege Tangen Bibliotekar 488 62 422
Kristin Haug-Smith Arrangementsansvarlig 488 62 416
Marianne Vanem Biblioteksjef 922 37 999
Olaug Johansen Konsulent 488 62 418
Torild Dyrstad Sekretær 488 62 423
Trond Hallem Bibliotekar 488 62 417

Binde skole

Anikken Rygg Adjunkt 404 48 337
Anne-Brit Finanger Adjunkt 404 48 337
Elisabeth Høy Adjunkt m/tillegg 404 48 337
Gustav Valle Adjunkt m/tillegg 404 48 337
Hilde Hallem Iversen Adjunkt m/tillegg 404 48 337
Ida Sand Gunnarsen Adjunkt m/tillegg 404 48 337
Iris Hellem SFO - leder 404 48 337
Laila Eriksen Sekretær 456 31 993
Line Melhus Hågensen Adjunkt 404 48 337
Mari Ann Landsem Melhus Adjunkt m/tillegg 404 48 337
May-Liss Eliassen Kvarme Fagarbeider 404 48 337
Monika Pedersen Adjunkt m/tillegg 404 48 337
Per Helge Fossan Rektor 992 92 504
Tove Hallås Adjunkt m/tillegg 404 48 337
Vibeke Hansen Assistent 404 48 337
skole SFO Binde 474 73 791

Boliger Fergeland

Fergeland 459 73 904
Adrian Egge Assistent 459 73 904
Anfinn Benan Assistent 459 73 904
Anne-Gunn Larsson Inderberg Fagarbeider 459 73 904
Arild Aunan Miljøterapeut 459 73 904
Arnhild Vesterdal Vernepleier 459 73 904
Atle Eilov Hallan Assistent 459 73 904
Bjarte Lindbak Guttormsen Assistent 459 73 904
Bjørn Gunnar Solnes Assistent 459 73 904
Einar Brøndbo Vernepleier 459 73 904
Eirik Heimstad Vernepleier 459 73 904
Else Karin Pedersen Sykepleier 459 73 904
Erik Karlsen Miljøarbeider 459 73 904
Eskil Jegersen Hollås Assistent 459 73 904
Fredrik Holmstrand Assistent 459 73 904
Gøran Bylund Assistent 459 73 904
Henrik Bye Røthe Miljøterapeut 459 73 904
Hildgunn Granhus Moe Hjelpepleier 459 73 904
Jonas Aunvold Assistent 459 73 904
Kjell Ove Rotmo Vernepleier 459 73 904
Kristoffer Vikan Fagarbeider 459 73 904
Lars Eirik Oksås Fagarbeider 459 73 904
Lene Berg Miljøterapeut 459 73 904
Mari Søraa Ellingsen Sykepleier 459 73 904
Maria Kristin Grande Hjelpepleier 459 73 904
Marte Kristiansen Stamnes Hjelpepleier 459 73 904
Marthe Kristiansen Gotvassli Assistent 459 73 904
Martin Waagen Vernepleier 459 73 904
Mats Sveinhaug Miljøterapeut 459 73 904
Mona Alstad Enhetsleder 400 29 280
Mona Aune Fagarbeider 459 73 904
Monica Hansen Miljøterapeut 459 73 904
Monica Vestby Hjelpepleier 459 73 904
Nina Jahr Miljøterapeut 459 73 904
Nina Kristin Berg Sykepleier 459 73 904
Ola Petter Skotvold Stene Assistent 459 73 904
Pål Nonstad Fagkoordinator 459 73 904
Robert Gausen Fagarbeider 459 73 904
Sissel Valstad Fagarbeider 459 73 904
Solveig Wennevik Vernepleier 459 73 904
Stig Morten Hojem Vernepleier 459 73 904
Svein Anders Melhus Sykepleier 459 73 904
Terje Rødsjø Assistent 459 73 904
Therese Tronstad Assistent 489 99 240
Thor Helge Øye Miljøterapeut 459 73 904
Thor Morten Grøtan Miljøterapeut 459 73 904
Tone Tangen Assistent 459 73 904
Tove Granhus Hjelpepleier 459 73 904

Boliger Lundflata

Anders Javier Dragland Dragland Pleiemedarbeider
Andreas Alstad Pleiemedarbeider
Ann-Kristin Rognan Skjetne Vernepleier og fagkoordinator
Anne Bruem Hjelpepleier
Bjarte Helgesen Assistent
Bjørg Vikshåland Hjelpepleier
Brit Anny Vollan Pleiemedarbeider
Brit Rinnan Bergsmo Vernepleier
Carina Ryan Vernepleier
Ellen Bratberg Hjelpepleier
Emma Fe Fjesme Sykepleier
Folstad Cherlys Isabel Santos De Assistent
Franz Einar Andre Lindgren Pleiemedarbeider
Frida Myhre Sponås Pleiemedarbeider
Hanne Skjeflo Skar Enhetsleder 459 74 451
Hilde Merete Innhaug Hjelpearbeider
Ingar Håpnes Assistent
Inger Lise Ravlo Hjelpepleier
Jens Espen Thorsø Assistent
Jiraporn Phuthamma Hjelpepleier
Julius James Ebarle Pleiemedarbeider
Karen Astrid Wiseth Hjelpepleier
Karin Kristiansen Vernepleier
Kirsten Røberg Assistent
Kristine Fisknes Miljøterapeut
Linda Therese Johnsen Hjelpepleier
Linn Marie Sjem Vernepleier
Lisa Kverneng Pleiemedarbeider
Liv Kristin Ertsås Miljøterapeut
Liv Torill Stølan Hjelpepleier
Maren Aas Haug Fagarbeider
Marte Elnan Miljøterapeut
Marthe Skagen Egge Fagarbeider
Mary Øksnes Hjelpepleier
Mona Rennan Hjelpepleier
Siv Drogset Miljøterapeut
Sunniva Larsen Fornes Assistent
Svanhild Rygg Hjelpepleier
Tone Valstad Vernepleier
Trine Furunes Assistent
Wenche Ølstøren Miljøterapeut 991 18 808

Boliger Skjeftelia

Aina Rønning Haraldsen Hjelpepleier 958 40 576
Anette Overrein Miljøterapeut 95 84 05 76
Anja Vanebo Fagarbeider 958 40 576
Ann-Kristin Sæther Haugberg Helsefagarbeider 958 40 576
Audun Haugan Assistent 9584 O576
Berit Følstad Spesialsykepleier 916 94 619
Birgit Dalemark Schei Assistent 958 40 576
Bjarne Søraa Ellingsen Enhetsleder 990 94 631
Bjarte Overrein Vernepleier
Bo Gjøran Gåsbakk Hjelpepleier 916 94 619
Brit Westerhus Assistent 958 40 576
Hilde Ramberg Sykepleier 91 69 46 19 916 94 619
Jon Erik Ertsås Perez Fagarbeider 958 40 576
Jørgen Strømme Assistent 916 94 619
Lene Borgan Fagarbeider 958 40 576
Maren Mostervik Sykepleier 91 69 46 19 916 94 619
May Brit Riisøen Spes. Hjelpepleier 91 69 46 19 916 94 619
Monica Bjørk Hjelpepleier 91 69 46 19 916 94 619
Per Olav Lie Vernepleier 958 40 576
Tor Arild Hansen Hjelpepleier 958 40 576
Tor Olav Berg Assistent 91 69 46 19 916 94 619
Torunn Oddveig Strand Hjelpepleier 958 40 576

Boliger Slalåmsvingen

35 Slalåmsvingen 969 43 135
55 Slalåmsvingen 969 43 136
Aleksander Engan Gartland Assistent 969 43 135
Ann Hege Holmvik Hjelpepleier 969 43 135
Anne Kirsti Sprauten Miljøterapeut 969 43 135
Arne Bjørkmann Assistent 969 43 135
Aud Gulstad Husa Sykepleier 969 43 135
Bente Lydersen Hjelpepleier 969 43 135
Bjørg Sissel Benan Enhetsleder 404 37 318
Bjørn Ivar Gulstad Helsefagarbeider 969 43 135
Edel Skjetne Assistent 969 43 135
Elisabet Engen Ruud Vernepleier 969 43 135
Elisabet Lysberg Hjelpepleier 969 43 135
Fredrik Karlsen Assistent 969 43 135
Gina Ebarle Hjelpepleier 969 43 135
Greta Haugseth Vernepleier 969 43 135
Herdis Bjørkmann Hjelpepleier 969 43 135
Hilde Irene Tverås Hjelpepleier 969 43 135
Ingrid Fjeldstad Barnehagelærer 969 43 135
Ingvil Sem Assistent 969 43 135
Janne Aarseth Fagarbeider 969 43 135
Jon Christoffer Holm Sund Assistent 969 43 135
Jørn Kverneng Hjelpepleier 969 43 135
Kari Rekstad Lervik Hjelpepleier 969 43 135
Laila Dolmseth Brevik Assistent 969 43 135
Lars Lervik Vernepleier 969 43 135
Lin Hilde Hansen Hjelpepleier 969 43 135
Margrete Gomo Hammer Vernepleier 969 43 135
Ole Kristian Bruem Berg Vernepleier 969 43 135
Rut Åshild Utsi Sandstad Sykepleier 969 43 135
Sarah Persgård Pleiemedarbeider 969 43 135
Sigrid Storstad Assistent 969 43 135
Siv Anita Grøtan Hjelpepleier 969 43 135
Svein Aarsund Miljøterapeut 969 43 135
natt Slalåmsvingen 35 + 55 Vakttlf. 474 64 473

Boliger Strandvegen

Andersson Walter Sykepleier 958 40 576
Andrea Wiseth Vernepleier 958 40 576
Else Mari Høydal Miljøterapeut 958 40 576
Fredrik Persgård Pleiemedarbeider 958 40 576
Håvard Høgsnes Pleiemedarbeider 958 40 576
Håvard Krogstad-Wiborg Miljøterapeut 958 40 576
Jim Aasegg Pleiemedarbeider 958 40 576
Lise Rakel Frøysadal Fagarbeider 958 40 576
Pia Helen Arntsen Hjelpepleier 958 40 576
Siw Anita Kokås Miljøterapeut 958 40 576
Stine Alstad Assistent

Byafossen kommunale barnehage

Ann-Torill Skatland Assistent 404 44 730
Eli Saxegaard Pedagogisk leder 404 17 524
Grete Jegersen Tjenesteenhetssleder 943 11 198
Gunni Rygvik Assistent 404 28 839
Ingrun Kristin Vist Assistent 404 28 839
Ivar Birkebekk Pedagogisk leder 404 17 524
Julie Kristine Borgan Aurstad 404 33 670
Kari Bruem Skjelstad Barne og ungdomsarbeider 404 17 524
Nina Solstad Barnepleier 404 33 670
Norlaug Irene Evensen Pedagogisk leder 404 33 670
Tone Jørgensen Barne og ungdomsarbeider 404 33 670
Tor Erik Simensen Barnehagelærer 404 17 524
Toril Hansen Pedagogisk leder 404 28 839
Tove Ingjerd Barne og ungdomsarbeider 404 33 670
Trine Aalberg Pedagogisk leder 404 44 730
kommunale barnehage Småbarn C Byafossen 404 28 839
kommunale barnehage Småbarn D Byafossen 404 33 670
kommunale barnehage Storbarn A Byafossen 404 44 730
kommunale barnehage Storbarn B Byafossen 404 17 524

Byafossen skole

Ann Turid Gangstad Holmen Adjunkt 74 16 93 40
Ann Turid Gangstad-Holm Adjunkt 468 73 076
Anne Mari Westrum Austad Adjunkt 941 45 469
Astrid Lillemark Pedagogisk leder SFO 913 70 489
Bente Kjøraas Knoph Assistent 74 16 93 40
Camilla Hagstrøm-Sjaastad Miljøterapeut 468 04 158
Eldrid Holien Heggli Adjunkt 468 09 674
Gerd-Mari Landsem Adjunkt 74 16 93 40 930 94 517
Hilde Kristin Aunan Konsulent 74 16 93 40
Iren Tanem Assistent 74 16 93 40
Ketil Grande Adjunkt 469 43 558
Kristine Magdalene Ystad Lærer 74 16 93 40
Linda C. Borgsø Fagarbeider 74 16 93 40
Margrethe Hestad Kavli Rektor 990 17 256
Nina Dybwad Ellingsen Adjunkt 400 22 636
Nina Vikshåland Kne Vernepleier
Ole Kristian Husby Adjunkt 74 16 93 40 904 03 942
Pål Kristian Rygg Adjunkt 469 04 571
Randi Modell Førskolelærer 915 71 628
Roger Olsen Adjunkt 913 22 585
Rune Stene Adjunkt 74 16 93 40 469 20 592
Torgunn Brandtzæg Inspektør 74 16 93 40 469 59 235
Yngve Våg Fagarbeider 74 16 93 40
skole Byafossen 74 16 93 40

Byggesak og oppmåling

Espen Høy Ingeniør 982 53 429
Eva-Helen Grøtan Avd.arkitekt 404 14 961
Geir Gilde Enhetsleder 913 26 184
Grete Småvollan Saksbehandler 474 58 071
Kari Elisabeth Nordgård Rådgiver 404 10 854
Kenneth Olsen Ingeniør 982 44 090
Ketil Lysheim Byggesaksbehandler 404 11 075
Lars Magnus Billdal Avdelingsing. 918 81 050
Odd Villy Vengstad Avd. ingeniør 404 31 489
Reidar Strøm Byggesaksbehandler 404 31 930
Simen Nygaard Ingeniør oppmåling 404 04 289
Terje Marvin Tangstad Landmåler 404 12 594

DMS

Fagkonsulent 990 93 960
2 Vaktrom 990 93 960
Beate Forås Sykepleier 990 93 960
Bente Myhre Sykepleier 990 93 960
Bentzen Elisabeth Øksnes Sykepleier 990 93 960
Eivind Steen Lege 990 93 960
Eli Arnhild Moen Haggren Sykepleier 990 93 960
Elisabet Bratberg Sykepleier 990 93 960
Elisabeth Hallem Lege
Gro Anita Aufles Sykepleier 990 93 960
Gunn Bratt Spesialsykepleier 990 93 960
Hege Dahler Sykepleier 990 93 960
Helle Gynnhild Nordvik Sykepleier 990 93 960
Hilde Brøndbo Haugseth Sykepleier 990 93 960
Inger Følstad Sykepleier 990 93 960
Inger Lise Kjelvik Spesialsykepleier 990 93 960
Inger Risan Leder 924 00 059
Inn-Trøndelag Kreftkoordinator Kreftkoordinator Inn-Trøndelag 969 40 587
Janne Overvik Sykepleier 990 93 960
Karen Hammer Tyldum Spesialsykepleier 990 93 960
Kathrine Bratberg Sykepleier 990 93 960
Kjersti Alexandersen Sykepleier 990 93 960
Kristin Nilsen Spesialsykepleier 990 93 960
Kristina Holm Foosnæs Fysioterapeut 969 40 587
Maria Steinmo Sykepleier 990 93 960
Marthe Husby Sykepleier 990 93 960
Marthe Kjerkreit Sykepleier 990 93 960
May Britt Asp Fysioterapeut 969 40 587
Merethe Kotte Vekseth Spesialsykepleier 990 93 960
Monica Klungerbo Rennan Sykepleier 990 93 960
Nina Barstad Sund Sykepleier 990 93 960
Rakel Blindheim Landsem Sykepleier 990 93 960
Siv Anita Larsen Kreftsykepleier 990 93 960
Steen Eivind Lege 990 93 960
Stine Marita Nordgård Sykepleier 990 93 960
Tone Lill Dahling Sykepleier 990 93 960
Turid Hundseth Rognli Sykepleier 990 93 960

Egge Helsetun somatisk enhet

Ann kathrine Ø Berg Pleiemedarbeider
Anne Grete Høy Seksjonsleder 404 02 498
Baoxue Pan Helsefagarbeider 404 02 523
Bodil Ørstrand Kokk 404 02 508
Brit Marie Werstad Enhetsleder 404 02 498
Egge Helsetun Avdelingstelefon 404 02 519
Elisabeth Maas-Torgnes Helsefagarbeider 404 02 523
Eva Derås Hjelpepleier
Gerd Alice Thomassen Hjelpepleier
Gunn Arntzen Vernepleier
Gunn Hellem Wibe Helsefagarbeider 404 02 523
Gunvor Skjerve Bjøru Hjelpepleier
Heidi Solhaug Sykepleier 404 02 523
Helsetun Somatisk avd 1 Lilla Egge 404 02 519
Helsetun Somatisk avd 2 Orange Egge 404 02 523
Hilde Kristin Krogstad Spes. Hjelpepleier 404 02 523
Hillfrid Gustad Spes.hjelpepleier
Ida Vollan Stokke Sykepleier 404 02 523
Ida Ørstrand Helsefagarbeider 404 02 523
Ingunn Stabell Hjelpepleier
Janne Hammer Lie Hjelpepleier 404 02 523
Janne Holtan Ramberg Spesialhjelpepleier
Julie Kringstad Helsefagarbeider 404 02 523
Kari Helene Bruun Hjelpepleier
Kari Opdal Kaldahl Hjelpepleier
Kathrine Bjørk Assistent
Kristine Sakshaug Sykepleiestudent
Lenza Rauf Hassan Helsefagarbeider 404 02 523
Magnar Weie
Marit Johanne Hov Sykepleier 404 02 523
Marit Opdal Kvernland Sykepleier
Marita Berg Helsefagarbeider 404 02 523
May Liss Røyseng Sykepleier
Merethe Roel Bosnes Helsefagarbeiderelev
Mona Dahling Hage Helsefagarbeider 404 02 523
Mona Haugen Sykepleier
Målfrid Tessem Spesialsykepleier 404 02 523
Målfrid Wist hjelpepleier
Møyfrid Bartnes Sykepleier 404 02 523
Norunn Aunan Fossum Sykepleier 404 02 523
Olaug Skajem Flåm Spes.hjelpepleier
Randi Synnøve Rønning Hjelpepleier
Siv Anette Braseth Sykepleier 404 02 523
Solveig Laursen Fagkoordinator / Sykepleier 404 02 527
Synnøve Nordgård Berg Merkantil 404 02 508
Tove Binde Omsorgsarbeider
Tove Mollan Spesialhjelpepleier 404 02 523
Tove Mollan Høy Spe.hjelpepleier
Turid Billdal Sykepleier
Vaktrom 1.etg. Gluggen 404 02 501
Vaktrom 2.etg Gluggen 404 02 504
Veronika Sakshaug Helsefagarbeider
Wenche Smistad Sykepleier 404 02 523
Wenche Verstad sykepleier
og Frisør Fotpleie

Egge barnehage

Anne Stuevold Enhetsleder 958 09 616
Cathrine Bosnes Brønstad Pedagogisk leder 958 09 616
Egge barnehage Maler'n 958 10 290
Egge barnehage Murer'n 909 83 181
Egge barnehage Tømrer'n 957 91 196
Eli Anita Bonaunet Barne og ungdomsarbeider 958 09 616
Eli Irene Hovd Barne- og ungdomsarbeider 958 09 616
Hanne Kari Vennes Barne og ungdomsarbeider 958 09 616
Hege Saur Finne Assistent 958 09 616
Inga Lill Håpnes Barne- og ungdomsarbeider 958 09 616
Ingrid Elise Schei Pedagogisk leder 958 09 616
Julie Singsaas Viem Barne og ungdomsarbeider 958 09 616
June Therese Limstrand Wiseth Barne og ungdomsarbeider 958 09 616
Kari Eide Grove Assistent 958 09 616
Karin Brandtzæg Pedagogisk leder 958 09 616
Kristin Ryan Pedagogisk leder/fagleder 958 09 616
Kristine Lindstad Spesialpedagog 916 25 820
Maja Freland Spesialpedagog 900 60 491
Marita Aunan Pedagogisk leder 958 09 616
Nina Buan Hammer Spesialpedagog 922 91 788
Randi Staven Revhaug Spesialpedagog 915 75 033
Synøve Saursaunet Assistent 958 09 616
Trine Strøm Hennøen Pedagogisk leder 958 09 616
Wenche Stene Rennan Barne- og ungdomsarbeider 958 09 616
barnehage Kontor Egge 958 09 616
barnehage Mekken Egge 908 83 029

Egge barneskole

1. klassetrinn Klassetrinnskontor 477 91 487
2. klassetrinn Klassetrinnskontor 477 91 481
2. klassetrinn Klasssetrinnskontor 477 91 482
3.klassetrinn Klassetrinnskontor 477 91 482
4.klassetrinn Klassetrinnskontor 477 91 483
5.klassetrinn Klassetrinnskontor 477 91 484
6.klassetrinn Klassetrinnskontor 477 91 485
7.klassetrinn Klassetrinnskontor 477 91 486
Anne Margrethe Arvidsson Adjunkt 477 91 480
Anniken Rannem Adjunkt 477 91 480
Barneskole Egge 477 91 480
Barneskole Helsesøster Egge Helsesøster 904 13 005
Barneskole SFO Egge 477 91 488
Birgit Høin Schei Adjunkt 477 91 480
Bjørn Edward Diesen adjunkt 477 91 480
Charlotte Gjerseth Adjunkt 477 91 480
Christina Akseth Adjunkt 477 91 480
Elisabeth Hustad Adjunkt 477 91 480
Eva Hermann Haugseth Inspektør 924 10 901
Gjertrud Løberg Assistent 477 91 480
Grete Grubbmo Freland Adjunkt 477 91 480
Grete Okstad Adjunkt 477 91 480
Inger Lise Risholt Adjunkt 477 91 480
Jan Ove Karlsen Adjunkt 478 13 120
Kamilla Sjømark Adjunkt 477 91 480
Kari Else Dale Aal Lærer 477 91 480
Karin Langaunet Adjunkt 477 91 480
Karin Tiltnes Rektor 482 02 846
Karl Rayner Strømme Adjunkt 477 91 480
Kent Algott Bostad Fagarbeider 477 91 480
Kitty Marie Tranås Assistent 477 91 480
Kjell Olav Vikan Inspektør 481 26 090
Kjellrun Bardal Adjunkt 477 91 480
Kjærsti Vekseth Sakshaug Adjunkt 477 91 480
Lene Vibeke Jensen Adjunkt 477 91 480
Line Fjellhaug Adjunkt 992 97 679
Liv Olaug Venås Adjunkt 477 91 480
Margaret Aasan Thun Adjunkt 477 91 480
Margrethe Foosnæs Adjunkt 477 91 480
Marianne Kvam Konsulent 92 45 58 76 477 91 480
Marthe Barkhald Adjunkt 477 91 480
Martin Stokke Lektor 477 91 480
May-Liss Ryan Adjunkt 477 91 480
Mette Slettedal Nilsen Assistent 477 91 480
Monika Staven Assistent 958 11 162
Morten Vannebo Adjunkt 477 91 480
Ole Martin Skåren Vernepleier 477 91 480
Per Thomas Holtan Adjunkt 477 91 480
Pål Asp Adjunkt 477 91 480
Ragnhild Jenssen Adjunkt 477 91 480
Rakel Aarlott Miljøterapeut 477 91 480
Sherzad Tamizkar Assistent 477 91 480
Solgunn Viem Spes.ped. koordinator 477 91 480
Susanne Bois Adjunkt 477 91 480
Synnøve Bjørnes Assistent 477 91 480
Tone Stein SFO - leder 93 43 45 29 477 91 488
Tone Sæther Fagarbeider 477 91 480
Tove Kristin Aune Adjunkt 477 91 480
Vidar Almlid Adjunkt 477 91 480
Vivian Skjervø Adjunkt 477 91 480

Egge bosenter - Hjemmetjeneste

Aina Halsen Svarva Assistent
Aina Therese Ystmark Sykepleier
Alfhild Synnøve Sjøli Assistent
Ann Iren Austmo Vernepleier
Ann Magret Wist Sykepleier
Ann-Kristin Alfsen Sykepleier
Anna Almli Sykepleier
Anne Berit Grimsbo Sykepleier
Anne Sofie Nygård Hjelpepleier
Aud Finanger Hjelpepleier
Beate Larsen Iversen Sykepleier
Bente Jonstad Helsefagarbeider
Birgit Reistad Helsefagarbeider
Bofellesskap Egge BO distrikt Vaktrom 489 56 688
Brit Moum Skjerve Sykepleier
Chattie Roma Tangen Helsefagarbeider
Duangporn Austheim Hjelpepleier
Egge Hj Tunet Bofellesskap Vakttelefon 456 12 405
Elise Holmvik Sykepleiestudent, vikar
Eva L. Jenssen Barnepleier
Geir Andre Bardal Helsefagarbeider
Hanna Flasnes Sykepleiestudent
Helga Amundsen Hjelpepleier
Hilde Nilsen Sykepleier
Hjemmesykepleie Vakttelefon Egge Vakttelefon 951 22 179
Igor J Zakharov Hjelpepleier
Inger Åse Leirset Sykepleier
Ingrid H Hjelde Rek. helsefagarbeider
Ingrid-Elise Vangstad Assistent
Ingvill Sandvik Assistent
Janne Andersen Assistent
Jorunn Bratsve Hjelpepleier
Karen Dyrstad Helsefagarbeider
Karin Berget Sykepleier
Katrine Sørheim Hjelpepleier
Kristin Klungerbo Torp Hjelpepleier
Kåre Olav Toldnes Sykepleier
Lena Carlson Hegge Hjelpepleier
Linda Tobiassen Hjelpepleier
Mari Noem Myhre Hjelpepleier
Merete Westerhus Assistent
Monica Nyberg Sykepleier
Oddveig A. Kjeldseth Fagkoordinator 477 93 722
Rita Trøan Hjelpepleier
Sigrid Aassve Assistent
Silje Almlid Vernepleier
Siv Anita Finanger Assistent
Stig Bratli Helsefagarbeider
Tone Ressem Helsefagarbeider
Tove Slålie Assistent
Trude Solum Sykepleier
Unn Mari Olsen Enhetsleder 47 79 36 77
bofellesskap Egge BO distrikt Vaktrom 489 56 688

Egge ungdomsskole

Adrian Lyng Malmo Rådgiver skole 459 71 770
Ann Elin Haugseth Adjunkt 459 71 770
Anne Bragstad Assistent 459 71 770
Arne Marius Haugen Lektor 459 71 770
Astri S. Hansen Adjunkt 459 71 770
Beate Haugmo Berg Assistent 459 71 770
Bente Aalberg Rektor 938 25 081
Bjørn Erik Lian Vikar 459 71 770
Bjørn Oddvar Saursaunet Adjunkt 459 71 770
Bjørn Sørhøy Adjunkt 459 71 770
Eirik Nordseth vikar lærer 459 71 770
Eirik Rystad Adjunkt 459 71 770
Eivind Ludvigsen-Overrein Lærer 459 71 770
Elin Østerås Myrvold Årstrinnskoordinator 459 71 770
Elisabeth Toldnes Miljøterapeut 459 71 770
Ellen Schjei Wekre Adjunkt 459 71 770
Frode Arnestad Lærer 459 71 770
Gretha Kjenstadbakk Øksnes Adjunkt 459 71 770
Hilde Adelsten Elvestad Årstrinnskoordinator 459 71 770
Idun Waterloo Hovstein Adjunkt 459 71 770
Joakim Lind Tangstad Lektor 459 71 770
Kamilla Forås Adjunkt 459 71 770
Kari Anne Simonsen Adjunkt 459 71 770
Karl Meinert Buchholdt Lektor 459 71 770
Kim Rune Holmvik Adjunkt 459 71 770
Kine Aune Dolmseth vikar assistent 459 71 770
Magnus Watland Delbekk Adjunkt 459 71 770
Margaret Langås Adjunkt 459 71 770
Mari Angell Pettersen Grønnesby vikar lærer 459 71 770
Marit Hansen-Svendsen Miljøterapeut 459 71 770
Marit Karlsen Adjunkt 459 71 770
Melgård Heidi Sørli vikar lærer 459 71 770
Rune Thodesen Inspektør 412 57 293
Schult Jeanette Jessen vikar assistent 459 71 770
Shirazi Daroysh Shahvand Fagarbeider 459 71 770
Sigmund Holstad Adjunkt 459 71 770
Siv Astrid Stamnes Sekretær 47 69 63 40 459 71 770
Stig Terje Waagbø Miljøterapeut 459 71 770
Svein Egil Hauge Adjunkt 459 71 770
Tone Sormul Adjunkt 459 71 770
Tor Arne Garnvik Lærer 459 71 770
Trude Nordengen-Røli Lektor 459 71 770
Ungdomsskole Egge
Vanja Johannessen Lærer 459 71 770
Vigdis Stigum Adjunkt 459 71 770
Wenche Kristiansen Sekretær 45 97 17 70 992 44 034
Åshild Kvaløsæther Assistent 459 71 770

Enhet ernæring

Anita Aune Løvseth Produksjonsleder Malm 982 53 444
Arnt Berge Bruem Catering 458 73 003
Birger Sakshaug Sjåfør 400 37 971
Freddy Nessan Østborg Enhetsleder 984 66 888
Hege Lundås Produksjonsleder 404 03 038
Heidi Aspdal Venæs Kokk 404 03 038
Ingrunn Røyseng KS-ansvarlig 482 05 259
Irene Helden Cafeansv. Helse- beredskapshus 940 11 343
Janne Abrahamsen Kantineansvarlig 969 49 744
Jorunn E. K. Røsten Assistent Malm 982 53 444
Kesara Somabut Assistent Malm 982 53 444
Kitty Hansen Kokk 404 03 038
Laila Sakshaug Kokk 404 03038
Line H. Forfod Kokk Malm 982 53 444
Liv Kjelås Kokk 404 03 038
Marit Landsem Millerjord Kokk Malm 982 53 444
Mona Dahl Kokk / Kantina 969 49 744
Terje Arntzen Kokk 404 03 038
Thomas Aasberg Kokk / Cafe 940 11 343
Åse Sakshaug Kokk 404 03 038

Folla skole

Abdu Mohamed Zeyli Renholder
Ann Elin Sættem Kontaktlærer 1.-2.
Anne Olive Karlsen Lærer
Daiga Stein Renholder
Frank Hjulstad Vaktmester 982 53 487
Guri Moldaunet SFO 982 53 486
Hanne Brattsti Lærer(vikariat)
Ida Rødsjø Kontaktlærer 3.-4.
Karin Widegren Rektor 982 53 473
Malin Dolmset Sekretær 969 44 218
Naina Jåma Kontaktlærer 5.-7.
Tor Arne Brevik Lærer
Tora Stavrum Norum Lærer
Trine Solheim Avdelingsleder 982 53 483
skole Personaltelefon Folla 982 53 485
Åse Okkenhaug Kontaktlærer 8.-10.

Forvaltningskontor og koordinerende enhet

Aashild Ramberg Saksbehandler 488 63 572
Anita Borgan Aurstad Saksbehandler 976 50 643
Elin Jegersen Fagkonsulent 477 93 822
Eva Heggstad Aas Rehab.konsulent 989 01 275
Eva Røsandhaug Konsulent 489 99 330
Jorun Myrenget Boligformidler 488 63 573
Judith Grønnesby Fagkonsulent 477 93 820
Kirsti Tessem Saksbehandler 982 53 440
Oddveig Wibe Grut Saksbehandler 488 63 569
Renate Aunli Saksbehandler 488 63 571
Sissel Grande Saksbehandler 976 49 287
Solveig Kleven Enhetsleder 934 35 261
Trude Bye Saksbehandler 940 17 605

Gluggen bofellesskap

Anita Wengstad Vernepleier 404 02 501
Anne Grethe Pedersen Helsefagarbeider 404 02 501
Anne Lise Aunan Pleiemedarbeider 404 02 501
Camilla Haugan Helsefagarbeider 404 02 501
Elisabeth Mathisen Aktivitør/miljøarbeider 40 40 25 01 459 71 852
Even Willhemsen Pleiemedarb/lærling
Gunvor Irene Skjerve Bjøru Hjelpepleier 404 02 501
Kari Elisabeth Følling Helsefagarbeider 404 02 501
Kine Dybsland Omsorgsarbeider 404 02 501
Kine Merete Aastrøm Hjelpepleier 404 02 501
Nina Darbakk Vang Sykepleier 404 02 501
Olaug Skahjem Hjelpepleier 404 02 501
Samuel Sereke Pleiemedarb/lærling
Tone Nordtug Helsefagarbeider 404 02 501
Trude Ramberg Geriatrisk sykepleier 404 02 501
Vigdis Haugan Hjelpepleier 404 02 501
Åse Elvebakk Helsefagarbeider 404 02 501
Åsta Hellen Polle Hjelpepleier 404 02 501

Guldbergaunet bosenter 1. etg.

Aage Thomas Smith Sykepleier
Anne Røliaunet Assistent,vikar
Bente Strugstad Hjelpepleier
Bosenter Hovedtelefon 1. etg. Guldbergaunet 989 00 870
Brit Wåde Nilsen Spesialhjelpleier
Claire Lorvik Helsefagarbeider, vikar
Ellen Følstad Fagkoordinator 969 43 079
Emilie Våg Kvarving Pleiemedarbeider
Guri Øksnes Hjelpepleier
Hak Seng Hoeun Assistent
Hege Grande Enhetsleder 989 00 871
Hilde Rennan Omsorgsarbeider
Hilde Revhaug Pettersen Sykepleier
Jannicke Johnsen Hjelpepleier
Jorunn Knudtsen Hjelpepleier
Kirsten Rønning Sykepleier
Kristine Johansen Pleiemedarbeider
Lina Geceviciute Sykepleier
Sima Asli Assistent
Siw Anette Sotkajærvi Hjelpepleier
Solfrid Røliaunet Omsorgsarbeider
Tonje Klepp Assistent
Torhild Trapnes Assistent
Turid Røsegg Kokk
Turid Stalvik Assistent
Unn Merethe Borg Hjelpepleier

Guldbergaunet bosenter 2. etg.

Anne-Beth Hallstrøm Enhetsleder 400 33 145
Bosenter Hovedtelefon 2. etg. Guldbergaunet 989 00 869
Eva Brovold Omsorgsarbeider
GAlina Anshakova Hjelpepleier
Hege Renathe Steinfjell Hjelpepleier
Heidi Lindmo Hjelpepleier
Heidi Sakshaug Hjelpepleier
Maria Elizabeth Berg Helsefagarbeider
Marit Benonissen Hjelpepleier
May Britt Skei Hjelpepleier
May Gunn Engan Sykepleier
Olaug Skjelstad Bruem Sykepleier
Tone Hegge Hjelpepleier

Haugen

Iren Opdahl Enhetsleder 982 53 464

Helseetaten

Anita Ulstad Helsesjef 472 94 858
Brit Eli Nordal Sektorleder institusjon og reh 977 47 050
Marthe Solnes Persgård Sektorleder hab og legetjenest 996 94 788

Henning skole

Ann Kathrin Simonsen Lærer 474 68 666
Beate Reselli Lærer 474 68 666
Dagny Riis Bilstad Fagarbeider 474 68 666
Elin Norum Ynnesdal Lærer 474 68 666
Hanne Langli Lærer 474 68 666
Hilde Røset Fagarbeider 474 68 666
Kristin Frigaard Lærer 474 68 666
Kristin Rannem Lærer 474 68 666
Laila Eriksen Sekretær 456 31 993
Lars Lilleby Macedo Assistent 474 68 666
Linn Siri Hermann Lærer 474 68 666
Maria Bakken Brosveet Miljøterapeut 474 68 666
Marte Alstad Lærer 474 68 666
Marthe Nerlie Hofstad Lærer 474 68 666
Mette Jermstad Lærer 474 68 666
Monica Rakvåg Rektor 47 46 86 66 997 88 161
Nina Lauritzen Lærer 474 68 666
Sara Horg Lærer 474 68 666
Trude Rønning Lærer 474 68 666

Hjemmetjenesten Nord

Aase Mari Arnøy Assistent
Arild Hepsø Sykepleiestudent
Mia Rise
Tove Laugtug Assistent
hj.tj sentrum Nord Vakttelefon Vakttelefon Nord 951 22 217
Åse Østbø Sykepleiestudent

Hjemmetjenesten Sør

Eli Eiklid Hjelpepleier 464 26 787
Elisabeth Kne Hjelpepleier
Hunnestad Marthe Utvik Sykepleier 989 03 505
Karin Hammer Hjelpepleier 46 42 67 87
Lena Andersson Hjelpepleier
Lise Skjevik Sykepleier 46 42 67 87
Liv Tove Bakkan Sykepleier
Magnhild Melhus Stokke Psykiatrisk Sykepleier 958 27 895
May Arntsen Sykepleier 46 42 67 87 464 26 787
Randi Merete Aas 46 42 67 87 464 26 787
Silvia Anfinnes
hj.tj sentrum Sør Vakttelefon Vakttelefon Sør 951 22 216

Hjemmetjenesten Sør - Adm.

Sentrum Nattpatruljen 476 95 929

IKT og digitalisering

Helpdesk/Brukerservice 74 70 15 55
Aud Gran Rådgiver 922 92 628
Audun Børresen Konsulent 474 67 247
Håkon Overholt Konsulent helse-IKT 918 71 469
Jonny Solhaug Hjelde Fagarbeider 969 11 086
Kristoffer Hegge Berg Konsulent 405 25 178
Nina Indreråk Konsulent 906 93 783
Odd Erik Kvamseng Konsulent 906 11 791
Renate Nilsen Rådgiver Digitalisering 992 24 171
Simon Einar Folland Konsulent 977 93 628
Steinar Krogh Rådgiver 469 09 724
Tor Sivert Elnan Rådgiver 932 80 832
Vidar Holm IKT leder 913 11 383

Indre Trondheimsfjord Havn

Odd Martin Holmsberg Havnefogd 74 07 54 00

Informasjon og dokumentsenter

Anne Dahl Austli Konsulent 74 60 08 62 477 99 096
Anne Lise M. Bratberg Konsulent 74 60 51 27
Astrid Helene Sjøli Konsulent 474 59 675
Aud Lyngstad Ramberg Konsulent 982 53 426
Bodil Ovesen Konsulent 474 59 522
Eli Myrvang Konsulent 474 66 328
Ellen Holder Sakshaug Konsulent 969 45 034
Gerd Hammer Saksbehandler 474 57 593
Grete Vada Konsulent 982 53 411
Hjelp Arkiv Hjelp Arkiv 404 10 738
Ingrid Engstrøm Konsulent 474 57 406
Kari Aarnes Kontorsjef 952 63 778
Kari Lunnan Hofstad Konsulent 474 65 106
Lillian Høisæther Fagansv. Informasjon Service 907 33 171
Lillian Stornes Benjaminsen Konsulent 476 96 932
Lisa Christiansen Konsulent 934 38 766
Liv Wekre Kvistad Konsulent 74 60 51 24
Madelen Dolmset Kontorfagarbeider 474 62 143
Tone Irene Rennemo Førstesekretær 915 92 514
Vigdis Devik Kommunikasjonsrådgiver 952 07 391

Inn-Trøndelag Regnskap og Lønn

bruker] [Tom Konsulent

Integrering (Mottak/flyktningetjeneste)

Else Landsem Programrådgiver 951 40 792
Grethe Norøm Spolén Programrådgiver 474 89 795
Hanne Gomo Selbo Miljøarbeider 474 89 964
Inger Lise Vist Programrådgiver 489 42 644
Johanne Karin Rossebø Enhetsleder 948 11 183
Liv Aarstad Haugan Programrådgiver 474 89 923
Liv Stornes Prosjekt 948 35 709
Mahdi Ziayi Miljøarbeider/Vaktmester 459 71 190
May Britt Carlson Bosettingsansvarlig 474 85 086
Monica Nilsen Mottaksleder 459 71 189
Mottak Vakttelefon Vakttelefon 459 71 187
Nina Otterbekk Informasjonskonsulent 459 71 200
Tone Sandseter Miljøterapeut 479 74 349
Torbjørn Valle Praksiskoordinator/programrådg 474 87 892
Zaid Ranneh Fagarbeider 459 71 188
Åmund Revhaug Vaktmester 459 72 776

Kino og kulturarrangement

Andreas Sletbakk Servicemedarbeider
Ann Marie Glans Servicemedarbeider
Bente Borgan Kulturkonsulent 940 17 581
Dimitra Dimitriou Renholder
Gunn Sissel Landsem Renholder
Gustav Viem Fagansvarlig Kino/Kinoteknikk
Hilde Berg Servicemedarbeider
Karl Henrik Sprauten Tekniker 900 26 238
Ketil Tronstad Enhetsleder og Kinosjef 995 43 720
Knut Harald Svane Servicemedarbeider
Kristin Sem Renholder
Patrik Grønli Servicemedarbeider
Svein Bjørge Arrangementsansvarlig 940 17 582

Kommunedirektør

Svein Åge Trøbakk Assisterende kommunedirektør 900 24 312
Torunn Austheim Kommunedirektør 482 02 513

Kulturetaten

Leif Terje Nilsen Kultursjef 906 91 923
Stine Strand Folkehelsekoordinator 459 75 088
Tone Fossan Ertsås Kulturkonsulent 488 65 338

Kulturskole og ungdomstjeneste

Arild Høyem Konsulent ungdomstjenesten 906 42 381
Beata Selnes Lærer
Bjørn Gunnar Ericson Konsulent ungdomstjenesten 917 42 460
Bjørn Håvard Bakken Kulturskolelærer
Bjørnar Følstad Lærer
Edith Therese Johnsen Lærer
Gert Ove Grande Lærer
Hanne Skarsem Aasan Kulturskolen 489 58 617
Heidi Melgård vikar lærer 489 56 483
Hwasue Warberg Musikk og kulturskolelærer
Jan Åge Kolstad Lærer
Julie Skjelbred Ulvin Lærer
Kent R Gudmundsen Barne og ungdomsarbeider
Kristin Melgård Lærer
Kristin Myrmel Musikk og kulturskolelærer
Lars Erik Revdal Fritidskontakt ungdomstjeneste 920 96 519
Mari Angell-Petersen Grønnesby Lærer
Marius Fagervold Lærer
Mobil 1 Kulturskolen 489 56 483
Mobil 2 Kulturskolen 489 56 473
Per Jonny Skjerve Korpsdirigent 489 56 483
Sanna Marit Revdal Kulturskolelærer
Stig Mauseth Lærer
Svein Kåre Haugen Rektor 911 57 964
Svein Tore Werstad Musikk og kulturskolelærer
Terje Stene Lærer
Torun Ingfrid Johnsen Lærer
Vibeke Bjerkan Fritidskontakt ungdomstjeneste

Kvam bosenter - Hjemmetjenesten

Assistent 969 46 845
Boliger 969 46 842
Hjemmesykepleien 969 46 841
Kåret 969 46 843
Nattvakt 969 46 846
Ann Kristin Grøtan Assistent 474 73 200
Anne Margrete Polle Aas Assistent 474 73 200
Anne Storsve Lund Helsefagarbeider 474 73 200
Beathe Kristin Besholm Sykepleier 474 73 200
Eirin Håpnes Hallan Sykepleiestudent 474 73 200
Ellinor Bjørk Hjelpepleier 474 73 200
Gerd Bragstad Svarthe Spes. Hjelpepleier 474 73 200
Gunn Marit Hammer Hjelpepleier 474 73 200
Hege Oksvold Helsefagarbeider 474 73 200
Helene Omli Dahl Sykepleier 474 73 200
Inger Marie Bjerkan Guin Sykepleier 474 73 200
Ingrid Leithaug Moksnes Hjelpepleier 474 73 200
Karin Solberg Assistent 474 73 200
Laila Meldal Guin Hjelpepleier 474 73 200
Lena Hognes Hjelpepleier 474 73 200
Line M. Bragstad Svarthe Sykepleier 474 73 200
Linn Therese Fjerdingøy Sykepleier 474 73 200
Magni Rømo Meldal Spes. Hjelpepleier 474 73 200
Mari Guin Hjelpepleier
Randi Astrid Wæhre Enhetsleder 47 69 67 14 474 73 200
Tine Frøseth Johansen Helsefagarbeider 474 73 200
Tove Kristin Aassve Helsefagarbeider
hovednummer Kvam bosenter 474 73 200

Kvam skole

Ann-Kristin Skjeflo Grande Rektor 993 60 617
Anne Torunn Lønseth Adjunkt 474 74 627
Eli Fjæran Mostervik Lærer 474 74 626
Eli Vatshaug Stene Adjunkt 934 48 654
Hilde Brevik Adjunkt 474 74 630
Malin Myrslo Adjunkt 474 71 812
Mari Ann Skogan Øksnes Adjunkt 474 74 629
Maria Tømmerås Adjunkt 950 34 943
Marthe Sveen Suul Lektor 474 71 812
Ragnild Wæhre Adjunkt 948 03 978
Robert Kristensen Adjunkt 474 71 812
Sigrid Ishol Adjunkt 474 71 812
Unni Giskås Rønning Assistent 474 74 631
skole SFO Kvam 474 71 812

Landbruk

Egil Solstad Rådgiver landbruk 959 06 702
Grete Mari Sand Rådgiver 982 44 043
Gry Lillevestre Konsulent 938 49 328
Linn Aasnes Rådgiver 917 31 011
Martin Hanem Bartnes Avdelingsing. 453 97 528
Ole Edvard Silderen Rådgiver 404 32 931
Per Erik Stavrum Fagkonsulent landbruk 482 16 880
Pål-Krister Langlid Enhetsleder 907 79 184

Legevakt og legetjenester

Ann Kristin Haugen Reitan Sykepleier, vikar 116117
Anne Katrine Hatling Sykepleier 116117
Anne-Brit Redving Sykepleier 116117
Berit Hegdahl Sykepleier 116117
Grete Richstad Sykepleier, vikar 116117
Hanne Sellie Eriksen Sykepleier, vikar 116117
Heidi Sprauten Sykepleier 116117
Hilde Margrete Berg Sykepleier 116117
Ingvild Vada Sykepleier 116117
Karin Randi Grøttum Enhetsleder 116117 928 39 575
Kirsti Aalberg Haug Sykepleier 116117
Nina Næstby Austli Sykepleier 116117
Oddrun Finsås Håpnes Sykepleier 116117
Siri Johnsen Sykepleier, vikar 116117
Sissel Kalvik Sykepleier 116117
Åshild Monica Ovesen Sykepleier 116117

Lø skole

Anita Damås Moen Adjunkt 476 96 970
Anita Letnes Fagarbeider 476 96 970
Anita Norum Adjunkt m/tillegg 476 96 970
Astrid Feragen Adjunkt m/tillegg 476 96 970
Bente Myrslo Næss Konsulent 476 96 970
Bente Richardsen Adjunkt m/tillegg 476 96 970
Bjørn Ove Elvestad IKT-veileder, Adjunkt 476 96 970
Elisabeth Myre Adjunkt m/tillegg 476 96 970
Elisabeth Smistad Adjunkt m/tillegg 476 96 970
Frode Vang Adjunkt m/tillegg 476 96 970
Gerd Thorshaug Rektor 958 07 107
Grete Vengstad Assistent 476 96 970
Gro Eva Gangstad Lektor / Spes. ped. 476 96 970
Iver Hildrum Adjunkt m/tillegg 476 96 970
Joyce Msumba Voldseth Fagarbeider 476 96 970
Karin Johnsen Fagleder/inspektør 476 96 970
Kirsti Marie Elden Adjunkt m/tillegg 476 96 970
Kjellrun Vist Moen Lektor m/tillegg 476 96 970
Magne Øksnes Lektor m/tillegg 476 96 970
Marit Haugseth SFO - leder 948 66 747
Marit Olderen Assistent 476 96 970
Marit Vassmo Miljøterapeut 476 96 970
Marius Grøtan Adjunkt m/tillegg 476 96 970
Regine Sæther Fagarbeider 476 96 970
Skole Lø 476 96 970
Stine Solberg Røvik Lektor 476 96 970
Tove Damås Hammer Fagarbeider 476 96 970
Tove Okkenhaug Adjunkt 476 96 970
Åse Fagerholt Adjunkt m/tillegg 476 96 970

Malm skole

Anne Grete Ressem Kontaktlærer 4. klasse
Berit Aassved Skolemat / renhold
Birgitte Kristensen Lærling
Bjørn Larsen Lærer
Bodil Tverås Lærer
Bård Antonsen Lærer
Christina Larsen Assistent
Eirin Almlid Renholder
Elin Grongstad Arnøy Kontaktlærer 3. klasse
Ellen Ebbesen Lærer 982 53 476
Ewi Kristin Hestmo Hovd Lærer
Hanne Malmo Lærer
Heidi Aasland Renholder
Inger Lise Melhus Kontaktlærer 7. klasse
Ingrid Blekastad Lærer
Kari Karlsen Lærer
Karianne Kvam Lærer
Karin Widegren Rektor 982 53 473
Karin Årbogen SFO 982 53 480
Kirsten Olsen Kontaktlærer 10. klasse
Kristin Widegren Norum Kontaktlærer 1. klasse
Line Årmo Kontaktlærer 2. klasse
Lise Damås Aasland Avd.leder b-trinn 982 53 474
Malin Dolmset Sekretær 969 44 218
Marit Aasen Kontaktlærer 5. klasse
Ragnhild Stavrum Norum Lærer
Rakel Skjelvan Kontaktlærer 8. klasse
Renate Landsem Lærer
Silje Rydning Løvseth Assistent,vikar
Siv Grethe M. Evensen Rådgiver/ Kontaktlærer 1. kl. 982 53 484
Siw Kulstadvik Assistent
Tom Fredrik Folden Kontaktlærer 5. klasse
Tommy Melhus Kontaktlærer 6. klasse
Tor Kristian Grande Lærer
Vibeke Skei Bjerkan Assistent

Malm sykehjem

Lene Merete Voldseth Konstituert enhetsleder 982 53 468
Lene Voldset Fagkoordinator 474 75 948
Tove Sagnes Enhetsleder

Malmen barnehage

Malmen barnehage Blåklokkan 982 53 436
Malmen barnehage Leirkaill’n 982 53 437
Brit Fissum Pedagogisk leder 982 44 077
Kari Britt Berntzen Enhetsleder 982 53 435
Malmen barnehag Førskolegruppa 982 44 048
Malmen barnehage Kvitveisa 940 10 410
Malmen barnehage Pedagogisk leder Katton Pedagogisk leder 982 53 437
Malmen barnehge Solsikken 982 53 439

Mestring og oppfølging

Hjelpemiddellager 950 56 649
Bjørn Atle Blengsli Enhetsleder 924 52 378
Brit Westerhus Assistent 474 68 483
Dagsenter Jæktsmedgata 474 68 483
Elisabeth ran Bragstad Prosjektmedarbeider 477 99 245
Ellen Benedicte Jørem Psykolog 479 71 570
Ellin Rennan Psykiatrisk Sykepleier 464 30 150
Espen Dahl Prosjektleder OAT 452 62 812
Fred Ivar Johnsen Sjåfør 952 48 483
Grete Lise Fondal Fagansvarlig Leiret 916 47 162
Grethe Iren Hansen Aarsund Miljøterapeut 474 68 483
Gunn Eva Folden Psykiatrisk Sykepleier 917 48 664
Guro Bolaas Miljøarbeider 474 68 483
Hallvar Wahl Arbeidsleder 477 16 637
Hanne Våg Fagansvarlig rus 464 29 442
Ilse Sørvik Lundsaunet Miljøarbeider 916 47 162
Jan Einar Lundereng Boveileder 489 59 427
Linda Rørvik Spesialsykepleier 908 08 141
Marita Nordmo Fagansv. Jæktsmedgata 474 68 483
May-Britt Nyborg Psykiatrisk Sykepleier 476 99 356
Monica Rafelsen Miljøarbeider/merkantil 47 46 84 83 477 98 560
Monika Farbu Skjei Miljøarbeider 404 12 079
Morten Westvik Prosj.leder rask psyk. helsehj 474 71 532
Nan Brede Vernepleier/ruskontakt 479 76 857
Nina Catrin Guin Miljøterapeut 474 68 483
Nina Kristin Berg Miljøterapeut 404 12 079
Rigmor Hafell Prosjektmedarbeider 989 01 579
Rune Morten Lorvik Vernepleier 947 84 769
Siri Ballo Fagansv. Rehab & kvalifisering 482 37 866
Tine Kristiansen Tessem Miljøterapeut 474 71 508
Trude Ringseth Sykepleier 464 29 869
Wenche Solberg Klepp Miljøarbeider 404 12 079

Mære skole

Ann Cecilie Johansen Adjunkt 404 21 150
Berit Derås Elevassistent 404 21 150
Berit Ertzgaard Elevassistent 404 21 150
Brit Asbjørg Opsal Adjunkt 404 21 150
Brit Irene Opheim Elevassistent 404 21 150
Britt Kristiansen Sekretær 404 21 150
Eirin Benum Luong Lærer 404 21 150
Eivind Langfjord Adjunkt 404 21 150
Else Britt Larsen Miljøterapeut 404 21 150
Eva Anita Drager Lærer-/SFO leder`kontor 992 65 646
Grim Vaadal Inspektør 470 27 137
Heidi Dahl Adjunkt 404 21 150
Hilde Mari Ness Adjunkt 404 21 150
Hilde Tuflått Adjunkt 404 21 150
Håvard Valstad Lærling 404 21 150
Kim Tømmerås Assistent 404 21 150
Kristine Storstad Adjunkt 404 21 150
Lars Asbjørn Holmvik Adjunkt 404 21 150
Linn Beate Hammer Adjunkt 404 21 150
Lisbeth Salberg Lærer 404 21 150
Lise Hustad Adjunkt 404 21 150
Liv Janne Toldnes Adjunkt 404 21 150
Marit Grøndal Rektor 404 21 160
Marthe Ramberg Adjunkt 404 21 150
Nina Hustad Håpnes Adjunkt 404 21 150
Nina Kjærem Lærling 404 21 150
Randi Skei Adjunkt spes.ped. 404 21 150
Sigrid Ulvin Adjunkt 404 21 150
Silje Lorentsen Adjunkt 404 21 150
Trine Yvonne Dahle Lærer 404 21 150
Trude Brekstad Adjunkt 404 21 150
Unni Saursaunet Berg Elevassistent 404 21 150
skole Mære 404 21 150
skole SFO Mære 404 21 159

NAV Velferd

Ane Smestad Veileder 55 55 33 33 405 50 899
Anita Gjærum Økonomisk veileder 55 55 33 33 970 17 120
Anja Vatne Veileder 55 55 33 33 412 47 267
Anne Berit Kulstad Veileder 55 55 33 33 401 04 107
Anne Berit Pedersen Sekretær 55 55 33 33 412 41 864
Anne Grete Storli Veileder 55 55 33 33 412 29 544
Anne Margrethe Johnsen Veileder 55 55 33 33 464 29 940
Anne Sem Frisli Veileder 55 55 33 33 400 18 129
Annette Høin Avd. leder Arbeid og Velferd 55 55 33 33 926 67 662
Bjørn Arild Kvam Jobbhuset 55 55 33 33
Christina Smeby Veileder 55 55 33 33 950 47 874
Eirin Konradsen Gjeldsrådgiver 55 55 33 33 404 92 006
Elin Nordgaard Veileder 55 55 33 33 477 06 876
Else Heggli Veileder 55 55 33 33 930 39 321
Freya Both Veileder 55 55 33 33 452 28 643
Frøydis Ruud Veileder 55 55 33 33 452 28 643
Hanne Winnberg Gjeldsrådgiver 55 55 33 33 404 85 394
Harald Hustad NAV Leder 55 55 33 33 922 47 115
Hege Skei Bjerkan Veileder 55 55 33 33 953 05 775
Helle Aas Veileder 55 55 33 33 412 56 083
Jorun Kjerkol Økonomisk veileder 55 55 33 33
Kristin Sakshaug Kirknes Veileder 55 55 33 33
Line Christensen Veileder 55 55 33 33 464 30 228
Marius Melbø Veileder 55 55 33 33 453 93 248
Nina Torgersen Veileder 55 55 33 33 994 61 866
Normann Storli Veileder 55 55 33 33 401 05 892
Oddrun Fiskum Veileder 55 55 33 33 970 23 299
Roar Ystad Veileder 55 55 33 33 464 30 871
Stian Aakre Gjeldsrådgiver 55 55 33 33 464 30 128
Tone Lønnum Gjeldsrådgiver 55 55 33 33 458 31 752

Ogndal skole

Berit Solheim Kvernmo Rektor 74 13 41 60 454 29 830
Cecilie Hågensen Adjunkt 74 13 41 60
Finn Kvarving Adjunkt 74 13 41 60
Inger Holde Kjesbu Adjunkt 74 13 41 60
Jorid Kjesbu Adjunkt 74 13 41 60
Line Borgedal Adjunkt
Lisbet H Nygård Adjunkt 74 13 41 60
Lisbeth Høyem Førstesekretær 479 79 909
Marthe Lise Bruem Assistent 74 13 41 60
Merete Bergstrand SFO-leder/lærer 468 19 412
Nora Letnes Adjunkt 74 13 41 60
Wenche Beate Gjørv Adjunkt 74 13 41 60
skole Ogndal 74 13 41 60
skole SFO Ogndal 74 13 41 63 468 19 412

Oppvekstetaten

Gisle Aarlott SLT-koordinator 989 00 683
Lene Kristin Hovdal Kontaktperson
Sissel Margrethe Øye

Ordfører

Anne Berit Lein Ordfører 906 21 904
Øystein Bjørnes Varaordfører 979 76 089

PPT

Ann Helen Holmli Ped.psyk. rådgiver 974 76 452
Anne Kjeldset Logoped 476 90 375
Aud Tove Nilsen Ped.psyk. rådgiver 917 81 669
Elin Andersen Vangstad Ped.psyk. rådgiver 414 64 499
Elisabeth Hammer Ped.psyk. rådgiver 74 12 42 64 969 45 031
Ellen Holder Sakshaug Konsulent 969 45 034
Hilde Holmquist Ped.psyk. rådgiver 982 53 475
Ingeborg Almås Sørhøy Logoped 974 80 376
Ingrid Opheim Bardal Ped.psyk. rådgiver 474 86 883
Kari Solhaug Ped.psyk. rådgiver 941 65 944
Lena Jønvik Holmen Ped.psyk.rådgiver / Logoped 458 76 330
Linda Hojem Ped.psyk. rådgiver 476 92 474
Liv Paula Fossdal Iversen Ped.psyk.rådgiver / Logoped 74 12 42 62 969 45 028
Maria Myhr Haugnes Ped.psyk. rådgiver 414 59 886
Marlin Lundereng Ped.psyk. rådgiver 941 72 437
Therese Sjaastad Ped.psyk. rådgiver 969 40 309
Torunn Nørstegård Rådgiver 969 48 093
Tove Tanberg Hansen Konsulent 404 01 295
Unn-Elisabeth Fjerstad Enhetsleder 45 97 44 91 902 09 116

Personal og organisasjonsutvikling

Anita Nordgård Forr Prosjektmedarbeider 482 19 162
Ann-Karin Vang Personalsjef 924 91 968
Anne Utgaard HMS-koordinator 940 10 282
Gunn Kampen Dalbu Personalkonsulent 477 98 288
Jorid Bakkan Johansen Konsulent 474 77 439
Lise Eriksen Personalrådgiver 982 53 413
Liv Rita Landsem Konsulent 982 53 422
Marit Hjøllo Personalkonsulent 477 98 289
Mona Walmsley Hovedvernombud 468 03 574

Plan- og utvikling

Anders Haraldsen Rådgiver 410 02 121
Antonios Bruheim Markakis Arealplanlegger 951 74 787
Arne Ivar Kvistad Arealplanlegger 918 97 329
Grete Waaseth Rådgiver 950 70 221
Harald Magelssen Kløvjan Kommuneadvokat 74 60 51 03
Iren Hovstein Haugen Seniorrådgiver 924 90 891
Jon Birger Johnsen Arealplanlegger 995 34 661
Jørgen Schwencke Holm Advokatfullmektig 918 04 892
Per Morten Bjørgum Plansjef 470 28 400
Sunniva Rognerud Kommuneoverlege
Susanne Bratli Rådgiver 916 24 470

Renovasjon

Arne Marius Tørring Fagarbeider 948 66 806
Asbjørn Tanem Fagarbeider 992 42 039
Atle Hovd Fagarbeider 412 00 335
Bengt Wikestad Fagansvarlig 469 43 408
Carl Anders Kvistad Enhetsleder 982 46 850
Christian Solberg Fagarbeider 988 04 520
Elisabeth Hveding Vikar 456 38 638
Eva Oftedal Ulsund Fagarbeider 906 07 763
Harald Nordberg Avdelingsing. 977 78 258
Ivar Pettersen Fagarbeider 918 66 650
Jon Sverre Holstad Fagarbeider 957 68 833
Jon Terje Austli Fagansvarlig 905 04 816
Julie Mortensen Fagarbeider 909 71 956
Karl Kristian Aurstad Avd. ingeniør 906 88 955
Kristin Hagen Fagkonsulent 473 55 568
Leiv Arne Oksås Fagarbeider 908 46 046
Lise Håvan Fagarbeider 900 74 320
Monika Tørring Fagansvarlig 938 24 021
Rune Enlien Avd. ingeniør 416 00 699
Tranamarka Raubua 416 39 032
Tranamarka vekta Tranamarka 456 38 638
Yemane Zeray Tesfu Fagarbeider 455 86 850

Rønninggården

Rønninggården 969 42 792
Ann Kristin Tronstad Hjelpepleier 990 12 475
Anne Marie Tørresvold Hjelpepleier 969 42 792
Bente Blekastad Skjevik Hjelpepleier 969 42 792
Eli Okkenhaug Hjelpepleier 969 42 792
Eli Rønning Vernepleier 969 42 792
Elisabeth Rennan Hjelpepleier 969 42 792
Emma Pauline Hanslien Fagarbeider 969 42 792
Enok Askil Moe Miljøterapeut 969 42 792
Erik Asp Vernepleier 969 42 792
Eva Røstadsand Fagkoordinator / Sykepleier 969 42 792
Guri Buan Myrslo Sykepleier 969 42 792
Harly Kirknes Hjelpepleier 969 42 792
Hege Anita Andersen Sykepleier 969 42 792
Hilde Berg Psykiatrisk Hjelpepleier 969 42 792
Janne Helgeland Pleiemedarbeider 969 42 792
Julie Skatland Pleiemedarbeider 969 42 792
Kirsten Sivertsen Psykiatrisk Hjelpepleier 969 42 792
Lene Jeanette Skivik Assistent 969 42 792
Line Lundås Barne og ungdomsarbeider 969 42 792
Linn Renate Buarø Helsefagarbeider 969 42 792
Liss Torild Johnsen Vernepleier 969 42 792
Marianne Haugseth Enhetsleder 969 42 791
May Iren Langlie Fagarbeider 969 42 792
Per Øistein Øien Sykepleier 969 42 792
Sara Lervik Pleiemedarbeider 969 42 792
Stine Kulstadvik Vernepleier 969 42 792
Susanne Reitan Miljøterapeut 969 42 792
Tord Bruvoll Pleiemedarbeider 969 42 792

Sentrum hjemmetjeneste

Anja Beate Fossum Smestad Hjelpepleier
Anne Britt Myhr Fagkoordinator / Sykepleier 400 21 894
Bente Hoveslen Sykepleier
Bente Sundfær Hjelpepleier
Camilla Lillefuhr Haugan Sykepleier
Daniel Hustad Assistent
Elisabeth Lundseng Assistent
Else Irene Bjerkan Hjelpepleier
Geir Stjerna Assistent
Gerd Løvås Hjelpepleier
Gunn Sandvik Hjelpepleier
Gunnveig Vikan Sykepleier
Hilde Bergmo Hjelpepleier
Ida Breivikaas Hjelpepleier
Inger Grete Nordseth Enhetsleder 415 01 857
Inger Kristin Haugdal Sykepleier
Lena L. Jenssen Omsorgsarbeider
Marie Nordbach Sykepleier
Sentrum Hjemmesykepleien 951 22 216
Stig Morten Johnsen Sykepleier
Tone Selbo Pleiemedarbeider
Tore Paulsrud Sykepleier
Trine Bjørnes Heggli Helsefagarbeider
Veronica Vik Olsen Sykepleier
hjemmesykepleie Sentrum 951 22 217

Sparbu bosenter - Hjemmetjenesten

Aase Rygg Hjelpepleier 479 77 720
Anne Marie Aune Assistent 479 77 720
Annfrid Brandtzæg Schei hjelpepleier 479 77 720
Bente Austeng Omsorgsarbeider 479 77 720
Bente Pallin Fagarbeider 479 77 720
Benthe Werstad Assistent 479 77 720
Birgitte Opheim Hjelpepleier 479 77 720
Distrikt Sparbu 479 77 720
Eva Anette Saugestad Hjelpepleier 479 77 720
Gunhild Christiansen Sykepleier 479 77 720
Hild Anita Pettersen hjelpepleier 479 77 720
Ingrid Lill Kolset Hjelpepleier, vikar 479 77 720
Jorid Skavhaug Pedersen Enhetsleder 416 56 715
Karin Myrslo Kokk 479 77 720
Laila B Braset Sykepleier 479 77 720
Lene Sende Bashev Sykepleier 479 77 720
Linda Derås Hjelpepleier 479 77 720
Liss Tustervatn Hjelpepleier 479 77 720
Marlyn Løe Assistent 479 77 720
Merethe Knudtsen Sykepleier 479 77 720
Monica Nordberg Hjelpepleier 479 77 720
Nina Storli sykepleier 479 77 720
Rita Hognes Off.godkjent Sykepleier 479 77 720
Sør Hamrum Hjemmetjenesten 479 77 720
Tanja Røstum Off.godkjent Sykepleier 479 77 720
Ørjan Nicolaysen Fagkoordinator / Sykepleier 479 77 720

Stab

Torill Audrey Strugstad Sektorleder hjemmetjenesten 959 85 894
Turid Austheim Koordinator test Covid 19

Steinkjer Kommuneskoger KF

Båtutleie 922 99 190
Jonny Meier Utmarksansvarlig 950 29 500
Pål Malmo Skogsjef 950 29 501

Steinkjer Sykehjem 1.etg.

Vaktrom Steinkjer sykehjem Furukroken 989 03 507
/fotpleie Frisør
Amber Horsman Helsefagarbeider 989 03 505
Anna Potocka Sykepleier 989 03 507
Anne Gulstad Helsefagarbeider 989 03 507
Anne Peggy Ellerås Hjelpepleier 989 03 507
Babette Hagstrøm Assistent 989 03 506
Bente Westvik Volden Enhetsleder 989 03 494
Berit Borgan Spesialsykepleier 989 03 505
Bjørn Olsen Hjelpepleier 989 03 507
Brit M. Roel Hjelpepleier 989 03 507
Brita Stjern Helsefagarbeider 989 03 506
Camilla Larsen Sykepleier 989 03 507
Camilla Taraldsen Sykepleier 989 03 505
Catrine Walde Sykepleier 989 03 507
Dolly Johansen Sykepleier 989 03 507
Eli Brenntrø Vernepleier 989 03 504
Elin Lægran Spesialsykepleier 989 03 507
Elin Sem 989 03 503
Ellen Stavran Sykepleier 989 03 505
Finn Anders Blæstervold Helsefagarbeider 989 03 507
Gunn Nordgård Demenskoordinator 404 36 354
Hanne Aasen Sørli Sykepleier 989 03 507
Heidi R. Walstad Hjelpepleier 989 03 507
Helene Olsen Sykepleier 989 03 507
Helle Pedersen Sykepleier 989 03 505
Ingeborg Helene Sende Sykepleier 989 03 507
Ingrid Vaggen Sykepleier
Janne Tessem Sykepleier 989 03 507
Kine Karlsen Grindberg Helsefagarbeider 989 03 507
Kirsten Pettersen Hjelpepleier 989 03 507
Kjersti Zorlu Sykepleier 989 03 506
Kristin Hovelsen Aune Vernepleier 989 03 506
Kristin Lillemark Spesialhjelpepleier 989 03 505
Lise Lindmo Lyngstad Hjelpepleier 989 03 505
Ludmila Sørli Sykepleier 989 03 504
Maren Sem Sykepleier 989 03 504
Marita Torsteinsen Helsefagarbeider 989 03 507
Marte Andersen Vernepleier 989 03 506
Mia Ness Rekrutteringsstilling 989 03 505
Målfrid Jonstad Hjelpepleier 989 03 507
Randi Farbu Hjelpepleier 989 03 504
Sigrid Røsæg Sykepleier 989 03 506
Solfrid Gaundal Hjelpepleier 989 03 506
Stine Selli Hjelpepleier 989 03 504
Sylvia Vikan Hjelpepleier 989 03 505
Synnøve Anita Kvitvang Omsorgsarbeider 989 03 507
Toril Elstad Sykepleier 989 03 504
Tove Engelsen Andersen Spesialsykepleier 989 03 507
Tove Sprauten Vanebo Hjelpepleier 989 03 507
Vaktrom Jakob 989 03 505
Vaktrom Raudåsen 989 03 504
Vaktrom Trana 989 03 506
Wenche Pettersen Hjelpepleier 989 03 505
dagtilbud Tyristua Tyristua 456 12 950

Steinkjer Sykehjem 2.etg.

Abiel Fshaye Helsefagarbeider 989 03 503
Aud- Iren Nygård Assistent 989 03 502
Brit Berg Sykepleier 989 03 502
Elin Østerås Hjelpepleier, vikar 989 03 501
Ellen Nordseth Off.godkjent Sykepleier 989 03 501
Freidis Dalemark Omsorgsarbeider, vikar 989 03 502
Grethe Myrås Bolkan Kokk 989 03 499
Hanne Selnes Klæth Off.godkjent Sykepleier 989 03 501
Hustad Hilde Aarsund Hjelpepleier 989 03 502
Idil Hassan Helsefagarbeider 989 03 502
Ina Waagø Assistent 989 03 502
Inger Lise Mellan Hjelpepleier
Irene Ulvin Sykepleier 989 03 503
Ivanka Austli Hjelpepleier 989 03 503
Jenny Nilsen Hjelpepleier, vikar
Karin Halseth Sykepleier 989 03 503
Laila Jacobsen Hjelpepleier 989 03 503
Laila Steinmo Enhetsleder 905 70 264
Maria Grøtan Johnsen Sykepleier 989 03 501
Maria Maglasang Mercedes Lynum Helsefagarbeider 989 03 502
Marthe Gåsvær Sykepleier
Mette Bergli Hammer Helsefagarbeider 989 03 501
Monica Susegg Helsefagarbeider 989 03 501
Nina Oksvold Hjelpepleier 989 03 503
Randi Alstad Sykepleier 989 03 502
Randi Elisabeth Gaarde Sykepleier 989 03 502
Roaidah Al-Jubori Thalseth Hjelpepleier 989 03 502
Silje Forsell Helsefagarbeider 989 03 502
Silje Kristin Strandvik Sykepleier 989 03 503
Stkj.sykeheim Kjøkken 989 03 499
Tone Anita Skar Hjelpepleier 989 03 502
Tove Hollås Kjøkkenassistent 989 03 499
Vaktrom Fredrikke 989 03 503
Vaktrom Kvennavika 989 03 501
Vaktrom Ølve 989 03 502
Wenche Haugan Assistent 989 03 498
Yngvill Strand Walvåg Helsefagarbeider 989 03 503

Steinkjer bosenter

Aina Langli Helsefagarbeider 488 87 550
Alexander Karakka Sykepleiestudent 488 87 550
Anita Aslaksen Omsorgsarbeider 488 87 550
Ann Jorid Smestad Assistent 488 87 550
Anne Kolven Helsefagarbeider 488 87 550
Astrid Brandsegg Assistent 488 87 550
Christine Garnvik Hjelpepleier 488 87 550
Dina H Brovold Sykepleier, vikar 488 87 550
Eldresenter Eldresenter Steinkjer 488 87 550
Eva Solstad Assistent,vikar 488 87 550
Ewa Szczodrowska Sykepleier 488 87 550
Gerd Sund Hjelpepleier 488 87 550
Grete Nonstad Hjelpepleier 488 87 550
Guri Toldnes Hjelpepleier 488 87 550
Ingvild Hals Assistent 488 87 550
Iren Myklebust Enhetsleder 488 87 550
Karianne Eriksen Fagkoordinator 488 87 550
Kristian Rønningen Sykepleier 488 87 550
Liv Kvaløsæter Assistent 488 87 550
Malin Gjervik Assistent 488 87 550
Maria Bardal Assistent 488 87 550
Marianne Lomundal Assistent 488 87 550
Marita Røsandhaug Jensen Sykepleier 488 87 550
Martin Røsand Hjelpepleier 488 87 550
Michelle Gjerseth Hjelpepleier 488 87 550
Mona Andersen Hjelpepleier 488 87 550
Rita Vanebo Assistent 488 87 550
Sidsel Krogstad Assistent 488 87 550
Synnøve Ryvang Assistent 488 87 550
Thomas Ivar Wigen Assistent 488 87 550
Unni Schei Fagarbeider 488 87 550
bosenter Steinkjer bosenter Steinkjer 488 87 550

Steinkjer rehabilitering

Turnuskandidat Turnuskandidat 479 71 151
Ann-Margareth Rendum Klæth Rehab.sykepl./ hørselskontakt 479 71 150
Anne Britt Myran Aktivitør 920 89 424
Anne Elise Berg Fagkoordinator døgnavd. 476 95 829
Bergquist Sandvik Tove Sykepleier 479 71 160
Birgit Bjerkan Konsulent
Brit Dyrstad Kjøkkenassistent 908 43 609
Dagrehab Vakttelefon 479 71 159
Døgnrehab Vakttelefon 479 71 160
Eldar Asp Hjelpemiddeltekniker 918 30 284
Eli Ringseth Ergoterapeut / synskontakt 479 71 155
Elisabeth Mathisen Aktivitør 928 07 694
Frøydis Reinen Echer Fysioterapeut / Fagkoordinator 479 71 158
Grete Volan Sykepleier 479 71 160
Gudrun Skjei Fysioterapeut 479 71 153
Gunn Elisabeth Røkke Ergoterapeut 476 92 187
Gunn Høgholen Kvaal Aktivitør 459 77 395
Guri Johanne Susegg Sund Kreftsykepleier 489 44 504
Hans Erik Moe Hjelpemiddeltekniker 919 10 422
Henriette Prøsch Hage Fysioterapeut 479 76 357
Ingeborg Almås Sørhøy Logoped / hørselskontakt 974 80 376
Irene Carlson Hjelpepleier 479 71 160
Jorunn Gilberg Ergoterapeut 479 71 154
Kari Wiseth Spes.hjelpepleier 479 71 160
Karin Myrslo Kokk 920 66 847
Kristina Foosnæs Ertsås Fysioterapeut/ Frisklivsentral 969 48 617
Lena Bjørnback Fysioterapeut/ Frisklivsentral 474 71 213
Lene Sivertsen Sykepleier 479 71 160
Lill Karin Leknes Sykepleier 479 71 160
Linn Beate Mære Sykepleier 479 71 160
Mari Haugnes Skjetne Aktivitør/koordinator 414 10 016
Marit Strugstad Enhetsleder 906 91 038
Mette Berg Eldnes Pleiemedarbeider 479 71 160
Monika Bjørum Kvernmo Sykepleier 479 71 160
Nina Elisabeth Nilsen Støtte- og fritidskontakttj. 951 73 484
Oddfrid Rapp Stavrum Sykepleier 479 71 160
Ria Rømo Fysioterapeut 982 53 443
Rita Andreassen Fagansvarlig Aktivitetsenteret 459 76 222
Solfrid Prepula Sykepleier 479 71 160
Solveig Rasch Nordnes Fagkoordinator / Sykepleier 476 95 850
Tone Moslet Kjesbu Ergoterapeut 479 71 157
Tonje M. Landsem Støtte- og fritidskontakttj. 404 12 494
Vigdis Selven Fysioterapeut 479 71 152
Åse Elvebakk Aktivitør 479 71 159

Steinkjer skole

Aslaug Soldal Adjunkt 74 17 10 50
Beate Hammer Adjunkt 74 17 10 50
Bente Storli Miljøterapeut 74 17 10 50
Bjørn Martin Saur Lærer 74 17 10 50
Eli Kristin Rognan Lærer 74 17 10 50
Evelyn Fjerstad Barne og ungdomsmedarbeider 74 17 10 50
Grete Øverkil Adjunkt 74 17 10 50
Gunn Berit Berg Bostadløkken Barne og ungdomsmedarbeider 74 17 10 50
Gunn Bjørnes Adjunkt 74 17 10 50
Gunnhild Grønnesby Inspektør 917 35 096
Hanne Line Teigen Adjunkt 74 17 10 50
Heidi Aalberg Assistent 74 17 10 50
Heidi Gjerstad Haarstad Adjunkt 74 17 10 50
Hilde Kristin Aalberg Adjunkt 74 17 10 50
Irene K. Dahl Adjunkt 74 17 10 50
Kari Anita Bjørdal Adjunkt 74 17 10 50
Katrine Storli Adjunkt 74 17 10 50
Knut Ivar Aalberg Adjunkt 74 17 10 50
Linn-Hege Hagerup Nilssen Lærer 74 17 10 50
Lisa mari Reitan Vikar 74 17 10 50
Liv Welde Vikan Rektor 47 97 99 80 950 73 371
Mads Andreas Lindgren Fagarbeider 74 17 10 50
May Britt Letnes Lærer 74 17 10 50
Merethe Hofstad lærer 74 17 10 50
Mona Helen Dragland Adjunkt 74 17 10 50
Nils Arnesen Adjunkt 74 17 10 50
Randi Hepsø Adjunkt 74 17 10 50
Roar Stornes Adjunkt 74 17 10 50
Rolf Jonny Sundkøien Adjunkt 74 17 10 50
Siv Anita Bilstad adjunkt 74 17 10 50
Skole SFO Steinkjer Assistent SFO 47 97 99 78 479 79 978
Styrkar Settemsdal Lærer 74 17 10 50
Trine Gulli Rones Miljøterapeut 74 17 10 50
Unni Kolstad Assistent 74 17 10 50
Unni Sundfær Sekretær 74 17 10 50 479 79 970
Vigdis Hanssen Assistent 74 17 10 50
Vigdis Rannem Rostad SFO-leder/assistent 74 17 10 50 479 79 978
skole Steinkjer 74 17 10 50

Steinkjer ungdomsskole

Anne Espeland Adjunkt 916 40 973
Anne Kathrine Bilstad Adjunkt 922 91 390
Anne Mørkved Inspektør 984 77 013
Anton Fagerholt Inspektør 938 53 169
Arne Frøysadal Assistent 958 22 363
Bente Brit Kvistad Adjunkt 476 39 878
Bente Droigk Adjunkt 902 14 336
Bente Stavrum Inspektør 992 43 487
Bjørg Pedersen Adjunkt 920 44 132
Christina Hoseth Adjunkt 980 30 355
Eli Gotvassli Miljøterapeut 404 09 739
Eli Thorsrud Assistent 994 38 072
Elin Borgan Larsen Barne og ungdomsarbeider 916 85 496
Ellrun Ystad Miljøterapeut 930 91 579
Elsy Helene Svegård Assistent 412 24 399
Eva Seim Okstad Adjunkt 934 33 307
Geir Haagensen Lektor 412 00 323
Gert Ove Grande Lærer 990 17 293
Grete Vist Kontorassistent 915 78 411
Hege Kristin Jacobsen Adjunkt 911 44 243
Henrik Pedersen Elden Adjunkt 980 45 206
Ina Flotten Sørensen Adjunkt 900 83 757
Ingeborg Røysing Adjunkt 468 89 741
Ingeborg Sørensen 957 74 357
Ingri Jekthammer 924 90 878
Jan Erik Borg Adjunkt 911 58 669
Johan Martin Eriksen Adjunkt 980 45 742
Kari Skar Adjunkt 934 98 439
Karianne Lund Adjunkt 911 38 468
Karin Klepp Dagsvik Barne og ungdomsarbeider 482 00 282
Laila Skjeldnes Førstesekretær 950 10 752
Lars Anders Vannebo Lærer 926 03 663
Lina Overrein Adjunkt 920 25 328
Magne Erik Rotmo Adjunkt 412 79 500
Maren Johnsen Adjunkt 476 34 648
Margrete Hanssen Vang Adjunkt 979 62 468
Marius Fagervold Adjunkt 917 49 762
Marte Rønning Adjunkt 988 11 138
Marthe Maaø Adjunkt 930 82 291
May Hilde E. Hildrum Adjunkt 905 57 178
Paul Kvarving Adjunkt 952 33 585
Pål Baustad IKT-Veileder 911 61 956
Pål Johansen Adjunkt 986 98 622
Ragnhild Recht Adjunkt 911 92 207
Ragnhild Sakshaug Adjunkt 473 07 286
Randi Johanne Rodum Rådgiver 918 65 729
Rita Steinkjer Adjunkt 412 88 231
Sadiq Abdullah Mohammad Lærer 409 85 864
Simon Kløvjan Adjunkt 928 16 607
Siv Kristin Skjelvåg Spes.ped koordinator 924 57 918
Siv Wærnes Adjunkt 915 31 681
Stian Bakken Miljøterapeut 957 38 763
Synøve Diez Adjunkt 405 52 895
Thomas Herstad Rektor 911 56 566
Thomas Olufsen Moe Lektor 473 56 974
Tone Aalberg Barne og ungdomsarbeider 918 59 425
Tone Bjørgvik Adjunkt 900 29 376
Tor Arne Grønnesby Adjunkt 993 92 741
Toril Oldren Barne og ungdomsarbeider 413 20 968
Torill Bjørbekk Adjunkt 472 53 024
Trine Rannem Adjunkt 975 64 717
Truls Aalberg Adjunkt 913 59 439
Vigdis Henning Adjunkt 905 09 617
ungdomsskole Steinkjer
Øyvind Løvsletten Troset Adjunkt 995 66 743
Åsfrid Lein Adjunkt 416 65 185

Steinkjer voksenopplæring

Aidah Al-Jubory Adjunkt
Amir Rahmani Fagarbeider
Anita Staberg Tessem Prosjektleder 480 08 486
Ann-Iren Skage Rektor 990 36 784
Anne-Siri Skjelvan Undervisningsinspektør 970 97 969
Einar Nilsen Lektor
Eresso Tewabech Geleta Lærer
Ewa Rosenlund Adjunkt
Ghahri Mojgan Fagarbeider
Heidi Klæbu Adjunkt
Kristin Nortug Tveit Adjunkt
Kudusan Kebedom Fagarbeider
Line Evelyn Vestrheim Adjunkt
Mai Elisabeth Smolan Adjunkt
Marit Elisabeth Fladmark Adjunkt
Marit Vist Adjunkt
Martin Henning Storli Adjunkt 917 31 331
Merkantil Kontor 917 31 331
Mojgan Ghahri Fagarbeider
Nina Austmo Wågan Adjunkt
Sigrun Agnete Tidemann Adjunkt
Sigrun Witsø Adjunkt
Synnøve Alstad Adjunkt
Terje Kjøsnes Undervisningsinspektør
Tone Finsås Adjunkt
Trude L. Hallstrøm Adjunkt
Vigdis Rennan Konsulent 917 31 331

Steinkjerbygg

Agnieszka Szewczyk Renholder
Anette Orti Konsulent 919 10 447
Ann Kristin Brandtsegg Renholder
Ann Kristin Mellan Soneleder 926 45 171
Anne Lise Aunan Renholder
Arna Sprauten Renholder
Arne Frøysadahl Driftsoperatør 74 12 18 00 958 22 363
Arne Ivar Nessan Driftsoperatør 470 25 232
Asgeir Feragen Prosjektleder 907 43 326
Bente Knutsen Renholder 938 82 838
Bente Naels Renholder
Birgit Samstad Flaten Renholdsoperatør 468 46 105
Bjørn Joar Aalberg Fagkonsulent 996 33 080
Bjørn Kalmar Aasland Adm.Dir. 901 65 225
Bjørn Nesbak Driftsoperatør 924 53 985
Carita Berg Renholder 454 65 566
Carl Martin Skjelstad Ulven Driftsoperatør 950 42 710
Chinyere Womuru Renholder
Dag Erlend Sæter Driftsoperatør 952 74 171
Dashi Mona Rezai Renholder
Donatus Okoro Renholder
Einar Sommerseth Bedriftseletriker 940 34 749
Eldbjørg Kvistad Borgan Renholder
Elisabeth Asp Renholdsoperatør
Elisabeth Hansen Soneleder 482 51 686
Elsa Misghina Renholder
Frode Haldorsen Driftsoperatør 928 33 457
Galaya Voll Renholder
Gerd Ødegård Renholder
Gro Anita Ring Renholdsoperatør 992 35 688
Hans Borgan Driftsoperatør 413 21 793
Heidi Engan Fagkonsulent 906 86 742
Hilde Kristin Hovde Renholdsoperatør 489 96 669
Inger Malmo Renholder 942 49 934
Jeanette Wigen Renholder 980 68 765
Johan Rodum Avdelingsleder stab 74 91 40 04 905 33 549
Johny T Olsen Driftsoperatør 481 41 156
Jolanta Gizycki Renholder
Jon Eirik Brandtsegg Teamleder 954 70 808
Jorunn Klemetsen Renholdsoperatør
Kai Sivertsen Teamleder 915 38 277
Karoline Asp Nielsen Renholder
Katarzyna Zajac Renholder
Ketil Stavås Olsen Avdelingsleder drift 474 75 737
Kirsti Klefstad Renholder
Kjerstin Vagnild Renholder
Knut Martinsen Renholder
Kristin Sellæg Renholder
Kurt Oldren Driftsoperatør 911 02 616
Laila Susegg Renholdsoperatør 986 64 959
Lena Holm Aanes Renholder
Lindstrøm Catharina Grande Renholder
Lise Beate Aunan Renholder 404 48 337
Liv Jorunn Mortensen Renholder
Marit Mittet Renholder 950 69 559
Mikal Kvamseng Driftsoperatør 943 77 277
Målfrid Sem Renholdsleder 919 11 980
Netnatha Skjemstad Renholder
Nils Vikeland Driftsoperatør 416 45 896
Niparrat Wantha Renholder
Oddny Finstad Renholder 975 04 277
Olav Brauti Avdelingsleder plan 467 95 021
Pål Christian Berg Prosjektleder 984 38 232
Pål Melgård Driftsoperatør 997 20 970
Riamajai Jønnum Renholder
Rita Edvardsen Renholdsoperatør
Roar Aalberg Driftsleder 901 54 122
Robert Hervik Driftsoperatør 454 44 372
Robin Buvarp Ingeniør 952 83 588
Roger Heggli Driftsoperatør 924 50 270
Ronny Pettersen Teamleder 992 42 667
Sigbjørn Elstad Driftsoperatør 932 13 133
Silje Holum Renholder
Silviya Todorova Renholdsoperatør 452 92 610
Siv Ertsås Renholdsoperatør
Siv-Anita Aas Renholder
Solbjørg Storrø Renholder 416 90 531
Sonja Johansen Renholder 404 21 150
Svein Olav Hansen Seniorrådgiver 950 72 226
Sylvi Kvamseng Renholdsoperatør
Thatsanee Gjerseth Renholdsoperatør
Tina Eidsmo Renholder
Tonje Nilsen Renholder
Tor Even Skjemstad Driftsoperatør 928 40 278
Toril Grønnesby Renholder
Toril Våset Konsulent 74 91 40 00 908 70 243
Tove Langås Renholdsoperatør
Tove Lindseth Renholdsoperatør 990 46 726
Trond Atle Bulling Driftsoperatør 455 00 916
Turid Aas Renholder 412 70 292
Unni Okstad Renholdsoperatør
Wenche Ertsås Aalberg Renholder 479 77 720
Wenche Mælhumsveen Driftsoperatør 907 61 546
Zuzanna Gajewska Renholder
steinkjerbygg Vakttelefon 468 74 737
Åse Nordgård Renholder

Steinkjersannan barnehage

Aase Myhr Andersen Spesialpedagog 908 96 104
Ann Kristin Grøtan Assistent 909 22 621
Anne Natland Fagarbeider
Arne Ingar Ramberg Enhetsleder 908 96 104
Barnehage Bystranda (3-4 år) Steinkjersannan 909 40 699
Barnehage Holmen (3-4 år) Steinkjersannan 459 75 631
Barnehage Torget (4-5 år) Steinkjesannan 948 10 035
Bergstrøm Anne Marie Ulvin Barne og ungdomsmedarbeider 909 40 699
Camilla Hanssen Gravdahl Assistent
Dhuha al Azawi Barne og ungdomsarbeider
Eirin Ellingsgård Barne og ungdomsarbeider
Elisabeth Lundereng Barnepleier 948 27 337
Eva Kristin Borg Pedagogisk leder 909 40 699
Georgette Ciza Barne- og ungdomsarbeider
Gulistan K Arikan Barne- og ungdomsarbeider
Gunn Høstland Spesialpedagog
Hanne Skogvold Fagleder 990 20 292
Heidi Skaufel Kilskar Spes.Ped.førskolelærer
Isabel Fiksaunet Pedagogisk leder
Julie Eide Grove Fagarbeider 909 96 887
Kent Roger Gudmundsen Pedagogisk leder 909 22 621
Kjersti S Rognan Pedagogisk leder
Labyrinten (4-5 år) Steinkjersannan 909 22 621
Lena Mari Dahl Pedagogisk leder
Linda Engvold Barne og ungdomsarbeider
Linda Jørgensen Næss Spesialpedagog
Maje I.M Almli
Marian Fossum Barne og ungd.arb. 909 40 699
Marte Staven Pedagogisk leder 909 98 804
Martenshagen (2-3 år) Steinkjersannan 948 27 337
Olav Moksnes Pedagogisk leder
Rikke Brevik Spesialpedagog
Tina Kolstad Spesialpedagog
Tone Berit Gulstad Spesialpedagog 404 44 730
Tone Børstad Pedagogisk leder 948 27 337
Tone Grete Andersen Barne og Ungd.arb. 948 27 337
Torhild Holseng Spesialpedagog
Toril Austli Pedagogisk leder
Trine L Hjelde Barne og ungdomsarbeider
Turid Austmo Spes.Ped.førskolelærer 910 01 147
Unni Grøttum Assistent 909 98 804
Vigdis Dambo Pedagogisk leder 948 10 035
Wenche Marie Trana Barne og ungdomsarbeider
barnehage Furuskogen (1 år) Steinkjersannan 909 97 017
barnehage Rismelen (2-3 år) Steinkjersannan 909 98 804

Stod Sykehjem

Boffen 989 03 509
Bøla 989 03 512
Aina Aal Hjelpepleier 989 03 512
Anita Bjørk Hjelpepleier 989 03 512
Anita Susegg Sykepleier 989 03 512
Ann Irene Baardvik Konstituert enhetsleder 989 03 513
Ann Marit Sæther Spesialsykepleier 989 03 512
Anne-Lise Lundås Hjelpepleier 989 03 512
Doris Høgsnes Hjelpepleier 989 03 512
Ellen Jensen Helsefagarbeider 989 03 512
Eva Bartnes Sykepleier 989 03 512
Hanne Westerhus Sykepleier 989 03 512
Inger Anne Kaj Hjelpepleier 989 03 512
Inger Elisabet Braseth Hjelpepleier 989 03 512
Ingrid Saursaunet Hjelpepleier 989 03 512
Ingunn Fornes Kjøkkenassistent 989 03 512
Irene Pedersen Kjøkkenassistent 989 03 512
Lill Ann Hegge Guin Spes. Hjelpepleier 989 03 512
Mariann Aune Sykepleier 989 03 512
Marit Fordal Valøen Fagarbeider 989 03 512
Marit Forås Hjelpepleier 989 03 512
Marit Silåmo Hjelpepleier 989 03 512
Oddrun Strand Spesialsykepleier 989 03 512
Ove Ovesen Sykepleier 989 03 512
Sigridur Kristinsdottir Helsefagarbeider 989 03 512
Stod Kjøkken 989 03 508
Tone Brønstad Hjelpepleier 989 03 512
Tove A. Aasheim Hjelpepleier 989 03 512
Trude Nilsen Vernehjelpepleier 989 03 512
Veronica A. Westrum Enhetsleder 989 03 513
Vibeke Hansen Assistent 989 03 512

Studentbarnehagen

Laura 1 Studentbh, 948 07 709
Laura 2 Studentbh, 948 34 450
Sannan Studentbarnehagen 910 01 147

Søndre Egge barnehage

Avd.Trudevang 909 67 406
Avd.Åsgard 909 33 550
Ann Elisabeth Kjørås Enhetsleder 404 62 385
Ann Strandval Lillemark Barnepleier