Dialog med gruppelederne for de politiske partiene

Dersom du har innspill eller spørsmål til politikerne, kan disse sendes til gruppelederne for de enkelte partiene. Her finner du oversikt over dem og deres e-mailadresser.

Sp:  Anne Berit Lein,  Anne.Berit.Lein@steinkjer.kommune.no
 

Ap: Roar Veiseth,    roar.veiseth@steinkjer.kommune.no
 

SV:  Gjertrud Holand, Gjertrud.Holand@steinkjer.kommune.no
 

KrF:  Liv Gudrun Selnes liv.gudrun.selnes@steinkjer.kommune.no
 

V:  Tor Arne Garnvik ,Tor.Arne.Garnvik@steinkjer.kommune.no
 

H:  Morten Resve, Morten.resve@steinkjer.kommune.no
 

FrP:  Kristoffer Vikan  kristoffer.vikan@steinkjer.kommune.no
 

MDG: Pål Marius Aarlott Ertsås pal.marius.aarlott.ertsas@steinkjer.kommune.no

 

 

 

Tips en venn Skriv ut